Donald Trump se během Valného shromáždění OSN možná setká s íránským prezidentem   
Pridal tk Pátek 07 září 2018 - 05:13:21 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Americký prezident Donald Trump 5. září uvedl, že se během Valného shromáždění OSN, které proběhne v tomto měsíci, možná setká s íránským prezidentem.

Donald Trump to řekl téhož dne před setkáním s kuvajtským emírem Sabahem al-Ahmadem as-Sabahem. Pokud jde o setkání s íránským prezidentem, Donald Trump v rozhovoru pro novináře uvedl, že všechno je možné, Spojené státy se rozhodnou podle situace, zda bude Írán ochoten hovořit se Spojenými státy, což zaleží na Íránu, Donald Trump je vždy ochoten jednat s íránskými vedoucími představiteli.

V květnu letošního roku Donald Trump oznámil odstoupení USA od všestranné dohody o íránské jaderné otázce a v srpnu znovu zahájil sérii neenergetických sankcí proti Íránu, včetně sankcí na finančnictví, kovy, minerály a automobily. V listopadu pak chtějí Spojené státy obnovit sankce proti Íránu v oblasti energetiky, obchodu s ropou, obchodu s centrálními bankami a další.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=22548
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0852 sec,0.0482 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,055kB