Babiš se zhroutil: zdanění nadnárodních Google, Vodafone, rakouské "České spořitelny" a dalších se nekoná! Vydírání zabralo!   
Pridal tk Středa 01 květen 2019 - 06:39:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Tak jako Velkou Británii, Maďarsko, tak včera i českou euroskeptickou republiku začaly terorizovat nadnárodní korporace v okamžiku, kdy se jenom začalo uvažovat o zdanění cca 600 miliard, o které jsme každoročně zahraničními majiteli odíráni!

Bláhově mnozí uvěřili, že zdanění korporací vláda s Babišem ustojí. Ale vydírání se vyplatilo, Babiš se hned napoprvé zhroutil!

Buď my, nadnárodní korporace a banky nebudeme platit daně, nebo...

Skupina 18 nadnárodních firem, které nás každoročně okradou o 600 miliard žádá v otevřeném dopise premiéra Andreje Babiše, aby se uzákonily sňatky homosexuálních párů.

"Jako zaměstnavatelé podporujeme a vítáme diverzitu našich zaměstnanců a uznáváme práva našich leseb, gayů bisexuálů a transgender lidí," píší firmy, mezi kterými figurují rakouská Česká spořitelna, Vodafone, Microsoft, IBM nebo Amazon a další neplatiči v České republice.

"Je nezbytné, aby naši LGBT zaměstnanci měli stejná práva, nároky a svobody, jako mají jejich heterosexuální kolegové," píší dále firmy s tím, že rovnost vytváří prostředí pro tvořivost a vynikající výkonnost.

A to je jenom začátek, výhružně vrčí. Jenom zahřívací kolo nátlaku!

Ano, jsou to přesně ty, které nás nejvíce okrádají, neplatí daně, optimalizují a slavná Evropská unie nám samozřejmě nepomůže. Nejdříve LGBT, pak běženci, migranti, Afričani, Ukrajinci a když ani to nepomůže, už USA (kde většina sídlí) včera oznámily, že spolupráci a informace se státy, která je nebudou poslouchat, přeruší.

A Babiš? Při prvním útoku se podělal!

Babiš vyšší zdanění bank a korporací nakonec po prvním útoku 18 nadnárodních neplatičů odmítl

Plány sociální demokracie získat do státní kasy více peněz ze zdanění bank se hroutí. Předseda vlády Andrej Babiš sice v neděli prohlásil, že zavedení vyšší daně v bankovním sektoru je otázka k jednání s koaličním partnerem. Druhý den však otočil a řekl, že sektorové daně pro banky zavádět nechce. Znovu pak odkázal sociální demokraty k dalšímu jednání s ministryní financí Alenou Schillerovou.

Tak to je ta slavná, euroatlantická demokracie, kterou tak slavně část "takydemokratů" v čele s Piráty, TOP 09 a STAN adoruje?

Babiši, Orbán vydírání korporací v čele se Sarkozym ustál, proto ho lidé v Maďarsku milují!


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/ekonomika/2450-babis-se-zhroutil-zdaneni-nadnarodnich-google-vodafone-rakouske-ceske-sporitelny-a-dalsich-se-nekona-vydirani-zabralo
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24582
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1004 sec,0.0339 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,243kB