Století Úchylismu a cesta pro 99% obyvatel   
Pridal tk Pondělí 02 červenec 2018 - 04:24:08 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Pokud jakýsi Mohammed vůbec existoval (pochybuji o tom), tak prvním Úchylem na světě byl nejspíše právě on. To že znásilnil dívenku, která by si jistě místo poslechu deviantního funění kohosi do ucha, raději hrála s panenkami a s ostatníma holkama skákala panáka, tak již to samo o sobě z něj sice dělá úchyla, ale jen úchyla s malým "ú". Také v tomto malém úchylismu jistě nebyl jediný a připisovat mu zde nějaké primariáty, by nebylo správné. Takhle se chovalo, chová a jistě bude chovat asi mnoho jiných členů, té horší polovičky lidstva - hnědých, černých, bílých i žlutých.

To, čím se Mohammed vyčlenil a stal se Úchylem číslo jedna, Úchylem s velkým "Ú", tak to nastalo právě ve chvíli, když svou slaboduchost vystavil na odiv a udělal z ní přednost.

Přednost a ideologii. Ideologii slaboduchosti. Ideologii Úchylismu.

Symbolem 19. století byl a asi vždy bude parní stroj. Proto se tomuto století říká století páry, což je fajn název, který o svém století říká prakticky vše.
Symbolem minulého - 20. století, není bohužel nic. Není to proto, že by se nic nedělo nebo nic nevymyslelo, ale proto, že z toho nepřeberného množství událostí nelze určit tu jednu jedinou - symbolickou. Bylo toho na sto let zkrátka příliš mnoho: sionisté během 20. století uspořádali dvojí gigantickou lidskou sebelikvidaci a hromadu válek lokálních; poprvé v dějinách zabíjel politik civilisty atomovou bombou; začalo se létat do kosmu; rozhlas a televize pronikli do našeho soukromí; vynálezem tranzistoru začal počítačový věk a rozběhlo se internetové spojení. Také lze třeba zmínit, že během 20.století peníze přestaly být kryty něčím reálným a klesly na hodnotu řezaného papíru. Musíte uznat, že vytáhnout z této změti jednu věc co by symboliku 20. století, prostě nelze.

O to zajímavější je situace, že tohle 21. století již symbolizovat lze. Samozřejmě, zcela oprávněně se ptáte, jak je to možné a pochybujete. Vždyť neuběhla ještě ani pětina a jak si tedy dovoluji něco takového tvrdit?!

První, co asi každého, při takové otázce napadne je, že tohle století lze nazvat stoletím Globalizace. Ano, i tohle by byla jedna z variant. Obzvláště, když jeden z předních alternativních webů už po několik předlouhých měsíců intenzivně šíří, a do našich myslí zapouští mem, že "globalizace je proces objektivní". ...což jinými slovy znamená, že s tím nemůžeme nic dělat, i kdybychom se na hlavu stavěli a že odpor je marný. Možná někteří poznali, že je řeč o panu VK z Aeronetu. Mimochodem, on toho začal poslední dobou tvrdit povícero, přičemž přitvrzuje a kdo ho pozorně poslouchá, tak se stejně jako já asi nemůže zbavit intenzivního dojmu, že ze zahraničí plní funkci mazaného českého konfidenta, právě ve službách globalismu. Úplně stejně, jako svou funkci, ve své době, plnily zahraniční rozhlasové stanice Hlas Ameriky a Svobodná Evropa. Ale o tom jsem nechtěl.

Vraťme se raději zpátky k tomu našemu divnému století. Tohle století není stoletím Globalismu, protože v historii už globalizoval kdekdo. Dělo se tak od Říše Římské, až po Třetí říši a proto si dovoluji tvrdit, že 21. století není stoletím Globalismu. Tvrdím, že 21. století je stoletím Úchylismu.

Uznávám, že není příliš povznášející být účastníkem století s touto symbolikou. Ani pro mne, samozřejmě. Vždyť, jak by taky mohlo být? Jen vzpomeňme, jak si dnes povídáme o Sodomě a Gomoře. Nebo o rozpadající se říši Římské. Co pro nás dnes symbolizují? Jsou to období zvrácených morálek a tečka.

I když nikoho soudného nenapadne pochybovat nad tím, že se všichni obyvatelé a celá tato období ocitla na dně, po okraj plné žumpy dějinných fekálií jen a jen díky chování malého, bezvýznamného promile vyvolených, tak se s tím nedá nic dělat. Nikdo už dnes neřeší, jak velké ono vyvolené promile bylo a zda to náhodou nebyli jen zvrácení jedinci - uprchnuvší pacienti psychiatrů. Jen se řekne Sodoma Gomora a hned máme jasno - všichni lidé té doby byli prasáci a úchylové. A to i když to není pravda!

Když jsme uvedli, že i my, normální lidé, jsme dnes součástí období Úchylismu (welcome!), můžeme si konečně představit jeho hlavní symboly.

Začalo to, jako vždy, úplně nenápadně a potom šlo už jen o pověstné vaření žáby. Overtonovo okno se otevřelo ve chvíli, kdy homolobby začala tvrdit, že homosexualita není nemoc. To jim prošlo a nemoc se škrtla. Dalším krokem bylo, že homosexuálové po sobě chtěli dědit a nahlížet do zdravotní dokumentace partnera v případě nemoci. Tvrdili, že to jim ke štěstí úplně stačí a tím jejich požadavky končí. Neskončily. Začali ve městech pořádat perverzní pochody a tvrdili, že perverze je normální. Dále chtěli registrovaná partnerství, potom už plnohodnotná manželství a nakonec (je ovšem otázkou, kde se ten konec vůbec nachází) dokonce požadovali adopci, výchovu i plození dětí. Bůh si sice rve vlasy, příroda zvrací a normální lidé nevěřícně kulí oči a dostávají infarkt, ale tímto by 21.století symbol Úchylismu nezískalo. To je ještě slabé křepčení šílenců, na které stačí jediný jediný slušný paragraf. Touhle nestabilitou si byli Úchylové vědomi a pokračovali. Takže pokračujeme i my.

Ve chvíli, kdy se propagace mrouskání shodných pohlaví na veřejnosti dostala kulaté razítko, tak Mezinárodní Hnutí Úchylů zařadilo druhý rychlostní stupeň: začali razit reklamní kampaň na rozšířenou nabídku pohlaví.

Pod tím Mezinárodním Hnutím Úchylů si prosím nepředstavujte nic velkého. Je to jen několik málo jedinců na strategických místech, jako politici, ministři, ministerští úředníci, poslanci, europoslanci, eurokomisaři, euroúředníci, novináři, redaktoři, spisovatelé, filmaři a dobře placení neziskovkáři, kteří na pokyn vytvářejí dojem reality. Pod heslem "ÚCHYLOVÉ CELÉHO SVĚTA SPOJTE SE!" vytvářejí dojem toho, že to co hlásají, je skutečný a normální život.

...a normální je podle nich prý už to, že už není jen pohlaví mužské a pohlaví ženské. To je prý málo pestré a tak Mezinárodní Hnutí Uchylů učinilo objev a vytvořilo nějakých 21 zcela nových pohlavních prototypů. Čert ví, co mají tyto nové kusy v rozkroku a co mají v hlavě, ale není to podstatné. Proč? Protože jistě existují pracovní týmy, které intenzivně vymýšlejí další a další prototypy a buďme si jisti, že se v za pár týdnů dočkáme i samostatného názvu a speciálních práv třeba pro někoho, kdo to rád za bílého dne s drátěným plotem.

I když je lobbystů Úchylismu na planetě jen pár tisíc, tak celkový dojem ze mnoha televizí, rádií, novin, knih, filmů a vydávaných zákonů a vyhlášek je takový, že kam se podíváme, tam je třeba nového práva pro další, nově vytvořený prototyp. Samozřejmě to tak není, žádná nová pohlaví neexistují a pořád je minimálně 99% obyvatel na planetě úplně normálních a zachovali si zdravý rozum. Ovšem dojem, že úchylnost je normální, tak tento dojem je přes to všechno intenzivně vytvářen. Každý den, každou hodinu a každou minutu.

Asi si říkáte, proč to vlastně píšu. Vždyť tohle všechno víte už dávno. Dovolte ale abych pokračoval. Pointa tohoto krátkého psaní mě totiž napadla, když jsem se díval na jeden americký seriál.

Je vcelku jedno jaký. Série měla jen pár dílů, byla ze špionážního prostředí a tak mě zaujala. Většinou v západních seriálech spouštějí agendu multikulti, LGBT a ostatního svinstva, ihned v prvním díle, aby divák náhodou nebyl na pochybách a o něco z indoktrinace nepřišel, ale tady ne. Ani v druhém a ani v dalším. Říkal jsem si, že to je nevídané a přemýšlel jsem, jakým kouzlem tohle dílo lobbystům Úchylismu nepozorovaně uniklo. Téma výborné, dobré zpracování, bez manipulace, a tak hodnota seriálu u mě stoupala. Ani jsem nedutal a jen jsem udiveně nad tím zázrakem kroutil hlavou.

Jenže přišel díl pátý a zde již přišla akce homolobby - on miluje jeho ...a jak jinak - mají krásný vztah. Říkal jsem si, že to není možné, že i tady to dokázali násilně, bez jakékoli dějové linky vtlačit. Zklamaně jsem se dodíval a napadla mě právě ta myšlenka - co tak vytvořit databázi normální kultury pro normální lidi? Kultury pro 99% lidí?

Možná "databáze" je pro začátek příliš silné slovo a stačilo by nazvat seznamem. Zkrátka společnými silami si vytvořit nějaký seznam knih, pohádek, filmů, seriálů, divadelních her atp., které jsou určeny normálním lidem, u kterých jsou všichni doma. Taková díla, která neobsahují ani agendu multikulturalismu, ani agendy LGBT či genderismu, ani agendu juvenilní justice a ani žádné jiné zvrácené agendy. Možná neuvěříte, ale je toho čím dál méně a mám vtíravý pocit, že nové věci se vydávají jen za podmínky, že obsahují minimálně jednu z protlačovaných agend Mezinárodního Hnutí Úchylů.

Pokud někdo shledává tento návrh konstruktivním, prosím šiřte tuto ideu a všichni, kteří se chtějí na tvorbě Databáze pro 99% podílet, nechť napíší své návrhy na nia.ostrava©protonmail.com. Posílejte všechny návrhy na kulturní zážitek pro slušné lidi - názvy děl i s tvůrci, žánr a rok vydání; mohou být i linky na stažení nebo adresy pro zakoupení a další informace. Podle míry zapojení a množství zaslaných návrhů pak bude zvolena nejvhodnější forma zpracování a následné prezentace této databáze.

Jsem přesvědčen, že toto století Databázi pro 99% nutně potřebuje a proto předem vřele děkuji všem spolutvůrcům.

Autor: Dan Niel

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=22018
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1289 sec,0.0638 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,098kB