Chcípající kobyla nejvíc kope   
Pridal tk Pondělí 19 červen 2017 - 03:52:32 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
ČSSD se vydává na strastiplnou cestu záchrany možného. Vychází vstříc snahám premiéra o budoucí umenšení jeho nesporných „zásluh“ na poměrně strmém propadu volebních preferencí, z někdejších 30% k současným, optimisticky nadlehčeným 10 procentům. Hlavně a především vychází vstříc snahám premiéra uniknout zodpovědnosti za setrvalý trend dalšího sestupu se závěrečným volebním vysvědčením. A sice rozprostřením zmíněné zodpovědnosti z jedné na tři osoby.

V době, kdy nastal ten správný čas k podobnému kroku, byl vyroben z usnesení předsednictva (právě o proklamovaném převzetí zodpovědnosti), vnitrostranický puč. Počáteční vykročení na cestu ODS, (která se z ní zdánlivě a pomalu dostává), tím bylo započato. Premiér Sobotka po rozpadu jeho manželství, (u našich premiérů se z toho stává tradice), jakoby sestoupil na zem, kde prozřel natolik, že rozhodl o břímě zodpovědnosti se podělit. Sice pozdě ale přeci. Vrcholné orgány strany, jednotně a nerozborně stmelené kolem předsedy, jako vždy v období po vnitrostranickém puči, dle snadno předpokladatelného očekávání jednolitého souhlasu s předsedou, okamžitě prozřely rovněž. Bylo jednomyslně rozhodnuto o ustavení stranického triumvirátu, který, zřejmě v jakémsi stmeleném, jednotném rauši vidinou zázračného obratu vývoje preferencí, u dokonale zmatených voličů.

Stranu povede ministr Chovanec, vnímaný na veřejnosti po té, co požádal kolegy o mlčenlivost ve věci lánské schůzky s presidentem, jako pučistický zrádce zrádců.

Volebním lídrem, zodpovědným za volby s tím, že v případě volebního zázraku se stane premiérem, je ustaven rétor a nejčerstvější tvář Programové konference ČSSD, tahoun, který přitáhne hlasy voličů, Zaorálek. Statečný protiruský bojovník, navrhovatel přitvrzení sankcí, příznivec i obhájce ukrajinských fašistů, účastník vzpomínkové akce na Ukrajině k výročí neblahých událostí na Majdanu, akcí provázených krveprolitím a vedoucích ke státnímu puči a následně k občanské válce na Ukrajině. Tentýž Zaorálek nám (nebo spíš západním spojencům) sděluje, že: muslimské komunity jsou a dále budou důležitou součástí evropských společností, z čehož lze oprávněně vyvodit, že jeho postoj k imigraci nemůže být totožný s virtuálním sveřepým odmítáním kót, předvolebně předváděným stranou ČSSD a současným předsedou Chovancem.

Odpůrci imigrace, a že je nás zásluhou informací o souvisejícím terorismu, o růstu počtu nepřístupných zón v sousedních a ve skandinávských zemí i zásluhou mnoha videozáznamů o chování imigrantů opravdu hodně voličů. Jak se s touto otázkou poperou Chovanec se Zaorálkem, je ve hvězdách a bude to ještě nepochybně velice zajímavé. V každém případě si můžeme být jisti s tím, že třetí člen do mariáše ve třech, končící premiér, bude tvrdit muziku nikoli voličů - ale tu z Bruselu. My můžeme dát akorát na modlení, aby nenapáchal v mezidobí nevratné škody.

Ještě nás čeká mnoho dezinformací a mnoho falešných slibů. Nyní jde již jenom o to, aby to vydrželo do voleb tak, jak to je. Jak praví přísloví – chcípající kobyla nejvíc kope. A týká se to nejen ČSSD a EU.

Autor: Luděk Prokop

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=18416
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2018
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0952 sec,0.0422 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,177kB