Ústavní soud vypustil džina z lahve, diskriminace Rusů v ostravském hotelu má pokračování! Pražský antikvariát odmítl prodat Adamu B. Bartošovi objednanou knihu ...   
Pridal tk Úterý 07 květen 2019 - 07:23:41 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Ústavní soud vypustil džina z lahve, diskriminace Rusů v ostravském hotelu má pokračování! Pražský antikvariát odmítl prodat Adamu B. Bartošovi objednanou knihu a poděkovali mu za to, že již u nich nebude nakupovat! Věcí se bude zabývat i Česká obchodní inspekce, Ústavní soud navíc rozsudkem v kauze hotelu porušil evropské zákony na ochranu spotřebitele! Diletantský judikát Ústavního soudu v Brně bude probírán nejen v ruské televizi, ale hodlá se jím zabývat i ruské ministerstvo zahraničí, má potvrzeno naše redakce!

Skandál brněnského Ústavního soudu, o kterém jsme psali zde: http://infokuryr.cz/news.php?extend.24603.2 a zde: http://infokuryr.cz/news.php?extend.24635.2 , má další a neuvěřitelné pokračování. Pokud jste sledovali a poslouchali můj páteční pořad na Svobodném vysílači CS, tak jistě víte, že jsem varoval a prognózoval, že skandální verdikt Ústavního soudu odpálí vlnu diskriminačních projevů a aktů v rozporu s evropskými zákony na ochranu spotřebitele proti diskriminaci. A přesně to se stalo. Předseda Národní demokracie a kandidát do Evropského parlamentu si objednal na internetu online v pražském antikvariátu Arco v Jeruzalémské ulici knihu Stalin, Izrael a Židé, Laurent Rucker, Rybka Publishers, Praha, 2001. Jenže, co se stalo potom, to padá pouze a výhradně na hlavu Ústavního soudu.

Majitel antikvariátu Arco Tomáš Maděra totiž Adamu B, Bartošovi odpověděl do emailu, že mu děkuje za to, že již nebude od jeho antikvariátu nic objednávat a knihu mu prostě neprodá a vrátí objednanou knihu do prodeje. Email dokazuje, že objednávkový email byl korektně zpracován, kniha byla připravena k odeslání, ale pan majitel antikvariátu objednávku zastavil, zrušil ji a knihu vrátil zpátky do prodeje. Vyjádření majitele antikvariátu se nám dosud nepodařilo získat.

Ústavní soud svým paskvilem spustil v ČR vlnu protiprávních jednání a institucionalizoval tím diskriminaci v rozporu s Evropskou chartou!

Naše redakce se obrátila i na Českou obchodní inspekci s žádostí o vyjádření. Podle názoru ČOI je popsané jednání v rozporu s Evropskou chartou lidských práv, což je mandatorní dokument všech signatářů Lisabonské smlouvy, tedy i České republiky. Evropská charta v kapitole o zákazu diskriminace výslovně a explicitně uvádí následující:

Jakákoli diskriminace na základě jakéhokoli důvodu, jako je pohlaví, rasa, barva, etnický nebo sociální původ, genetické znaky, jazyk, náboženství nebo víra, politický či jiný názor, příslušnost k národnostní menšině, majetek, narození, postižení, věk nebo sexuální orientace, je zakázána!

Charta je základním pilířem práv občanů zemí Evropské unie a je nadřazena zákonům jednotlivých zemí. Jak sami v chartě vidíte a můžete se dočíst, zakázána je diskriminace politická a názorová, což je v přesném rozporu s tím, jaký paskvil minulý týden vyrobil brněnský Ústavní soud, který zlegalizoval diskriminaci ruských občanů v ostravském hotelu. Níže vidíte kopii emailu z antikvariátu.
V případě kauzy hotelu v Ostravě došlo k porušení Helsinského protokolu, jehož jsou Česká republika a Ruská federace nástupnickými zeměmi. Jenže v případě Adama B. Bartoše je to úplně jiná liga, protože Adam B. Bartoš je občanem členské země EU a jeho práva jsou chráněna Evropskou chartou. Neprodání knihy Adamu B. Bartošovi je tak naprosto nezpochybnitelným činem diskriminace proti občanovi členské země EU, a to v rozporu se směrnicí Evropské komise č. 113/2004 (COUNCIL DIRECTIVE 2004/113/EC) v odstavci č. 2, kde jsou garantována práva občanů členských zemí EU.

Právo na rovnost před zákonem a ochrana před diskriminací pro všechny osoby představuje všeobecné právo uznané Všeobecnou deklarací lidských práv, Úmluvou Organizace spojených národů o odstranění všech forem diskriminace žen, Mezinárodní úmluvou o odstranění všech forem rasové diskriminace a Paktů OSN o občanských a politických právech, o hospodářských, sociálních a kulturních právech a Evropské úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod, jimiž jsou signatáři všech členských států.

Evropská charta proto zakazuje jakoukoliv formu diskriminace v obchodním styku, je-li taková diskriminace v rozporu s Evropskou chartou. Mezi takové diskriminace patří i odmítnutí služeb či prodeje zboží kvůli politickým nebo názorovým postojům kupujícího, jak uvádí antidiskriminační článek Evropské charty. Naše redakce dnes podala podnět Evropské komisi pro prošetření diskriminačních aktivit v České republice, které v poslední době hájí a schvaluje brněnský Ústavní soud v rozporu jak s Helsinským protokolem, tak i Evropskou chartou.

Antikvariát porušil základní lidská práva občana členské země EU garantovaná podle Evropské charty proti diskriminaci pro politický a názorový postoj

Adamu B. Bartošovi doporučujeme podat oznámení o diskriminaci České obchodní inspekci a rovněž podat podnět Evropské komisi k prošetření posledních kroků Ústavního soudu v České republice, protože existuje vážné podezření, že tyto kroky mají politický podtext s cílem podporovat mezi občany ČR diskriminaci proti lidem s jinými politickými postoji, a to v rozporu s Evropskou chartou lidských práv, která mj. zakazuje politickou a názorovou diskriminaci, a to nejen v oblasti spotřebního trhu.

V úvahu připadá i podání žaloby na Českou republiku za institucionalizaci diskriminace skupin občanů v rozporu s právním pilířem Evropské charty. Týká se to i diskriminace Národní demokracie a Rozumných ze strany České televize, která odmítla do předvolebních euro-debat pozvat mimoparlamentní strany! Zvedněte prosím telefony a volejte do České televize a požadujte, aby ČT přestala diskriminovat politické strany mimo parlament a pozvala do studia i tyto mimoparlamentní strany! Za 7 miliard korun ročně z kapes daňových poplatníků by to měla zvládnout.

Kauzou diskriminace Rusů v Ostravě se bude zabývat i ruská televize, jak byla informována naše redakce. Na základě našeho podnětu se bude ostravskou hotelovou kauzou zabývat i ruské ministerstvo zahraničí, které je znepokojeno institucionalizací diskriminačních praktik proti občanům Ruské federace v ČR v rozporu s mezinárodními závazky, ke kterým Česká republika přistoupila, anebo je jejich nástupcem po Československu. Česká republika přistoupila nejen k Evropské chartě o lidských právech, ale přistoupila i k Chartě OSN o občanských, sociálních, kulturních, hospodářských a politických právech. Ovšem ve chvíli, kdy je občan členské země EU vystaven diskriminaci na volném trhu kvůli své politické a názorové profilaci, potom se jedná o protiprávní jednání v rozporu s antidiskriminačními zákony Evropské unie.

Ústavní soud otevřel Pandořinu skříňku institucionalizované diskriminace v ČR, která naposledy v Evropě fungovala po schválení Norimberských zákonů v Německu, kde skupina obyvatel neměla právo na ubytování v hotelech, nebo na nákupy v obchodech

Došlo tak na moje slova z pátečního pořadu, jednotliví podnikatelé okamžitě začali judikát Ústavního soudu v Brně využívat k diskriminaci českých spoluobčanů, v rozporu s Lisabonskou smlouvu a Evropskou chartou. Dobrá zpráva ovšem je, že judikát Ústavního soudu v Brně je neplatný, neboť je v rozporu s Evropskou chartou, která je postavena na Chartě OSN o lidských právech, která zakazuje mj. i politickou a názorovou diskriminaci. Toto je však dobrý podnět pro kárné a disciplinární řízení se soudci Ústavního soudu, neboť ani Ústavní soudci nesmí mít pravomoc porušovat mezinárodní charty o lidských právech. Důsledek teď vidíte na vlastní oči. Do Prahy a Brna vyrazí štáb ruské televize, Česká republika bude mít na krku žalobu v Bruselu pro porušení Evropská charty a pověst České republiky zase bude mít z ostudy kabát.

Nelze se však divit tomu, co probíhá v České republice. Je to země, kterou neřídí občané, ale privatizovaná moc, která si po roce 1989 rozdělila kontrolu a řízení nad celou republikou, a tak se nelze divit, že Ústavní soud do judikátů píše bláboly o Járovi Cimrmanovi a v rozporu s mezinárodními úmluvami a chartami podporuje diskriminaci, což v konečném důsledku pouze inspiruje další podnikatele k tomu, aby v této trestné činnosti za souhlasu Ústavního soudu pokračovali.

Legalizovaná diskriminace v ČR, jak jsme to popsali v podnětu Evropské komisi, představuje základní hrozbu pro svobody občanů evropských zemí, protože tato diskriminace se brzy může proměnit v institucionalizovanou diskriminaci podporovanou českou nejvyšší justicí v podobě Ústavního soudu. Nenechte si to líbit, šiřte a sdílejte tento článek, zalarmujte své poslance, protože zítra se vám může stát, že už si nekoupíte ani rohlík, ani kredit do mobilu, ani vás neošetří na soukromé klinice, ani vás nesveze soukromý dopravce v autobuse nebo ve vlaku. Nenechte si to líbit, a pokud jste se setkali s diskriminací, kontaktujte naši redakci.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/ustavni-soud-vypustil-dzina-z-lahve-diskriminace-rusu-v-ostravskem-hotelu-ma-pokracovani-prazsky-antikvariat-odmitl-prodat-adamu-b-bartosovi-objednanou-knihu/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24642
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1226 sec,0.0532 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,284kB