Za hranicí diskrétnosti: Upřímná kniha M. Obamové se stala lídrem na trhu literatury USA   
Pridal tk Sobota 17 listopad 2018 - 04:22:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Paměti Michelle Obamové, manželky bývalého amerického prezidenta Baracka Obamy, s názvem Becoming se staly jakýmsi „lídrem“, pokud jde o předprodej. Zájem o bývalou první dámu podnítilo několikadenní turné, na které se Obamová vydala, aby propagovala svou tvorbu. O události píší média.

Prvním místem, na němž Michelle Obamová vystoupila před publikem, se stalo její rodné město — Chicago. Spolu se známou televizní moderátorkou Oprah Winfreyovou vystoupila na scéně United Center, kde představila svou knihu.

V rozhovoru prozradila, že kniha pojednává o jejím osobním životě. Dodala, že charakterizuje přímo ji, ale že si v ní každý Američan může najít „to své".

„Mám ráda svůj příběh, je to americký příběh. Můj boj, má cesta, můj malý dům v jižní části Chicaga, můj otec s postižením," řekla.

První večer se při prezentaci této knihy naplnila hala tisíci dívkami a ženami tmavé pleti, které poslouchaly příběh o životě Michelle Obamové před a po Bílém domě.

Kniha s názvem Becoming oficiálně vyšla v úterý. Je rozdělena do tří částí. V první z nich autorka popisuje svůj život v jižní části Chicaga. Druhá část je věnována vztahu a románku s Barackem Obamou. Třetí část pak pojednává o jejím životě coby první dámy USA. Kritikové uvádí, že doposud ani jedna z prezidentských žen nehovořila tak upřímně a otevřeně o svých manželech.

Obamová se zmínila například o přerušení těhotenství, společných návštěvách rodinného psychologa či o umělém oplodnění, aby mohla počít své dvě dcery.

Ve své knize Michelle Obamová píše také o současném americkém prezidentovi Donaldovi Trumpovi. Obamová mu prý nikdy neodpustí, že podporuje zvěsti, které hovoří o tom, že se její manžel narodil mimo Spojené státy. To by totiž znamenalo, že Obama nemá nárok na post prezidenta.

Podle počtu předobjednávek se kniha Becoming stala tou nejoblíbenější knihou pro dospělé, a to od roku 2015. Uvádí se, že se jedná o první díl celé série. Další knihu by měl totiž napsat samotný 44. prezident Spojených států. Kdy však vyjde druhý díl, který má napsat Barack Obama, je zatím nejasné.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kaUfSdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=23143
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1375 sec,0.0524 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,106kB