Blíží se skandál monumentálních rozměrů   
Pridal tk Středa 13 březen 2019 - 02:07:47 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Server Seznam.Zprávy přinesl exkluzivní rozhovor s T. Horáčkem, ve kterém tento mladý muž promluvil o zmanipulovaných zakázkách ve zdravotnictví. Této záležitosti jsem se na serveru Vaše věc v posledních týdnech věnoval už několikrát. Předpověděl jsem, že T. Horáček není tím hlavním obviněným v celé kauze.

Horáček, jak známo, plně spolupracuje s policií. Vypovídal na policii údajně dvakrát po deseti hodinách. Policejní spisy jsou tak plné jeho svědectví a v těchto litaniích se zajisté dozvíme mnoho zajímavého. Horáčkovi hrozí až dvanáctiletý trest vězení, je mu 35 let, má rodinu a samozřejmě uvažuje zcela pragmaticky. Až by se za dvanáct let vrátil z vězení, tedy po uplynutí celého trestu, co by mu ze života zbylo? Peníze pryč. Majetek pryč (i když ho, jak o tom přineslo zprávy např. Právo, nyní převádí na jiné osoby). Rodina pryč. Prostě všechno pryč. A začínat nový život z ničeho. Proto usiluje o statut spolupracujícího obviněného.

Ve svém rozhovoru pro Seznam Horáček sdělil, že přiznává svou vinu při manipulaci veřejných zakázek, ale není prý tou ústřední postavou celé akce. Tu ústřední postavu nebo postavy celé kauzy ovšem již zná policie. A policie jistě spřádá nitky a další nitky, aby mohla skočit po těch skutečných organizátorech. Tedy po těch lidech, kteří Horáčkovi zřejmě poskytovali politickou, a bezpečnostní ochranu a také tipy....

Jak to dopadlo? Horáček to vidí v reálu. Jeho řídící důstojníci pochopitelně selhali. Při zločinecké činnosti tohoto rozsahu ostatně bylo jen otázkou času, kdy se celá věc provalí. A hlavní aktéři skončí v péči policie. A teď už budeme jen s napětím čekat, kdo jsou ty osoby (či osoba), kteří kauzu monumentálních rozměrů způsobily. Svým rozsahem a společenským dosahem se jedná o kauzu významu lihové mafie či LTO. Skoro bych řekl, že může mít i velký politický rozměr.

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24191
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0990 sec,0.0404 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,276kB