Šaškárna v Plzni: Dobrý den prapore... A v Plzni padl jediný americký voják! Alkoholem...   
Pridal tk Neděle 05 květen 2019 - 06:56:07 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Dlouhá léta se mlčelo, kolik padlo při osvobození Plzně amerických vojáků, kterou tak hrdinně generál Patton osvobodil a kterému dokonce nazpívali posmrtně píseň o radaru Vyčítal a Parkanová. A není divu. V boji žádný!

Tento text vznikl na základě falšování dějin, které začalo po roce 2000, ale vyvrcholilo přepracováním dějepisů a dokončeno naprostými zhovadilostmi v roce 2015, že není třeba na něm nic měnit a prostě jenom ty zhovadilosti oprášit.

Před vstupem do Evropské unie jsme museli změnit dějiny.

Pojďme si ty "nejlepší perly" zpětně dohledat.

Komentátorko E15, nechcete tento výrok přehodnotit podle pravdy?

Mýtem například je počet padlých sovětských vojáků. Těch byly zhruba tři desítky. Rudá armáda dorazila až poté, co bylo téměř dobojováno, hlásala nenávistná lepšožena

Jana Havligerová , hlavní komentátorka deníku E15

Náhrobky na Olšanských hřbitovech – jsou jich na čtyři stovky – patří i těm, kteří padli úplně jinde, a také těm, kteří například podlehli otravě alkoholem. Pomálu bylo i padlých vlasovců..

Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/udalosti/prazske-povstani-skoro-tri-tisice-padlych-a-zavrazdenych-1185870#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

(Špina, hnus, urážky, nenávist. Přitom opak je pravdou, například ten mrtvý opilec patřil v Plzni k armádě Pattona a proto jsou v Plzni tak bujaré oslavy)

A jaká jsou fakta?

Obrovské oslavy v Plzni byly a budou prý logické (A i letos šaškárna běží)

Za pět dní bojů o Plzeň padlo generálu Pattnovi množství vojáků v počtu jeden z obrněné 16. divize. Opilý spadl z auta. Dále pak bylo zraněno 7 vojáků americké armády. Bylo zajato asi 7000 německých vojáků a (závažné) bylo rozdáno několik milionů žvýkaček. V boji o Šumavu padlo 10 amerických vojáků, což zajisté dokazuje urputné boje...

Fakta statisticky

Celkem padlo na území ČSR 116 amerických vojáků (počty se mění, ale většina badatelů se shoduje na tomto čísle) a 144 000 ruských vojáků. Při osvobození Prahy pravděpodobně padlo asi 300 sovětských vojáků a asi 500 vlasovců.

Jak je vidět, hlavní tíhu nesl generál Patton a američtí vojáci, proto musí mít řádné oslavy, zatímco ti sovětští sem přijeli pouze pít...

Zklamaní Američané

Článek v The New York Times z 22. dubna 1945 líčí dva dny po osvobození Aše a Hitlerových narozeninách, jak byli při vstupu do města Američané zklamáni, že je radostně nevítaly davy Čechů, a tak prý převzali město totálně nasazení Rusové a Poláci. (Muzeum HoryDoly)

Znudění a navonění vojáci generála Pattona

A jak přiznal voják, pozvaný na oslavu do Plzně v roce 2017: byli jsme dislokovaní na okraji Plzně, holek tam moc nebylo, tak jsme si z nudy zkoušeli vařit alkohol.

Samozřejmě že armáda generála Pattona, která skoro nebojovala vypadala jinak
než zbídačelá armáda SSSR, která v pětiletých bojích poztrácela statisíce svých kamarádů a spolubojovníků.A zatímco americká armáda na válce bohatla, Sovětský svaz umíral hlady..


Asi je nejlepší vložit příspěvek v diskuzi

ZMZLONICE

Proamerický oslavný text na hudbu dřívější komunistické propagandy o 1. kosmonautovi SSSR i světa - jde autorsky klesnout ještě hlouběji???
Nastal čas, abychom my, nekomunisté, ale ani nefanatičtí obdivovatelé USA začali psát skutečnou pravdu o historii Československa, potažmo České republiky. Fakta lze dohledat, stačí vědět, kde!

Štěpán Kotrba

doporučuji sledovat, jak Spojené státy jdou ke dnu, zatímco význam Ruska stoupá. A doporučuji si připomenout, že od Napoleona i od Hitlera Evropu vždy zachránilo až Rusko. Proč? Protože Rusko války nezačíná, Rusko války ukončuje, což se právě a opět potvrzuje na Blízkém Východě – v Sýrii.


Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/1613-saskarna-v-plzni-dobry-den-prapore-a-v-plzni-padl-jediny-americky-vojak


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24619
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1436 sec,0.0792 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,254kB