Uniklá nahrávka telefonického rozhovoru úplně zdravé Julie Skripal se sestřenicí vnáší do kauzy Sergeje Skripala další otazníky   
Pridal tk Sobota 07 duben 2018 - 12:49:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Uniklá nahrávka telefonického rozhovoru úplně zdravé Julie Skripal se sestřenicí vnáší do kauzy Sergeje Skripala další otazníky. Stopy vedou nově k italské restauraci Zizzi. Je to už v pořadí třetí verze příběhu o tom, kde došlo k otravě Sergeje Skripala a jeho dcery. Pochybnosti o tom, že vůbec nešlo o Novičok, začínají nabírat na síle!

Ruská televize včera ráno uveřejnila uniklou telefonickou nahrávku mezi Julií Skripal a její sestřenicí Viktorií. Záznam rozhovoru vyvolal obrovské zděšení především mezi novináři v Německu, protože z uniklého rozhovoru je patrné, že ani Skripalova neteř, ani jeho dcera Julia, nevykazují známky obav nebo strachu o jeho život, ale právě naopak, komunikují po telefonu způsobem, jako kdyby věděly, že nesmí na telefonní lince o některých věcech mluvit.

Viktoria Skripal, sestřenice Julie, která žije v Rusku, se ptala v rozhovoru, jestli je Julie v pořádku. Julia Skripal odpověděla, že se má fajn a její otec je také v pořádku a odpočívá. Jenže v rozhovoru zaznívají i neuvěřitelné souvislosti, které odhalují současné politické napětí mezi Londýnem a Moskvou. Viktoria Skripal mluví o tom, že si zažádá o vízum do Velké Británie, aby mohla oba navštívit. Julia jí ale na to pohotově odpoví, že to je marné, že Britové jí žádné vízum nedají.

Viktoria se potom ptá, kdyby ho přece jen dostala, tak jestli může za nimi přijet a navštívit je, ale Julia na to odpovídá, že ne, protože teď zrovna je taková situace, že to není přijatelné. Chápete to? Pokud by Julia a její otec prošli pokusem o vraždu, tak by se určitě chtěli co nejrychleji všichni setkat se svými příbuznými, ale Julia mluví doslova způsobem, jako kdyby jí u hlavy někdo držel pistoli. Zároveň mluví v telefonu i o nějaké tajemné věci, jakémsi rozhodnutí, které je třeba učinit, ale to nejde rozhodnout po telefonu, to prý až později se uvidí.

Rozhovor probíhá způsobem, který postrádá veškeré emoce, ale obě strany hovoří způsobem, který je plný snah a úsilí neříkat do telefonu některé informace a podrobnosti. Doslova alarmující je pohled Julie na to, že Viktoria nedostane britské vízum. Jak to může vědět? A dotaz na návštěvu je ze strany Julie odpálkován výrokem, že je nevhodná a nedobrá situace pro návštěvu.

Viktoria Skripal potvrdila BBC, že opravdu mluvila s Julií Skripal

Ihned po odvysílání záznamu se vyrojily spekulace o autentičnosti nahrávky, zejména západní mainstreamová média začala nahrávku zpochybňovat, ovšem Viktoria Skripal dnes potvrdila pro britskou BBC, že se opravdu jednalo o Julii, se kterou hovořila po telefonu [1], pouze kvalita telefonického spojení nebyla tak dobrá, a také Viktorii překvapilo, že s jednalo o jiné britské telefonní číslo, než které původně měla na Julii. Veškeré osobní věci Julie Skripal byly údajně kontaminované, a proto nemá u sebe svůj telefon.

Toto mimochodem zavdává další důvod ke spekulacím, protože příběh a historka o chemickém útoku je dobrou záminkou pro důkladnou domovní prohlídku bez souhlasu soudu v domě Skripalových v Salisbury, stejně tak dobrým důvodem k zabavení telefonů a všech počítačů s odkazem na to, že jsou nebezpečně kontaminované. Mezitím však britská MI6 může ze zařízení dolovat a těžit informace, pokud si mysli, že na nich něco může být, co po návratu Julie Skripal z Ruska si v telefonu mohla přivézt, případně v laptopu a tabletu, které jí britská policie kvůli kontaminaci také odebrala.

Novičok je nacházen po celém Salisbury, ale oběti, které ho prý roznášely, telefonují vesele do Ruska a varují před problematikou získávání víz do Británie. WTF?

Julia Skripal sama zavolala své sestřenici a pouze ji chtěla informovat, že všechno je v pořádku a ona i její otec jsou v pořádku a je jim fajn. Tohle je naprostý šok, protože pokud by opravdu šlo o bojový nervový plyn A-234, a pokud by opravdu byli Sergej Skripal a jeho dcera vystaveni bojovému plynu na tolika místech v Salisbury, kde všude britská protichemická jednotka z Porton Down prý nachází stopy Novičoku A-234, potom by oba dva museli být už ne jednou, ale desetkrát po smrti.

A místo toho slyšíme, jak Julia Skripal v pohodě a bez emocí volá sestřenici do Ruska, upozorňuje jí, že Britové jí nedají vízum, ať to ani nezkouší, že doba na návštěvu nenadešla, a to kvůli situaci v Británii okolo celé kauzy, všechno je prý fajn a nikdo na tom není tak špatně, že by byl na umření. Co tohle má proboha znamenat, zeptají se novináři? Schyluje se k velkému skandálu a nedozírné blamáži, až se provalí, že 14 evropských zemí vyhostilo ruské diplomaty na základě zpravodajské hry Londýna proti Rusku.

Novičok už byl nalezen celkem na 3 místech, ale místo mrtvol a pohřbů vidíme a slyšíme telefonické záznamy úplně zdravých lidí, kteří se bojí mluvit po telefonu

Poslední vývoj kauzy v Salisbury totiž opět nabral další směr, tentokrát do italské restaurace Zizzi v Salisbury, kde protichemická jednotka z Porton Down prý také nalezla Novičok, restauraci obehnala plotem, nechala spálit ubrusy ze stolů, oblečení a zástěry zaměstnanců restaurace, prý mohly být kontaminované. V této restauraci totiž Sergej Skripal a jeho dcera Julia jedli, a právě u stolu, kde seděli, byly nalezeny stopy Novičoku. Takže si to shrneme a zopakujeme.

První informace byla o tom, že Julia Skripal se svým otcem zkolabovali na lavičce v parku. Tam prý byly nalezeny stopy Novičoku. Ihned poté pronikla na veřejnost informace, že policista, který vstoupil do domu Skripalových, našel oba v bezvědomí a on sám, poté, co stačil zavolat záchranku, také sám zkolaboval. Třetí verze, která se nyní dostává na světlo, i když první informace o ní přišly už 11. března, je kontaminace italské restaurace, kde Skripalovi jedli. Tyto informace znamenají, že ze Sergeje Srkipala a jeho dcery musel Novičok doslova odkapávat všude tam, kam přišli.

A to logicky znamená, že kdyby opravdu šlo o Novičok v takovém množství, aby Skripalovi všude zanechávali jeho vzorky v takovém rozsahu, že by už oba museli být nejméně desetkrát po smrti. A namísto toho slyšíme, jak Julia Skripal telefonuje do Ruska, její hlas není ani nijak zmatený nebo vyděšený, dokonce upozorňuje sestřenici, že vízum jí Britové nedají, a že není dobrý čas na návštěvu, a kromě toho, některé věci prý vyřeší až později. A teď si sami položte otázku: Opravdu je někdo takový idiot, aby si myslel, že po zásahu bojovým nervovým plynem, který je mnohokrát smrtelnější, než je látka VX, bude v pohodě po 4 týdnech telefonovat do Ruska, říkat, že je v pohodě a bude svým nejbližším říkat, aby nejezdili na návštěvu, že není dobrá situace, a že bude problém s vízem?

Chemický útok v Salisbury začíná nabírat reálné obrysy frašky a Američané už začínají z kauzy pomalu couvat

Všechny tyto informace ukazují, že evropské země, které vyjádřily solidaritu Londýnu a odvolali ruské diplomaty za údajný chemický útok v Salisbury, se zřejmě zúčastnili největší mezinárodní diplomatické a zmanipulované blamáže od dob Dreyfusovy aféry. Útok v Salisbury se z dramatického představení mění na nepovedenou frašku, jejíž herecké obsazení je natolik nedůvěryhodné, že už dokonce i americké ministerstvo zahraničí raději nabídlo Rusku, aby znovu vrátilo do USA svých 60 diplomatů, kteří před několika dny byli z USA vypovězeni. Rusko prý má za ně vyslat náhradu, informaci jsme přinesli zde https://aeronet.cz/news/washington-se-snazi-vycouvat-z-kauzy-skripal-rusko-dostalo-nabidku-ze-muze-vratit-do-usa-svych-60-diplomatu-ti-kteri-z-usa-museli-odejit-pry-byli-spioni-americka-ambasada-v-moskve-je-v-krizi/ . Už i americké elity chápou, že blamáž s bojovým plynem v Salisbury se začíná proměňovat v nehoráznou frašku, se kterou nakonec Američané nebudou chtít mít nic společného, a jak je zvykem Američanů, nechají v tom své britské “partnery” vykoupat, aby ten průser padl jenom na jejich hlavu.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/263511012
*České titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/video-unikla-nahravka-telefonickeho-rozhovoru-uplne-zdrave-julie-skripal-se-sestrenici-vnasi-do-kauzy-sergeje-skripala-dalsi-otazniky-stopy-vedou-nove-k-italske-restauraci-zizzi/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=21209
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0782 sec,0.0252 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:969,992B