Jsme stádo blbců a to se státu hodí do krámu   
Pridal tk Sobota 12 leden 2019 - 05:44:36 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Proč? Protože proto. Stejně debilní odpověď ode mne, jako hodně debilní to, co si necháme líbit. Víte, že jsme špička na světě? V čem? V odvodech státu a pořád máme holou prdel. Podrobně pod článkem a prosím o pozorné čtení.

Proč? Protože proto. Stejně debilní odpověď ode mne, jako hodně debilní to, co si necháme líbit.

Víte, že jsme špička na světě? V čem? V odvodech státu a pořád máme holou prdel. Podrobně pod článkem a prosím o pozorné čtení.Taky máme nejvíc bezdomovců, možná nejvíce lidí štítících se práce, máme hodně velkou minoritu kterou s radostí sobě vlastní živíme, po které uklízíme. Máme úřednického velblouda, které chlastá a chlastá vodu, kterou jsme rozprodali Zápaďácké chobotnici.

Mně doslova ubíjí naivita části české populace, která žije s neutuchajícím pocitem, že nás Západ děsně miluje a proto nás chce. Přece jsme úžasní, tak nás musí živit a podporovat a hlavně, používat jako beranidlo i jako zábranu před hnusným Východem s tím strašným Putinem v čele. Jasně, oni nás fakt milují, protože další takové kretény aby světem hledali s lucerničkou a stejně hovno najdou. Kdo jiný bude žrát odpad z jejich stolu, kdo jiný jim odevzdá za hubičku svoje fabriky, kdo jiný má prodejné politiky co jim prodají ornou půdu na jejich montovny, parkoviště, fotovoltaiky a jiné zhovadlosti.

Jo, jsme jedničky v blbosti, protože si necháme srát na hlavu a čekáme před sedmou velmocí, co se nám zase budou snažit vtlouct do našich tupých, slovanských hlav. Jsme rození hospodáři, rozumíme půdě a přesto si ji necháme brát a ničit. Naše potravinová soběstačnost je v háji a to je pro mne jako potomka sedláků naprosto nepochopitelné. Můj dědeček vždycky říkal:

„Máš zem? Tak ji chraň a nikdy ji nikomu neprodej. Zem je jistota.“

My už asi máme jiné priority než je dostatek jídla, vody a jak se ohřát.

****************************************

Poslední dobou sílí závist a nenávist vůči malým podnikatelům od osob, co jsou vedeni jako zaměstnanci. Poukazují na jejich malé odvody a ukazují na to, jak je vlastni oni zaměstnanci musí živit. Tak by měli chvilku myslet a potom mluvit. Ono vážně není o co stát, a proto malých podnikatelů ubývá a ještě více z nich mám dvě práce. Jsou nuceni pracovat jako zaměstnanci a jako vedlejší příjem mají ono podnikaní. LÍTAJÍ Z PRÁCE DO PRÁCE A JEŠTĚ JSOU LIDEM TRNU V OKU. Musí si práci shánět, o placené dovolené jen sní a marodit? To je pro ně likvidace pokud nemají někoho, kdo je podpoří a nahradí za ně ušlý zisk. Ono totiž i když marodíte, státu musíte platit pořád – ber kde ber. Každý OSVČ zaplatí na všem víc jak zaměstnanec nějaké firmy. Srovnání máte podm odstavcem. Co je u nás špatně? Obrovské náklady na zaměstnance. Tam je ta chyba. Odvádět státu 47% je už vlastně na úrovni lichvářství.Laskavě si všimněte položky, co jsem zvýraznila. V odvodech jsme 7 na světě. Ano, naši politici jsou jako upíři a nenechají nikoho volně dýchat. Nevadí to jen těm, co jsou opravdu za vodou a v kešeni jim cinkají miliardy nebo aspoň milióny.

Zdravotní

Průměrný odvod zdravotního pojištění OSVČ hlavní: 22 114 Kč/rok

Průměrný odvod zdravotního pojištění zaměstnance: 37 439 Kč/rok (placeno zaměstnancem 12 479 Kč/rok, placeno zaměstnavatelem 24 960 Kč/rok)

Sociální pojištění

Průměrný odvod sociálního pojištění na jednu OSVČ platící zálohy/rok: 32 424 Kč

Průměrný odvod sociálního pojištění na jednoho zaměstnance/rok: 68 680 Kč (placeno zaměstnavatelem 50 823 Kč), placeno zaměstnancem 17 857 Kč)

Jasně vidíte, že OSVČ platí víc jak zaměstnanec ve firmě.

Takže nejméně zaměstnanec, pak OSVČ a naposledy zaměstnavatel.

Tohle je to, co není dobře ani pro jednu kategorii.Tak snad jsem to popsala dost jasně.

Pokles OSVČ hlavních a nárůst množství OSVČ vedlejších svědčí o tom, že malí podnikatelé závislí pouze na své živnosti mají problém s přežitím, a naopak zaměstnanci začínají v rámci své další činnosti podnikat, neboť jim nestačí hlavní příjem z činnosti závislé. Pokud by tento trend pokračoval ještě několik dalších let, dostaneme se do kritické situace, kdy malé podnikání bude již jen druhou profesí zaměstnanců.

Zdroj: http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/jsme-stado-blbcu-a-to-se-statu-hodi-do-kramu

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=23670
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1172 sec,0.0453 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,283kB