Brutálně sprostá Sommerová, toužící po diktatuře menšiny   
Pridal tk Pondělí 05 srpen 2019 - 06:34:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Je-li tato paní zklamaná z českých občanů obecně, nechť jí je nahlas řečeno, že obrovské množství občanů je opravdu, ale opravdu zklamáno z toho, jak se ona sama ve věku, kdy už by vskutku měla rozum bráti, chová a vyjadřuje. A to nejenom o prezidentovi a premiérovi naší krásné země, ale i o většině obyvatel, o svých spoluobčanech.

Úspěšná režisérka, která vystudovala v té "strašné" době, za toho "brutálního, prolhaného a ulepeného režimu" prestižní Akademii múzických umění a natočila, podporována a financována tím režimem, řadu filmů. I takové, které ten režim oslavoval a vyzvedával jeho klady, úspěšnost a štěstí žít v něm, byť někdy konstruktivně kriticky, ale jen do té míry, aby jí byly přiděleny na další dílo zase dotace a granty od toho strašného státu. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lide-jsou-na-sebe-zli-a-zpusobil-to-sprosty-Zeman-vypalila-reziserka-Sommerova-Lez-normalizace-a-manipulativni-krysar-Babis-591263

Její osobní prožívání toho "brutálního, prolhaného a ulepeného režimu", normalizace, bylo víc jak radostné, v každém případku měla naprostou volnost v tvoření, ve výjezdech na různé zahraniční festivaly. Každý absolvent FAMU, tvůrce čehokoliv, taková privilegia neměl. Ani takovou přízeň kulturní sekce KSČ a vůbec tehdejšího ministerstva kultury.

Není to poprvé, co se tato paní vyjádřila o občanech a nejvyšších ústavních činitelích naší země takto pejorativně až sprostě, kdy je - nás uráží a dává najevo své pohrdání a odsudek k těm milionům voličů, kteří nevolili dle jejího aktuálního přání.

Ta většina, kterou paní režisérka má za nevzdělanou, hloupou, bez zdravého selského rozumu (který, mimochodem, jí chybí nejvíc), zmanipulovanou prý, volící prý bolševiky, jí připadá jako netoužící po svobodě a po právu.

„Přeju si, aby se k nám zase vrátila demokracie a právo ...", dí tato paní. Takže dle ní zde není ani demokracie, ani nežijeme v právním státě. Těžko říct, co jí k tomuto konstatování vede, ale zřejmě její osobní zvrácená představa, zřejmě s kořeny ještě v té normalizaci, kde ona sama patřila mezi vyvolené, že ta správná a pravá demokracie je, když se věci dějí a doba plyne dle diktátu těch vyvolených, vzdělaných jenom, elitní vrstvy těch, kteří jediní, dle ní, čtou a přemýšlí, zabývají se politikou, prostě menšina. Protože, zase dle paní režisérky, ta většina nečte, nepřemýšlí a politikou se nezajímá.

Paní Sommerová sprostě a neuvěřitelně arogantně lže, překrucuje skutečnost a vymýšlí si nesmysloviny. Jestli se jí nezdá, že je tady demokracie, je s podivem, že jí za ty její sprostoty a urážky nejenom hlavy státu, ale i většiny občanů, ještě nikdo náležitě nepotrestal.

Nevážená paní režisérko, při vší úctě k vaší filmové tvorbě, přestaňte, na stará kolena už, rozeštvávat občany této země, dělit je na lepší menšinu a horší většinu, začněte sama víc číst, přemýšlet a už se, probůh, nepleťte do politiky, které nerozumíte, nejste schopna být objektivní a už vůbec ne slušná. Užívejte si své minulé slávy a klidně plivejte na ten "brutální, prolhaný a ulepený režim" před rokem 1989, kterýsi vás hýčkal, umožňoval vám se maximálně seberealizovat, ve kterém jste si vy sama žila jak v bavlnce. Je to vcelku neškodné už a v tom novém, dalším kabátě, který jste si oblékla, se to snad i vyžaduje.

A o své svědomí se bát nemusíte. Už totiž žádné nemáte.

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25453
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1094 sec,0.0454 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,287kB