Milí mladí příslušníci eco-HitlerJugend   
Pridal tk Pátek 10 květen 2019 - 12:52:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Milí mladí příslušníci eko-HitlerJugend, před svojí další demonstrací byste měli – vy sami nebo vaši zákonní zástupci – zvážit, zda nenavštívit psychiatra. Vaše nová ikona, váš vzor, vaše inspirace – je prostě a jednoduše nervově labilní, duševně nemocná osoba, která skálopevně věří naprostým bludům (které jí zřejmě nakukala jednak její matka a jednak všudypřítomná multikulti propaganda zaměřená na vymývání mozků všech jedinců se slabou vlastní vůlí, málo samostatných jedinců). Chcete důkaz, že Greta a její matka jsou duševně nemocné?

Greta prý POUHÝM OKEM VIDÍ MOLEKULY KYSLÍČNÍKU UHLIČITÉHO VE VZDUCHU, VIDÍ POUHÝM OKEM, JAK VE VZDUCHU STÁLE A RYCHLE PŘIBÝVAJÍ TYTO MOLEKULY KYSLIČNÍKU UHLIČITÉHO! Kvůli tomuto pohledu pak má prý deprese.

Tvrdí to matka „svaté Grety“, která s ní společně napsala knihu o svatém boji proti viditelně přibývajícím molekulám CO2 ve vzduchu. https://www.afrinik.com/my-daughter-can-see-co2-with-the-naked-eye/

Milí mladí nadějní eko-svazáci, také vidíte ty molekuly CO2 pouhým okem? Jestli ano, jste na dobré cestě stát se opravdovým top-aktivistou v neo-Sturmabteilungu. Pokud ne, vyčkejte. S dostatečnou dávkou davového šílenství ve vašem okolí, s dostatečnou mírou stádního chování

( https://cs.wikipedia.org/wiki/St%C3%A1dn%C3%AD_chov%C3%A1n%C3%AD ),

s dostatečnou agitací a všudypřítomnou mozek vymývající propagandou eko odnože multikulti ideologie se i vám jistě tyto příznaky dostaví. Časem i vy osobně uvidíte molekuly CO2 ve vzduchu pouhým okem. No fakt! ;-)

V uvedené knize pak matka nebohé psychicky labilní a nemocné Graty také uvádí, že když byla Greta jako malé dítě vystavena vlivu mozek vymývající alarmistické eko-propagandy, tak i díky svým dispozicím (duševní porucha), propadla její labilní a nemocná psychika depresím, přestávala jíst, bramborové noky jí museli na talíři přepočítat, aby jich nebylo ani o jeden víc, než stačí k přežití zřejmě, sníst třetinu banánu trvalo Grétě hodinu, zřejmě protože měla výčitky svědomí. V jedenácti pak propadla depresím. Matka, místo aby jí vzala k odbornému lékaři, jí zřejmě dále utvrzovala v eko pomatenosti a nakonec z ní vytvořila ikonu alarmistického eko-šílenství.

(Greta trpí duševními poruchami - Aspergerův syndrom a ADHD
https://cs.wikipedia.org/wiki/Asperger%C5%AFv_syndrom a https://cs.wikipedia.org/wiki/ADHD)

Takže v jedenácti propadla depresím, mimochodem. Hm. To se může překrývat spíše s přibýváním hormonů, resp. se změnami hormonální rovnováhy právě v tomto věku, než s přibýváním molekul kysličníku uhličitého ve vzduchu, ale což. Když má někdo duševní poruchu a navíc také ambiciózní, duševně nemocnou, leč svéprávnosti nezbavenou matku, když navíc žije v éře multikulturního šílenství, které zahrnuje i šílenství „globální oteplení nás všechny zabije“, a když díky tomu je čím dál víc uznáván jako „génius“, „ikona“, „vzor“, není divu, že své duševní chorobě a bludům s ní spojeným propadne naplno.

Například takový Al Gore už v roce 2000 přesně věděl, že probíhá naprosto nezvratné tání ledovců v takovém rozsahu, že nejpozději roku 2010 bude celá Florida zatopena vodou oceánu. Mesiášský komplex – jak nalézt smysl vlastního života, sebou samým vnímaného jako nicotného, a přitom nemuset dělat nic namáhavého, nic smysluplného, nic přínosného. Dokonce ani na sobě samém nemusí osoba s mesiášským komplexem pracovat – nemusí chodit do školy a učit se, jak vlastní prací a vlastní technickou invencí zlepšit věci, například.

Adolf to měl také tak. ;-)

To není o rozdílném názoru na složité téma klimatu, to je o duševní poruše – u Grety, její matky a všech těch „studentů“, kteří jim naletěli, chodí demonstrovat, aby se vyrovnali duševně nemocným osobám, všech těch, kteří se nechali zlákat a svést duševně nemocnými „mesiáškami“.

Mesiášský komplex. https://cs.wikipedia.org/wiki/Spasitelsk%C3%BD_komplex

Spasitelský komplex (také nazývaný mesiášský komplex nebo spasitelský syndrom) je stav mysli, při kterém se osoba domnívá, že jejím osudem či určením je zachraňovat a zachránit. Varianta názvu odkazuje k osobě mesiáše, což je židovský a křesťanský termín pro spasitele. Nejedná se o zvláštní psychiatrickou diagnózu či duševní poruchu, Diagnostický a statistický manuál mentálních poruch[1] ani Mezinárodní klasifikace nemocí[2] takovou samostatnou diagnózu neobsahuje, spasitelský syndrom se však může objevit jako součást psychotických onemocnění[2] apod.
Konec citace

Mesiášský komplex se objevuje jako součást psychotických onemocnění:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Psych%C3%B3za

Psychóza je závažný duševní stav, který lze definovat jako neschopnost chovat se a jednat v souladu s okolnostmi. Je to vlastně disociace mezi vnímáním, chováním a prožíváním. Mění se vztah nemocného k realitě.

Rozdíl mezi psychózou a neurózou spočívá v tom, že v psychóze postiženému chybí nadhled (svým bludům bezmezně věří), zatímco neurotický pacient si je změn ve vnímání vědom (a tyto vjemy je schopen alespoň částečně zpochybnit). Konec citace

Mesiášský komplex, boj za nějaké veliké dobro, za Veliké Dobro, pak duševně nevyrovnanému, slabému jedinci s nedostatečně pevným ukotvením ve světě, s nedostatečným sebevědomím (ať již přiznaným nebo maskovaným), s vnímáním sebe sama jako málo cenného, tak takovým jedincům dává boj za velké Dobro snadnou a lacinou možnost náhle sebe vnímat jako Velikána. Snadná a laciná možnost pro Gretu i demonstranty-záškoláky.

Bez úsilí, bez snahy, bez práce na sobě samém nebo na čemkoli jiném pozitivním. A proto láká boj za Veliké Dobro davy – davy slabých jednotlivců, kteří sami sebe vnímají jako málo hodnotné a dodávají si (zdánlivé) hodnoty demonstrováním (posedáváním a žvaněním) za bludy jedné pomatené osoby, která trpí depresemi z toho, že vidí molekuly jednotlivých plynů ve vzduchu a dokáže je navíc od sebe navzájem rozeznat a všechny spočítat.

Mimochodem, Veliké Dobro navíc musí být vymyšlené, nerealizovatelné, nehmatatelné – něco jako boj za nastolení komunismu. Nejde to realizovat, proto také to nikdy nelze skončit.

Protože bez toho boje za Veliké Dobro – za dosažení komunismu, za tisíciletou Říši, za snížení počtu molekul CO2, které vidí Greta ve vzduchu – bez nikdy nekončícího boje nemá totiž žádný smysl existence takto duševně postižených, slabých jedinců, kteří si jinak nedokážou vnitřně vážit sami sebe. (Boj proti neexistujícímu globálnímu oteplení zaviněnému člověkem je téměř ideální, stejně jako třeba boj proti neexistující xenofobii nikdy nelze skončit ba ani měřit výsledky boje proti něčemu neexistujícímu, zato lze halasně klást ultimáta a všem ostatním - kromě sebe samotného - rozdávat rozkazy a úkoly.) Jakékoli ukončení boje za Velké Dobro je pro ně Konec Světa. Jako když Magda Goebbelsová otrávila své děti a pak se nechala zastřelit vlastním manželem, když bylo jasné, že boj za národní socialismus je definitivně u konce. https://cs.wikipedia.org/wiki/Magda_Goebbelsov%C3%A1

Když sleduji Gretu, tu vlastně ubohou a nešťastnou duševně nemocnou dívku, a všechny ty davy lidí, kteří ji aplaudují, tleskají a přidávají se k jejímu „boji za Velké Dobro“, je mi jich všech vlastně líto.

A zároveň je naprosto neuvěřitelné pozorovat takřka v přímém přenosu takový jev pro psychiatrii téměř nevídaný. Nikdy bych nevěřil, že duševní nemoc může být přenosná. Navíc na dálku. To je fakt něco!
https://worldwar2database.com/gallery/wwii0265

Adolf Hitler na posledním známé fotografii vyznamenává bojovníky:

Filmové ztvárnění, film Der Untergang:
Před desítkami let mohla Greta také nalézt „smysl života“, velký, „Veliký Smysl Života“ – jako její předchůdkyně, která ani nemusela nutně být duševně nemocná, jen zmanipulovaná, stejně jako dnešní eko-hitler-mládežníci:Autor: Michal Brand

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24685
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1184 sec,0.0574 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,224kB