Komentáře - Info kuryr
Trump pohrozil vystoupit z dohody s Kubou   
Pridal tk Úterý 29 listopad 2016 - 05:30:56 Cist komentare / psat: 1 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Nově zvolený americký prezident Donald Trump pohrozil, že vystoupí z dohody o normalizaci vztahů s Kubou, pokud vláda v Havaně nenabídne lepší podmínky. Oznámil Trump ve svém mikroblogu v síti Twitter.

„Pokud Kuba nebude ochotna uzavřít novou dohodu, jejíž podmínky budou výhodnější pro kubánský lid, americké Kubánce a pro USA obecně, z této dohody vystoupím," slíbil Trump.

Včera 27. listopadu budoucí šéf prezidentského úřadu Reince Priebus oznámil, že Trump je připraven ukončit kurz na normalizaci vztahů s Kubou, pokud současný kubánský prezident Raúl Castro neudělá ústupky. Kubánský vůdce musí otevřít trh, zajistit svobodu vyznání a garantovat dodržování lidských práv. „Postoj Donalda Trumpa je naprosto jasný… Chceme mnohem výhodnější dohodu," zdůraznil Priebus.

27. listopadu nazval Trump vůdce kubánské revoluce Fidela Castra diktátorem.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=16613
Komentáře
Trump pohrozil vystoupit z dohody s Kubou 29 lis : 10:29 Reagovat na příspěvek
Host

Nově zvolený prezident USA je miliardář, který patří k tzv. "lidem velkých peněz". Prvořadým zájmem těchto lidí je zachovat si privilegované postavení, které jim umožňuje využívat v neomezené míře všechno co svět poskytuje.
V návaznosti na tuto skutečnost je důležité si uvědomit kdo v současnosti skutečně vládne světu?
Všechno, co zveřejňují média především o mezinárodní politice, zejména humbuk kolem probíhajících voleb, vedených válek a pod., má v podstatě jenom jeden účel, a to odvádět pozornost od existence skutečných vládců planety. Těmito vládci planety jsou uvedení lidé velkých peněz, mezi které patří i nově zvolený prezident USA - miliardář Trump. Současný stav světa je bohužel takový, že veškeré základní dění ve světě je plánované a řízené. K tomu je nezbytné dodat, že to plánují a řídí lidé velkých peněz, kteří to plánují a řídí tak, aby se upevňovala jejich moc a zvyšovaly jejich zisky, přičemž je těmto mocipánům úplně jedno kolik lidí přitom zemře ve válkách a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Lidé velkých peněz ovlivňují svět tak, aby se zachovaly poměry v nichž bude přetrvávat jejich privilegované postavení. Tito lidé především dbají na to, aby se globálně zachovával stávající nespravedlivý finanční systém. Více viz článek "GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM" - http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.htmlPro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2017
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

NovyCas.org - Vaše cesta z dluhů

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.cz


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2835 sec,0.1994 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,263kB