Už je to tady. Policie obvinila z terorismu první tři lidi s českým občanstvím. Prosazujeme zákaz propagace islámu v ČR a zákaz udělování povolení k pobytu v ČR všem muslimům   
Pridal tk Čtvrtek 01 únor 2018 - 07:02:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Už je to tady a naplňuje se to, na co jsem upozorňoval. Policie obvinila z terorismu první tři lidi s českým občanstvím - jedním z nich je bývalý pražský islámský duchovní tzv. imám Sámer Shehadeh, o nějž se již dříve zajímaly tajné služby. Dalšími jsou jeho sedmadvacetiletý bratr Omar Shehadeh a švagrová čtyřiadvacetiletá Fátima.

Omar Shehadeh, žijící dříve v Mratíně ve středních Čechách, odcestoval v říjnu 2016 do Sýrie do válečné oblasti, kde ve městě Idlib dobrovolně vstoupil do teroristické organizace Džabhat Fatah aš-Šám, v překladu Fronta dobytí Sýrie, což je nástupnická organizace teroristické An-Nusrá, původní sesterské organizace al-Káidy. Formou výcviku úspěšně absolvoval několikatýdenní kurzy, ve kterých se naučil zacházet se zbraněmi, bombami i taktiku boje s tím, že byl následně vybrán, aby připravoval a cvičil ‚bratry‘ k boji a páchání teroristických útoků.

Fátima, dříve Kristýna, která se provdala za Omara podle islámského práva šaría, aniž jej viděla. Sama se označuje za mudžahedína v džihádu, v němž Omarovi zajišťuje aktivně zázemí bojovníka vařením, praním a společně cvičí se zbraní.

Bývalý pražský imám Sámer Shehadeh odjezd bratra do Sýrie do bojů schvaloval a Fátimě pomohl do Sýrie vycestovat. O Sámera Shehadeha se zajímaly tajné služby už v minulosti, když poslal muslimům přes aplikaci WhatsApp vzkaz, aby se neúčastnili bohoslužby proti terorismu spolu s křesťany. „Kdo věří v Alláha a v soudný den, ať se této akce neúčastní. Alláh mi budiž svědkem, že jsem před tím varoval,“ napsal tehdy doslova Shehadeh.

Příznačné je, že předseda Ústředních muslimských obcí v České republice Muneeb Alrawi obviněného imáma Sámera Shehadeha znal, ale od všech tří se distancoval až nyní po obvinění.

Naše hnutí SPD je jedinou stranou v Parlamentu, která prosazuje zákaz propagace islámské ideologie v ČR a zákaz udělování povolení k pobytu v ČR všem muslimům. Považujeme islám za bezpečnostní riziko pro naší republiku. A prosím Vás nadále o podporu SPD. Jak vidíte, současný nefunkční benevolentní systém nepřináší systémové řešení problému.

Autor: Tomio Okamura

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=20401
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1164 sec,0.0664 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,032,312B