Občane, vyber si svého Evropana   
Pridal tk Středa 20 březen 2019 - 03:52:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Zamyšlení o podobnostech stavu společnosti za protektorátu Böhmen und Mähren a dnes. Pojem pražská kavárna asi je poněkud zavádějící, lepšolidé také nepostihuje onu podstatu i když už je blíž. Ale co slovo Evropan?

To, k čemu se chci dostat je, že před válkou také bylo rozdělení společnosti.
Byla tu jakási kasta lidí, kteří byli pozůstatkem mocnářství (jakože Rakouska Uherska) kde jsme spadali jako jedna ze zemí Císařství.

Šlechta byla uzavřená skupina lidí, která hovořila německy a vytvářela určitou společenskou vrstvu.

Spojovalo je to, že se do svého postavení rodili, často zdědili velké majetky, tím pádem nemuseli celý život pracovat. Čas trávili na honech, nebo jinými kratochvílemi.

Nějaká část, která byla v armádě, automaticky dostávala hodnost. Rozhodně nikdy by se nemohlo stát to že by byl někdo, z šlechtického rodu obyčejným pěšákem.

Tihle lidé po první světové válce přišli o tituly, nikoli však o majetek. Rozhodně museli cítit jako velkou křivdu že Češi kterými pohrdali, protože oni jsou přece rodu urozeného, a Češi jsou služebný plebs, jim zakazují užívat tituly.

Tato šlechta se necítila být Čechy, hovořili přece jiným jazykem, měli příbuzné po evropských zemích, a tak nějak byli lepší. Nová republika jím byla trnem v oku. Protože přece plebs není ani dost chytrý, ani dost ušlechtilý, aby si vládl sám.

Pak tu také byli rodilí Češi, kteří k těmto šlechticům vzhlíželi a přáli si a toužili z celého srdce stát se jedněmi z nich. A jako poturčenec horší turka, poněmčenec horší němce.
Snadno jste je mohli poznat tak, že když jste se jich zeptali na jejich národnost i když to byli Češi hlásili se ke svému němectví.

A přišel Mnichov.

A Šlechta (Němci) byla zase na koni, v sudetských územích zase začal útlak Čechů.

Ti lidé se vždy více cítili býti občany třetí říše než těmi Čechy kterými tak pohrdali. Oni se přece cítili být víc než ti Frantové a Lojzové.

A přišel Hitler s Wehrmachtem.

Tito ne-češi ho vítali hajlováním a Čechy v klidu likvidovali, protože to byla přece podřadná slovanská rasa a oni byli Árijci. Šlechtické tituly se obnovily, a začalo se etnicky čistit území od Židů, Čechů, Jehovistů, Romů a tak dále.

Všichni víme, jak skončila druhá světová i jak se naložilo s těmito lidmi.

A teď skok do dneška.

Zeptejte se lidí, s kterými mluvíte, jestli se cítí být více Čechem nebo Evropanem.

Evropanství To je taková věc trochu zapeklitá. Jak ho definovat?

Asi nejlépe to Evropská unie ilustruje sama, když se někdo stává Eurokomisařem musí přísahat že nebude hájit zájmy svého státu, tzn svého lidu, své rodiny.

Otázka ale zní, čí tedy zájmy má hájit a prosazovat?

Přece evropské unie, takže pokud začne člen EU z kterého komisař pochází zlobit, musí ho umravnit. To ani nemluvím o tom, že onen Eurokomisař to touží udělat, protože svou Novou Vlast miluje více než Čechy.

Jako třeba Špidla nebo Jourová nebo Telička.

Nyní se podívejme na jinou věc.

Máme nějakou Neevropskou stranu? Podívejme se jen parlamentní strany:

ANO 2011 (78) poslanců, Jsou pro Evropu, protože jejich majitel si z Eurodotací udělal ten nejvýnosnější business ve státě. Jinak mluví u nás a jinak v Bruselu. Teď začala legrační situace kdy Evropané v něm cítí hrozbu (Babiš je totiž štika i v evropském měřítku) a tak hrají partii s Čapím hnízdem a zemědělskými dotacemi kdy ho chtějí donutit k poslušnosti. Otázkou je jestli se Babiš nechá.

ODS (25)– Dříve opatrně Euroskeptická, po vyloučení Klause už čistě pro evropská strana. Protože vyloučit nejpopulárnější postavu strany protože se opovážila protestovat proti automatickému schvalování zákonů z Evropské říše.

SPD - Tomio Okamura (22)– Euroskeprická ale protože stále nejsou u reálné moci není možné s jistotou říci. Teda když nad tím tak uvažuji. SPD opravdu vystupovala po volbách jako rozhodná Euroskeptická síla. Proto dostal Bába (rozuměj Babiš) zákaz od Báby (rozuměj Kancléřky Merklové) zákaz utvořit s ní koalici. Protože jinak by bylo konec dotacím pro Agrfert.

Česká pirátská strana (22)– Juchů to je Euro Zeleno Marksisticko totalitní strana. Založená v cizině (Česká je jenom česká pobočka) ve vedení nadnárodní pirátské organizace sedí muslimové. Tomuto fenoménu se asi budu věnovat v jiném blogu. Ale fakt hustý.

ČSSD (15)– Na staré české sociální demokracii vyrostlá strana která je zapojena do nadnárodního suběktu a otevřeně se hlásící ke snaze zavést nový světový řád. To že by se postavila proti EU a bojovala za naše zájmy je naprosto vyloučeno. Viz jejich stanovy Čl2 Odst 4 kde uvádí že koordinuje svoji politiku a kopíruje cíle Socialistické internacionály a Evspské strany sociálně demokratické – takže název ČSSD je zavádějící ale je to spíše ESSD (Evropská Strana Sociální Demokracie)

Naštěstí se koexistencí s ANO postupně ubírá do neexistence. A pokud ano tak sekera 300 mil rodině Alternaji stejně dorazí. (pokud je nepovraždí všechny)
KSČ (15)– Ty opravdu nejsou EU. Ale s nima se bojim že by k nám zase přišli spřátelená vojla SSSR nicméně s EU nám už velice brzy budou hrozit spřátelená vojska EU (Respektive Francousko Německé koalice utvrzené podpisem smlouvy v cáchách)

KDU ČSL - (10)EU strana také potácející se nad propastí neexistence. Momentálně jsou naprosto neviditelní, v minulém volebním období byl z nich viditelný jen antidepresivy sfetovaný Bělobrádek který se proslavil tím že jistou slečnu začal opravovat že její pejsek neumřel ale Chcípnul.

TOP 09 (7)– To je přímo strana která je čistě Evropslá, a nikdy se ani v nejmenším tím netajila, I to že ji dlouhodobě vedl představitel zhrzené šlechy Karel Schwancenberg vypovídá o svém. Vůbec fenomén Kharla a jeho nohsledů také stojí za proskoumání ale možná se mi toto lejno nechce rozmazávat protože také směřuje do neexistence. Btw. Myslím že dnes jsou v parlamentu protže v EU se vyskytla metodologie jak zfalšovat volby pomocí korespondenčních hlasů.

Starostové a nezávislí (6)– To je také taková strana která nedá bez EU ani ránu, a možná brzy už nedá ránu asi s tou EU.

Takže pokud si to shrneme.

V Parlamentu jsou jediné dvě strany které se nepoklonkují EU a to SPD a KSČM

Takže přesila Evropanů proti Čechům nyní v zastupitelské politice stojí v poměru:

37 ČechůA jeden Václav Klaus mladší vs. 162 Eurohujerů.

Občaneopravdu máš pocit, že ve volbách si ještě vybíráš svoje zástupce?

Výběr z EU-ČSSD, EU-ANO, EU-ODS, EU-TOP 09 a podobně.

Proto ti občane radím, vybírej si podle postoje k EU a nevol parlamentní strany.

Já jednu favoritku mám.

Autor: Petr Koláček

Zdroj: https://petrkolacek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=705301
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24262
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1212 sec,0.0527 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,294kB