Rozjel Biomasový Jau Jau Fery Kalousek předvolební kampaň?   
Pridal tk Úterý 23 duben 2019 - 06:05:25 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Feri a Káťa Jau Jau, jak se to rýmuje

Fraška, nebo provokace? Dvoumetrovému Ferimu dali do zubů trpaslíci? A zrovinka, když je jeho strana v propadáku a tahle partička nemá pár dní před volbama ani preference, ani myšlenku?

Vzpomínáte, jak Jau Jau Biomasová teta Emmy Smetanové, která si říká Smetana a sestřička vůdkyně SSM Pajerové zneužila obyčejného policistu, aby se dostala k lizu za Zelené s Bursíkem? (Mimochodem tahle vypečená rodinka zneužila dotace před vstupem do EU a shrábla je pro sebe pod jménem Monika MacDonagh na Evropský manuál)

A když TOP 09 je na tom stejně, najednou Fery jako hrdina čelí útoku a také volá Jau Jau? Kdyby se nechal ostříhat jako slušný občan České republiky a neprovokoval okolí, asi by po něm ani pes neštěkl.

Neboli: je možné, že tohoto bezvýznamného (myšlenkově) prapodivného poslance někdo napadl, ale je v tom více záhad, než logiky.

Jedna záhada je zatím dost prapodivná: „Vyfotil jsem je přímo při akci a měl by to být poměrně silný důkazní materiál,“ napsal Feri. Jenomže pořezán je na zádech. Takže stál zády a fotil je, jak ho řežou do zad? Zatím to tvrdí...

Divadlo mainstreamu a přiložené foto Feriho dává hodně velký prostor ke spekulacím a lidé to patřičně komentují.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/2429-rozjel-biomasovy-jau-jau-fery-kalousek-predvolebni-kampan


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24512
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1252 sec,0.0719 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,160kB