Prezident Miloš Zeman má pravdu, že Turecko je spojencem Islámského státu! Ideologicky i fakticky. O to děsivější je, že někteří čeští politici jako například lídr ODS v eurovolbách Jan Zahradil lobbu   
Pridal tk Pátek 29 březen 2019 - 04:17:04 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
To je nehorázné. Turecký prezident Erdogan vyhrožuje Australanům a Novozélanďanům, že se vrátí z Turecka v rakvích! Reaguje tak na masakr v mešitě na Novém Zélandu. Prezident Miloš Zeman má pravdu, že Turecko je spojencem Islámského státu! Ideologicky i fakticky. O to děsivější je, že někteří čeští politici jako například lídr ODS v eurovolbách Jan Zahradil lobbuje za Turecko a jeho vstup do EU. My naprosto odsuzujeme, že Evropská unie ustupuje Turecku a že nejsou bráněny vnější hranice EU proti imigraci.

Erdogan podle televize ABC označil masakr v mešitách v novozélandském městě Christchurch, spáchaný australským extremistou, za součást spiknutí proti islámu a Turecku. „Vaši prarodiče sem přišli a vrátili se v rakvích. Bezpochyby vás pošleme domů jako vaše prarodiče,” vzkázal Erdogan Australanům a Novozélanďanům.

V této souvislosti bychom mohli tureckému prezidentovi připomenout, jak se vraceli domů Turci po té, co neúspěšně v 1683 obléhali Vídeň, při jejíž obraně se vyznamenal český šlechtic Zdeněk Kašpar Kaplíř ze Sulevic…

Připomeňme, že lídr kandidátky ODS v eurovolbách Jan Zahradil dlouhodobě podporuje vstup Turecka do EU a dokonce popírá genocidu Arménů, kterou provedli Turci, když během let 1915 až 1918 vyvraždili zhruba 1,5 milionu Arménů. Zahradil šéfuje nadnárodní partaji ACRE (Aliance konzervativců a reformistů v Evropě), která udržuje přátelský kontakt s tureckou AKP prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.

Prezident Erdogan spojil ve svých rukách velice třaskavou směs tureckého šovinismu s expanzivním islámem a aspiracemi na obnovení Osmanské říše. Navíc podle interní zprávy, kterou má k dispozici Welt am Sonntag, se Řecku podařilo vrátit Turecku v roce 2018 pouze jedno procento všech příchozích osob. „Dá se předpokládat, že ani v roce 2019 se nepodaří výrazně zvýšit míru repatriace,“ píše se ve zprávě. Místo toho, aby Řecko posílalo nově příchozí zpět do Turecka, tak mnoho migrantů posílá na řeckou pevninu. Výsledkem je „značná“ migrace do střední Evropy.

http://www.prvnizpravy.cz/…/smlouva-o-vraceni-migrantu-do-…/

Připomeňme, že imigrace, neboli hidžra, je jednou z forem džihádu a šíření islámské víry. To se bohužel tureckému prezidentovi daří. Naprosto odsuzujeme, že EU rezignovala na ochranu vnějších hranic EU před nelegální imigrací. Abychom zabránili šíření islámské záplavy, potřebují mít vlastní hráz na svých hranicích.

https://www.novinky.cz/…/500283-erdogan-pobouril-australii-…

Autor: Radim Fiala

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24328
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0990 sec,0.0417 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,245kB