To snad ta Dvořákova parta nemůže myslet vážně. Ty protáhlý xichty. Volební vysílání ČT z Maďarska opět uvedlo některé diváky v úžas   
Pridal tk Úterý 10 duben 2018 - 07:00:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Viktor Orbán se potřetí v řadě stal premiérem Maďarska a jeho strana Fidesz v nedělních parlamentních volbách obhájila ústavní většinu hlasů. Drtivé vítězství Orbánovy strany překvapilo většinu expertů, podle nichž nedělní vysoká volební účast nahrávala opozici.

Čeští politici a komentátoři jsou ale v šoku z něčeho jiného. Velmi kritizují Českou televizi za to, jak o Orbánově vítězství v maďarských volbách informuje. „Panebože, tohle přece nemůže ta Dvořákova parta politruků myslet vážně!?“ zhrozil se šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl.

„Ne, na reportáže ČT se opravdu nedívat. Naprostá katastrofa, tentokrát minimathé z Maďarska. Orbán omezuje demokracii, je to nácek, jeho strana ovládá média, proto není možné ji porazit ve volbách, které stejně nejsou demokratické,“ napsal po zhlédnutí reportáží České televize na svém Facebooku séfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl, který nevycházel z údivu, jak Česká televize prezentuje Orbánovo vítěztví. „Panebože, tohle přece nemůže ta Dvořákova parta politruků myslet vážně!?“ dodal.


Podle brněnského právníka Tomáše Tyla Česká televize přešla v hodnocení maďarských voleb od „populismu“ k největší hrozbě, a to „orbanizaci Evropy“. „No, je to vyslovená hrůza – stabilní vláda, která podporuje rodiny s dětmi a buduje národní stát, kde nenechává svoje občany podřezávat ve jménu multikulturalismu. Co bude Soros dělat? Na takovém trhu se snad ani nedá spekulovat! Jsem naprosto zděšen. Nevíte, jestli je aspoň některá z těch čtyř Orbánových dcer na holky?!“ dodal ironicky.

Poslanec Evropského parlamentu za KDU-ČSL Tomáš Zdechovský zase na svém Facebooku informoval o tom, že dnes zaslal osobní gratulaci Viktoru Orbánovi a popřál mu, aby se snažil více spojovat a méně rozdělovat. „Ve V4 i EU potřebujeme i nadále úzce spolupracovat,“ doplnil. „Lid je Orbánem unaven a již jej nechce? Těším se na dnešní a zítřejší analýzy,“ poznamenala na sociální síti komentátorka Irena Ryšánková.

K výraznému vítězství ve volbách nezapomněl Viktoru Orbánovi a straně Fidesz pogratulovat ani předseda lidovců Pavel Bělobrádek, který se prý těší na další spolupráci v rámci Evropské lidové strany, v níž KDU-ČSL sdílí s Fidesz řadu názorů. „A to takové, že odmítáme povinné migrační kvóty a jejich spojování s čerpáním evropských fondů. Problém migrace se musí řešit v místě konfliktu. Musíme bránit hodnoty evropské křesťanské civilizace a národní kultury,“ uzavřel spokojeně v komentáři na svém Facebooku.

Glosátorka Karolína Stonjeková to pak rozsekla zcela: "Takové ty okamžiky á la maďarské volby jsou jediné momenty, kdy má smysl sledovat ČT24. Aby člověk viděl ty protáhlý xichty...!," napsala.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-snad-ta-Dvorakova-parta-nemuze-myslet-vazne-Ty-protahly-xichty-Volebni-vysilani-CT-z-Madarska-opet-uvedlo-nektere-divaky-v-uzas-531325

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=21237
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1321 sec,0.0660 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,037,000B