Komentáře - Info kuryr
Trump pohrozil vystoupit z dohody s Kubou   
Pridal tk Úterý 29 listopad 2016 - 05:30:56 Cist komentare / psat: 18 | Trackbacks: 0   Tisknout  
Nově zvolený americký prezident Donald Trump pohrozil, že vystoupí z dohody o normalizaci vztahů s Kubou, pokud vláda v Havaně nenabídne lepší podmínky. Oznámil Trump ve svém mikroblogu v síti Twitter.

„Pokud Kuba nebude ochotna uzavřít novou dohodu, jejíž podmínky budou výhodnější pro kubánský lid, americké Kubánce a pro USA obecně, z této dohody vystoupím," slíbil Trump.

Včera 27. listopadu budoucí šéf prezidentského úřadu Reince Priebus oznámil, že Trump je připraven ukončit kurz na normalizaci vztahů s Kubou, pokud současný kubánský prezident Raúl Castro neudělá ústupky. Kubánský vůdce musí otevřít trh, zajistit svobodu vyznání a garantovat dodržování lidských práv. „Postoj Donalda Trumpa je naprosto jasný… Chceme mnohem výhodnější dohodu," zdůraznil Priebus.

27. listopadu nazval Trump vůdce kubánské revoluce Fidela Castra diktátorem.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=16613
Komentáře
Trump pohrozil vystoupit z dohody s Kubou Miloslav 29 lis : 10:29 Reagovat na příspěvek
Komentáře: 5

Registrovaný: 23 úno : 09:17
Nově zvolený prezident USA je miliardář, který patří k tzv. "lidem velkých peněz". Prvořadým zájmem těchto lidí je zachovat si privilegované postavení, které jim umožňuje využívat v neomezené míře všechno co svět poskytuje.
V návaznosti na tuto skutečnost je důležité si uvědomit kdo v současnosti skutečně vládne světu?
Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety. Těmito vládci planety jsou uvedení lidé velkých peněz, mezi které patří i nově zvolený prezident USA - miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, kteří to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Více viz článek "GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM" - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Datum / Čas
 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:
Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
Novinky pro 2017
Počítadlo
Dnes na této stránce ...
celkem: 42
unikátních: 3

Celkem na této stránce ...
celkem: 193806
unikátních: 27065

Stránka ...
celkem: 5602810
unikátních: 2060418
Reklama
 

Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2290 sec,0.0676 z toho dotazů.Dotazů v DB:21. Použitá paměť:1,573kB