Krokodýlí slzy ve Sněmovně   
Pridal tk Čtvrtek 08 březen 2018 - 06:45:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Člověk by se takměř rozplakal, skoro jako při divadelním představení, v němž herec naoko umírá, když zrovna vypil jakoby otrávenou kávu a nebo předstírá hlubokou lásku k herečce, kterou nemůže v civilu vystát. Rozhořčení poslanci se ve středeční (7.3. 2018) Sněmovně proměnili v herce. Někteří jistě mají talent. Chrlí do mikrofonu jednu mravnost za druhou. "Demokracie je ohrožena", volají, "oběti holokaustu jsou znesvěceny"! "Zloděj se spřáhl s popíračem obětí a oba dohromady s komunisty" vykřikují jeden přes druhého.

Chovají se jako politruk z Tankového praporu o němž desátník Střevlíček prohlásil: "Ten si tak nasral do krku, kamaráde, až mu tečou hovna po bradě."

Vybírají si z výroků protivníků jen to, co se jim právě hodí. Mají pravdu: Lety byly táborem, v němž se koncentrovaly živly nekalého způsobu života. Potíž je v tom, že nikdy nebyly zřízeny jako vyhlazovací koncentrační tábor typu Osvětimi. Teprve v roce 1943 začaly sloužit jako seřadiště k nástupu do vagónů směřujících na rampy německých koncentráků.

Vyhlazovací koncentráky sloužily k likvidaci nepřátel Říše a těch, které diskvalifikoval jejich způsob života. Mezi ně patřily židi i cikáni. Obecně, bědní lidé, kteří nakonec neměli kam utéct.

Při zmíněném jednání ve Sněmovně se neozval ani jeden hlas, který by upozornil na to, že zase máme bědné lidi, které pomocí zákonů a vyhlášek zatlačujeme do kouta.

Jistě, poslanci si nebudou kálet do vlastního hnízda, když jsou sami odpovědni za vznik vyloučených lokalit, za existenci bezdomovců, kteří smrdí špínou v dopravních prostředcích (stejně jako smrděli protektorátním nosům židi cibulí - za Protektorátu ji nesměli kupovat a v tramvaji směli jen do vlečňáků), za lichvu a následné exekuce, za zákazy, které upravují, kde nesmějí bědní sedět. Za stěny a ploty, které nás "lepší" oddělují od toho póvlu. Jsou odpovědni za obchod s chudobou i za rostoucí počet lidí žijících na hranici chudoby.

Najednou se obávají, že výsledek voleb ohrožuje jejich přístup ke korytům. Proto je tolik nářků kolem konání vlády v demisi. Ohrožuje totiž jejich prebendy.

Nějaký Okamura a Lety jsou jim u prdele. Nebezpečí je Babiš. Ne pro demokracii, ale pro ně samé.

Začali tedy prodávat čestnost a dobré mravy a dokonce i ohled k Romům. Chtějí získat veřejnost, ale to se jim těžko povede, protože používají stejné postupy jako ti, kteří prodávají šunt málo tušícímu publiku.

Jiří Jírovec

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://mobile.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=20841
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1248 sec,0.0675 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,106kB