Skandál: Moskva je přesvědčena, že Nikulin byl z Prahy vydán do USA na základě dohody mezi Pelikánem a Ústavním soudem, rozsudek byl prý dohodnutý několik dní dopředu   
Pridal tk Středa 04 duben 2018 - 08:19:46 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Skandál: Moskva je přesvědčena, že Nikulin byl z Prahy vydán do USA na základě dohody mezi Pelikánem a Ústavním soudem, rozsudek byl prý dohodnutý několik dní dopředu. Čekající “black-op” letadlo v Praze na Ruzyni to má potvrzovat, že Nikulinovi se nedostalo v ČR řádného posouzení žádosti o azyl. Kauza zřejmě skončí u mezinárodního soudu a český daňový poplatník zaplatí arbitráž!

Kauza Jevgenije Nikulina, který byl minulý týden na Velký pátek vydán z české vazby do USA, má další dramatické pokračování. Ruské ministerstvo zahraničí dnes zahájilo právní kroky v USA, ale také v Evropě, protože podle ruských informací došlo ze strany české vlády a českého ministerstva spravedlnosti k porušení lidských práv Jevgenije Nikulina a ruská strana se proto chce obrátit s celou věci k mezinárodnímu soudu pro lidská práva ve Štrasburgu. K čemu došlo?

VIDEO: https://vimeo.com/262990694

Celý skandál odstartoval páteční pořad České televize Události, ve kterém zazněly dvě informace natolik skandálního charakteru, které ruské ministerstvo zahraničí považuje za naprosté a flagrantní porušení mezinárodních dohod. V pátečních Událostech totiž ministr spravedlnosti za Hnutí ANO Robert Pelikán uvedl, že se rozhodl vydat Jevgenije Nikulina do USA a pouze se čekalo na rozhodnutí Ústavního soudu. Jenže to není pravda. O tom, že Jevgenij Nikulin bude vydán do USA, bylo rozhodnuto již před dvěma týdny, ještě před zahájením návštěvy šéfa amerického kongresu Paula Ryana v Praze. Spolu s jeho příletem totiž potají na pražskou Ruzyň přiletělo ještě jedno letadlo.

Foto: Toto letadlo Gulfstream V (N996GA) odvezlo Jevgenije Nikulina z Prahy.
Soukromý tryskáč Gulfstream V s registračním číslem N996GA, který používá americké ministerstvo spravedlnosti, čekal na pražské Ruzyni 6 dní, za stojánku letadla bylo zaplaceno dopředu a posádka stroje byla ubytována v hotelu Holiday Inn Prague Airport. Podle zdroje naší redakce má ruské ministerstvo zahraničí kopie bookingové knihy v hotelu, platební informace z kreditních karet a další důkazy, které hodlá předložit u mezinárodního soudu ve Štrasburgu jako důkazy o tom, že vydání ruského občana bylo dopředu jisté a dohodnuté, a to mezi ministerstvem spravedlnosti a Ústavním soudem.

Americké ministerstvo spravedlnosti totiž hradí plné náklady na vyslání proudového letadla z USA do Evropy pouze v případě, že tzv. rendition flight, tzn. vydávací let, je dopředu dohodnutý a přeprava vydávané osoby opravdu proběhne. Američané tudíž museli dopředu od českého ministerstva spravedlnosti dostat ujištění, že Jevgenij Nikulin bude opravdu vydán, že rozsudek Ústavního soudu je dopředu zajištěn na objednávku. To je opravdu vážné podezření.

Rusové studují páteční reportáž České televize v pořadu Události

Páteční výroky ministra Roberta Pelikána a informace o čekajícím stroji Gulfstream V na stojánce ruzyňského letiště vyvolaly na nejvyšších úrovních ruské vlády hotový poprask, úsek Událostí, který se týkal kauzy Jevgenije Nikulina, byl přeložen na ruské ambasádě v Praze do ruštiny a informacemi se nyní zabývají ruské úřady a diplomatický sbor. Podle předběžného posouzení to vypadá, že Česká republika odepřela Jevgeniji NIkulinovi právo a nárok na řádný, nezaujatý a nestranný proces, neboť existuje na základě pátečních informací vysoké podezření, že v kauze Nikulin došlo k flagrantnímu porušení principu oddělení výkonné a justiční moci v České republice.

Pokud opravdu Ústavní soud rozhodl dopředu o Nikulinovi v tom smyslu, že vše bylo dopředu dohodnuto s ministerstvem spravedlnosti napevno a natvrdo natolik, že Robert Pelikán už 4 dny před rozsudkem Ústavního soudu mohl dát Američanům zelenou, aby poslali do Prahy speciální tryskáč, potom se jedná o jeden z největších skandálů českého soudnictví po roce 1989.

FOTO: Kdo z těchto lidí zaplatí případnou prohranou arbitráž ve Štrasburgu?Američané poslali do Prahy stroj, který je na seznamu podezřelých strojů, které se měly za Bushovy vlády podílet na tzv. black ops, tzn. černých operacích, během kterých byly osoby podezřelé z podpory terorismu převážený soukromými tryskáči do třetích zemí v Africe a v Asie, kde byly vyslýchány a mučeny, což v USA by bylo v rozporu se zákonem.

Skandál, který nebyl nikdy vysvětlen, nadále straší mnoho lidí, co všechno se může stát, když nezodpovědné vlády evropských zemí kryjí svinstva a činy proti lidskosti páchané americkými orgány, CIA, ministerstvem zahraničí USA a dalšími institucemi. Stroj N996GA má pravidelné lety do Maroka, do Egypta, do Kyrgyzstánu, létá do Jordánska, odletová místa jsou z malých regionálních letišť v USA, stejně tak i v případě Jevgenije Nikulina bylo použito pro přílet do USA malé regionální letiště u města Manassas v severní Virginii, jenom malý kousek od centrály CIA v Langley.

Američané znali několik dnů dopředu rozsudek českého Ústavního soudu, proto poslali pro Nikulina do Prahy letadlo už 6 dní předem

Redakce Aeronetu zmapovala celý příběh stroje N996GA na cestě pro Jevgenije Nikulina do Prahy. Stroj odstartoval z Manassasu ve Virginii již 24. března 2018 v čase 19:10 místního času a do Prahy na Ruzyňské letiště dorazil v neděli 25. března ráno v čase 08:52. Od této chvíle stroj N996GA čekal na stojánce odstavné plochy na vydání Jevgenije Nikulina. Stroj tak přiletěl do Prahy celé 3 dny před konečným verdiktem Ústavního osudu, který zamítl následně v úterý Nikulinovi jeho stížnost ve věci stížnosti proti vydání. Jen několik hodin po Gulfstreamu potom přiletěl do Prahy na soukromou návštěvu i šéf amerického kongresu Paul Ryan. Stroj s registrací N996GA tak čekal v Praze 6 dní od neděle rána až do pátku 30. března, když zcela symbolicky, po 6 dnech čekání, odletěl z Prahy s Nikulinem na palubě 6 minut po půlnoci, tedy na Velký pátek, v den připomínky ukřižování Krista.

FOTO: Stroj N996GA přiletěl z USA do ČR již v neděli ráno 25. března, 6 dní před vydáním Jevgenije Nikulina a 3 dny před rozsudkem Ústavního soudu.Pokud vyšlete z USA do Prahy na náklady amerických daňových poplatníků soukromý tryskáč a zaplatíte stojánku na komerčním letišti na 6 dní, potom je jasné, že všechno je dopředu dohodnuté, nejen vydání Jevgenije Nikulina, ale i rozsudek Ústavního soudu. Všechno je domluvené, dohodnuté, mezi ministerstvem, soudem a americkou stranou. Pilotům je zaplaceno ubytování v hotelu, a aby byla jistota, že česká strana necukne, vyslali Američané pro jistotu za letadlem Gulfstream ještě i šéfa kongresu, aby na vydání Jevgenije Nikulina dohlédl, když už tam do té Prahy americký daňový poplatník to letadlo pro Nikulina poslal.

Nad Prahou vlaje standarta z amerického kongresu, kterou přivezl Paul Ryan. Je to symbol neoconů, kterým říkají: “Praha je naše!”

Ruské ministerstvo zahraničí nyní zvažuje právní kroky proti České republice a kouká z toho obrovská arbitráž, která se paradoxně bude točit okolo lidských práv. Pokud opravdu Jevgenij Nikulin vysoudí nějaké peníze na České republice, bude nést veškeré náklady na úhradu arbitráže český daňový poplatník. Paul Ryan totiž přijel do Pray vyznačkovat své území jako pes. Americkému velvyslanci v Praze předal americkou vlajku, která vlála nad americkým kongresem, aby odteď vlála nad Prahou z žerdě amerického velvyslanectví. Chápete ten mocenský symbol vyslaný globalistům? Američané tím prohlašují: “Praha je naše!”Proto by bylo opravdu dobré, aby byl přijat zákon o hmotné odpovědnosti politiků a připadnou prohranou arbitráž aby potom ze svého zaplatil namísto českých občanů ministr Robert Pelikán a všichni ostatní, kteří se podíleli na obchodu se zjevně nezákonným a dopředu zmanipulovaným vydáním Jevgenije Nikulina do USA. Pokud Američané poslali pro Nikulina tryskáč, tak to potvrzuje, jak důležitá osoba to je a k čemu ho chtějí použít. Je zcela nepochybné, že Jevgenij Nikulin bude nucen v USA k tomu, aby podepsal výpověď a svědectví o tom, že Vladimir Putin nařídil ovlivňovat americké prezidentské volby.

Toto svědectví by potom mohlo vést k impeachmentu Donalda Trumpa, k prohlášení výsledků voleb z listopadu 2016 za neplatné, k vyhlášení předčasných prezidentských voleb atd. Ať si Američané hrají na svém písku, jak chtějí. Ale pokud zatahují do mezinárodních skandálů a arbitráží jiné země, Českou republiku a její daňové poplatníky jmenovitě, tak to už rozhodně není jenom jejich věc. Tady by totiž už měla být i osobní zodpovědnost českých politiků za finanční škody, které způsobí své vlastní zemi špatným a dokonce nezákonným rozhodováním.

-VK-
Šéfredaktor AE NewsZdroj: https://aeronet.cz/news/skandal-moskva-je-presvedcena-ze-nikulin-byl-z-prahy-vydan-do-usa-na-zaklade-dohody-mezi-pelikanem-a-ustavnim-soudem-rozsudek-byl-pry-dohodnuty-nekolik-dni-dopredu-cekajici-black-op-letadlo/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=21183
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.8991 sec,0.8294 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,056kB