Francie uvedla podmínky pro účast Ruska na summitu G7   
Pridal tk Neděle 18 listopad 2018 - 05:46:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Francie velmi ráda uvidí Rusko na summitu G7 v Biarritzu v případě, že budou splněny podmínky, které byly stanoveny v době, kdy bylo pozastaveno ruské členství v dané organizaci. Novinářum to oznámil Jean-Pierre Thébault, velvyslanec pro přípravu předsednictví Francie v G7.

Předsednictví v G7 náleží Francii od 1. ledna roku 2019. Summit G7 se bude konat na konci srpna ve francouzském městě Biarritz.

„Rusko nikdy nebylo vyloučeno z G8. Účast Ruska byla pouze pozastavena, a to během řešení řady otázek, které mají zcela konkrétní formulace… Účast Ruska (na summitu G7, pozn. red.) bude vítána za podmínky, že budou tyto konkrétní otázky řešeny v termínu, o kterém se hovořilo," oznámil Thébault.

„Myslím si, že prezident republiky se jasně vyjádřil, když byl v Rusku a také nedávno, když mu byla položena otázka. Francie uvidí v srpnu v Biarritzu Rusko ráda, protože je přirozeným členem tohoto společenství, a to za podmínky, že budou splněny požadavky, které byly stanoveny v době, kdy bylo Rusku pozastaveno jeho členství," dodal velvyslanec.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kbnu
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=23154
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1395 sec,0.0565 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,159kB