Izraelské media varují před Sorosem   
Pridal tk Úterý 20 březen 2018 - 12:19:01 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Maďarský list „Magyar Hirlap“ informoval, že finančník židovského původu George Soros organizuje státní převrat v Maďarsku. Také izraelský „Jerusalem Post“ se obšírně rozepisuje ve svém pátečním vydání o konkrétních plánech na svržení Victora Orbána. Ačkoliv mluvčí maďarské vlády Zoltán Kovács vznesl v sobotu na tiskové konferenci těžké výtky vůči Merkelové a její kriminální vládní klice, v německých médiích o tom nenajdeme ani slovo.

Podle údajů maďarské vlády existují konkrétní důkazy o již rozběhnutých akcích na odstranění vlády Victora Orbána. Balázs Dénes, Sorosův zástupce v Německu, organizuje z Berlína systém skrývající se pod lidskoprávní nebo občanskou organizaci, systém, který koordinuje stovky politických akcí proti maďarské vládě, řekl novinářům mluvčí maďarské vlády tento víkend v Budapešti.

Angela Merkel se snaží společně se Sorosovými organizacemi vyvíjet politický tlak na maďarskou vládu a/nebo ji svrhnout, prohlásil Kovács dále. Za pomoci podplacených politiků dochází navíc k pokusu o změny maďarských zákonů, aby se zrušila existující omezení na financování různých sorosovských organizací. Maďarská vláda poskytuje mimo jiné indicie o „jednoznačných podvratných činnostech“ spolkové vlády. Podle nich vláda navádí špičkové německé manažery, aby vyhrožovali ztrátou pracovních míst.

V této souvislosti jsou instrumentalizovány firmy Mercedes, Audi a Bosch, které mají v Maďarsku obrovské pobočky a bezpočet výrobních míst. Izraelský deník Jerusalem Post k tomu píše:

To je definitivní důkaz, že neziskové organizace ze systému amerického miliardáře George Sorose podnikají za velkorysé finanční podpory vyděračské pokusy vůči legitimním vládám. Ministerstvo zahraničí politické améby Heiko Maase (SPD – sociální demokraté) odmítá zaujmout k danému tématu jakékoli stanovisko. Zda jsou zapojeny i německé tajné služby, zůstává zatím nejasné, ale dost pravděpodobné.

Zdroj: anonymousnews.ru

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=21000
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1502 sec,0.0707 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,066kB