V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem!   
Pridal tk Sobota 08 červen 2019 - 05:21:26 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
V Česku probíhá další pokus o státní převrat a ministr vnitra vyzval premiéra, aby jednal s pučisty a nátlakovou organizací financovanou Georgem Sorosem! Milionový chlívek, Rekonstrukce stát a Open Society Foundations provádí destrukci skupiny V4, v Rakousku a na Slovensku se to již jejich kolegům podařilo a vláda padla, na řadě je Česko, Polsko a nakonec Maďarsko! Kdo podá ruku Trumpovi, do roka a do dne politicky umírá? Ne do roka, ale teď už do několika měsíců!

Možná jste včera zaregistrovali další skandál, který opět vyrobil předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček. V souvislosti s interpelacemi na premiéra Andreje Babiše, který čelí dvěma zdrcujícím auditům z Bruselu kvůli střetu zájmů, uvedl pro česká média neuvěřitelné stanovisko, které je natolik zásadní, že si zasluhuje analýzu a extra článek. Jan Hamáček totiž včera novinářům sdělil, že premiér Andrej Babiš by měl s demonstranty mluvit, měl by jednat s Mikulášem Minářem z neziskovky Milion chvilek.

Ten je “organizátorem” velké úterní demonstrace v Praze, na kterou podle střízlivých odhadů dorazilo 120,000 lidí, agentura DPA dokonce uvedla číslo 150,000 demonstrantů. A to není všechno, Jan Hamáček dokonce Andreji Babišovi doporučil, aby začal jednat i s další neziskovkou, která se jmenuje Rekonstrukce státu. Tady musím říct hned na rovinu: “To nedělej, Andreji, a to ani omylem!” A hned si vysvětlíme, proč Andrej Babiš nesmí na tato jednání přistoupit.

Redakce Aeronetu sleduje obě neziskovky velice pozorně a dlouhou dobu. O neziskovce Milion chvilek jsme přinesli jako první v ČR investigativní článek zde: https://aeronet.cz/news/milion-chvilek-nebo-milionovy-chlivek-demonstrace-proti-zdenku-ondrackovi-a-andreji-babisovi-organizuje-narychlo-zalozena-neziskovka-kterou-sponzoruje-clen-slechticke-rodiny-lobkowiczu/ . A stejně tak jsme přinesli i článek o neziskovém projektu Rekonstrukce státu, který je přímo napojen na zahraniční ambasády, cizí ministerstva zahraničí a především Open Society Foundations George Sorose. Finančník si dokonce otevřel v České republice před časem bankovní účet, přinesli jsme o tom investigativní článek zde: https://aeronet.cz/news/vime-prvni-george-soros-v-utajeni-navstivil-prahu-a-otevrel-si-ucet-v-unicredit-bank-v-polovine-rijna-prevedl-na-svoji-neziskovku-open-society-v-londyne-pres-18-miliard-dolaru-ucet-v-unicredit/ , takže je naprosto jasné, odkud organizátoři proti-babišovských demonstrací čerpají neoficiální peníze.

Pokud se totiž podíváte na oficiální transparentní účet neziskovky Milion chvilek a na těch pár “drobných”, které tam vybírají, tak z toho se nedá zorganizovat monstr-demonstrace se 150 tisíci lidmi. To je prostě nesmysl, a každý, kdo někdy v Praze dělal velké akce, např. demonstrací odborových svazů, tak vám řekne, že jenom organizační zajištění podobně velké akce vyjde řádově na jednotky milionů korun na Václavském náměstí. A to mluvíme jen o organizačním zajištění.

Kouzelníci za milion? Odboráře stála o třetinu menší demonstrace v roce 2012 téměř 11 milionů, chvilkařům to prý stálo 1.3 milionu v roce 2019

Proto nás zaujala aktivita bezpečnostní složek, které se začaly podle našich informací zajímat o organizační pozadí úterní demonstrace na Václavském náměstí s názvem “Máme toho dost”. Pokud se podíváme na transparentní účet Milionu chvilek od počátku května, vidíme výdaje neziskovky za zhruba 1.3 milionu korun. Za tuto sumu prý byly natisknuty materiály pro realizaci a podporu demonstrací, což sice je opravdu možné, ovšem vzhledem k tak mohutným demonstracím se vynořuje otázka, kdo platil všechny ostatní věci spojené s realizací tak obrovské demonstrace v Praze?

Jenom ozvučení Václavského náměstí, pódium, repro-soustavy, technické zázemí, to všechno při takovéto akci vyleze do stovek tisíc korun. Víme to díky tomu, že máme čísla z realizace poslední velké demonstrace odborových svazů v Praze z roku 2012. Tehdejší demonstrace, na kterou přišel o třetinu menší počet lidí než toto úterý, jen okolo 100,000 lidí, organizátory stála v roce 2012 téměř 11 milionů korun. Do sumy nebyly započteny autobusy, které svezly odboráře z celé republiky, to si platily místní odborové organizace, nebylo to započteno do nákladů na realizaci demonstrace na Václaváku.

Na demonstraci Milionu chvilek byli opět anglicky a dokonce i maďarsky mluvící organizátoři a hostesky

Nechce se nám věřit, že po 7 letech, kdy ceny všeho vzrostly za tu dobu o inflaci a obecné zdražování, by se podařilo zrealizovat o třetinu větší demonstraci na Václaváku za pouhou jednu desetinu ceny, za cca. 1.3 milionu korun, když jenom pronájem bezpečnostní služby pro 150,000 demonstrantů vyjde podle našich informací na další 3 miliony korun. Jenom pronájem zvukové aparatury, včetně montáže, elektrických rozvodů, mixážních pultů, zobrazovací velkoplošné techniky a personálu na obsluhu audia a videa vyjde na dalších 700,000 Kč.

A pokud jste byli na demonstraci, tak víte, že opět byly na místě hostesky, které rozdávaly transparenty, mávátka, bannery s protestními hesly atd. Opět byla slyšet angličtina a dokonce i maďarština. To je další důkaz toho, že organizace úterní demonstrace se neúčastnili jenom pánové z Milionu chvilek, ale i profesionálové z Maďarska od George Sorose, tzv. “event makers”. Není divu, že demonstrace se dostala do hledáčku českých tajných služeb.

Andrej Babiš nesmí jednat s pučisty, zopakoval by osudovou chybu Roberta Fica. Za demonstracemi stojí kapitál George Sorose a jeho kádři

A teď si vezměte ten šok. Ministr vnitra Jan Hamáček předstoupí před novináře a vyzve premiéra, aby začal jednat a vyjednávat s těmito lidmi. Andrej Babiš by musel zešílet, aby začal jednat s pučisty, protože s organizátory státních převratů se nikdy nevyjednává. A proč najednou ministr vnitra Jan Hamáček vyzval k tomu, aby Andrej Babiš jednal i s neziskovkou Rekonstrukce státu? Protože to je neziskovka, která stála při prezidentské volební kampani za Jiřím Drahošem.

Tuto organizaci podporují neziskovky jako Otevřená společnost, to je český offshoot Open Society Foundations, dále organizaci podporuje samotná Open Society Foundations George Sorose na přímo, Fond Karla Janečka, americké velvyslanectví a další cizí fondy a cizí organizace cizích mocností. A proč tak mohutně útočí na Babiše? Proč ty útoky nepřestávají?

Důvodem je Donald Trump. Kdokoliv si podá ruku s Donaldem Trumpem, stává se terčem a chodící politickou mrtvolou. V únoru tohoto roku si rakouský premiér Sebastian Kurz podal ruku s americkým prezidentem Donaldem Trumpem v Bílém domě. V březnu navštívil Bílý dům i Andrej Babiš. Uběhly necelé 4 měsíce a Kurzova vláda padla poté, co vypukl zinscenovaný skandál s uniklým videem, v němž tehdy ještě předseda vládní Svobodné strany Rakouska (FPÖ) Heinz-Christian Strache a místopředseda strany Johann Gudenus nabízeli údajné neteři ruského oligarchy státní zakázky výměnou za předvolební podporu v nejčtenějším bulvárním deníku Kronen Zeitung. Toto video bylo použito jako munice k provedení pádu vlády. V pozadí skandálu stojí přitom němečtí novináři s napojením právě na Open Society Foundations George Sorose.

Likvidace a řízené státní převraty v zemích V4 poté, co si jejich předáci podali ruku s Donaldem Trumpem v poslední době

Ten samý proces se nyní po návštěvě Andreje Babiše u Donalda Trumpa kopíruje i do Česka, propukají ze zahraničí financované a zřejmě i řízené demonstrace proti Andreji Babišovi a opět je sledována snaha o sestřelení vlády z mediálního úhlu. Stejné útoky teď zažívá polská protimigrační a vládní strana Právo a spravedlnost, když v polských městech probíhají ze zahraničí řízené demonstrace proti vládě. A na Slovensku se jim podařilo vládu položit již vloni a letošní prezidentské volby na SK to jenom potvrdily. Co mají tyto země společného? Ano, jsou to země skupiny V4, které odmítají migraci a migrační procesy. Co dalšího mají společného? Ve všech těchto zemích se k moci, přímo nebo nepřímo, dostaly protimigrační strany a mají vliv na politiku. A třetí společnou věcí je otevřeně pro-americká zahraniční politika vlád těchto zemí.

Rakousko, ačkoliv není členem V4 oficiálně, je de facto tichým členem V4 se vším všudy. A proto procesy z Vídně se kopírují do dalších zemí V4. A ministr vnitra dokonce podkopává premiéra ČR a radí mu, aby vyjednával s pučisty z ulice, kteří jsou organizování ze zahraničí. Andrej Babiš nesmí ustoupit, nesmí zopakovat chybu, kterou udělal Robert Fico, když rezignoval na premiérský post na Slovensku. Pokud by k tomu došlo, byly by nastartovány katastrofální a nevratné procesy. Jaké? O tom budeme hovořit v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS od 19:30 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu


-VK- Šéfredaktor AE News

Zdroj: https://aeronet.cz/news/v-cesku-probiha-dalsi-pokus-o-statni-prevrat-a-ministr-vnitra-vyzval-premiera-aby-jednal-s-pucisty-a-natlakovou-organizaci-financovanou-georgem-sorosem-milionovy-chlivek-rekonstrukce-stat-a-osf/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=24955
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1237 sec,0.0561 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,283kB