„ZEMSKÁ DOMOBRANA – samostatné aktivní stmelování“   
Pridal tk Středa 29 listopad 2017 - 07:16:34 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Vážení přátelé, kamarádky a kamarádi. Zemská domobrana nastoupila samostatnou aktivní domobraneckou cestu. Základním principem domo-obrany je příprava na obranu a ochranu našich domovů, území republiky, blízkých osob, sousedů a občanů proti různým krizovým situacím a nebezpečím této doby. Je samozřejmostí, že při naší činnosti podporujeme a budeme aktivně podporovat bezpečnostní, armádní, hasičské a další složky České republiky, včetně složek IZS a civilní ochrany, v jejich úsilí. Budeme jim k dispozici a připraveni ke spolupráci.

V tomto duchu se cvičíme a školíme, protože štěstí přeje připraveným. Zakládejte oddíly, sdružujte se s námi nebo působte samostatně, tak abyste byli připraveni. Nejen, že získáte odborné znalosti, ale také nové přátele. Je třeba více konat, „blafání“ bylo dost. Naši předkové nám předali tuto zemi, a my jsem v jejich odkaze povinni ji chránit tak, jako to dělali oni, abychom ji tak jako oni mohli předat našim synům, dcerám, vnukům a vnučkám.. Kdo jiný, než Vy, kteří jste tady doma? Jste přeci tátové, mámy, babičky a dědové.

Čím se aktuálně zabýváme?

1.Cvičíme pravidelně sebeobranu v sokolovně jedné středočeské obce.
2.Nacvičujeme možné střety s teroristy v různých prostorech a situacích.
3.Provádíme patroly (podle zásad „Bezpečnostní dobrovolník“ a dalších zákonů ČR) s vědomím a spoluprací místních orgánů veřejné správy.

Tentokrát jsme hlídkovali spolu s kolegy ze slavného historického Mělníka zvláště v jeho okrajových a odlehlých částech.

Pro Vaši inspiraci zde jsou aktivní skupiny Středočeského kraje, jako Polabská legie Brandýs nad Labem, Nemesis Mělník, Nymburští Lvi, ale nejen ty… Pod novým znakem a baretem činíme, co můžeme, dle svých sil a možností, vy můžete toto činiti též.

Trénujte také u Vás, trénujte, jak se samotné ženy mohou ubránit útoku a muži, jak mohou účinně zahnat útočníky. Nezapomínejte na znalosti z první pomoci, přežití v přírodě, samozásobení a nebuďte lhostejní ke svému okolí a aktivně se zajímejte o to co se kolem Vás děje.

Inspiraci čerpejte z našich odborných příruček:

http://www.zemskadomobrana.org/miniprirucka

I TY se můžeš přidat!

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=19739
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.5452 sec,0.4767 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,123kB