Asad promluvil o ekonomické blokádě Sýrie   
Pridal tk Pondělí 11 březen 2019 - 04:16:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Syrský prezident Bašár Asad uvítal v neděli asistenta ministra zahraničních věcí Číny Čen Siaodonga a oznámil mu, že válka proti Sýrii se nyní hlavně vede ve formě ekonomických sankcí a blokád.

Informovala o tom tisková služba kanceláře Asada.

„Válka proti Sýrii začala mít nové formy, jejichž základem je blokáda a hospodářská válka. Nástroje mezinárodní politiky se dnes změnily: rozdíly, které byly dříve řešeny prostřednictvím dialogu, jsou nyní regulovány jinými způsoby. Používají se jiné metody - bojkot, odvolání velvyslanců, hospodářská blokáda, použití terorismu,“ uvádí tisková služba Asadova slova na setkání s čínským diplomatem a jeho delegací.

Podle syrského prezidenta se terorismus zmocňuje rozsáhlé oblasti a extrémistické nápady se šíří po celém světě nehledě na vzdálenost. Podle něj je boj proti terorismu nejen vojenské hledisko, je mnohem důležitější bojovat proti ideologii ozbrojenců.

„Je to právě boj proti terorismu, který nakonec povede k politickému rozhodnutí. Jakékoli rozhovory o politických rozhodnutích ve světle šíření terorismu je omyl a iluze,“ podotkl syrský prezident.

Pomocník ministra zahraničí Čínské lidové republiky se také v neděli setkal se syrským ministrem zahraničí Walidem Muallemem. Čen Siaodong informoval o podpoře Sýrie ze strany Číny v boji proti terorismu a zdůraznil, že ČLR se aktivně účastní procesu obnovy SAR. Podle čínského diplomata vyzývá Peking čínské společnosti, aby se k tomuto procesu aktivněji zapojily, a hodlá rozvíjet hospodářskou spolupráci s Damaškem.

V sobotu večer se diplomat také setkal se syrským náměstkem ministra zahraničí Faisalem Mikdadem.

Zdroj: https://sptnkne.ws/kUmS

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24176
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0887 sec,0.0322 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,212kB