Greta Thunberg vyhodila na konferenci v Lausanne ze sálu novináře, protože prý psali fake news a nepravdivě informovali o průběhu juvenilní konference o klimatu!   
Pridal tk Sobota 10 srpen 2019 - 09:32:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Greta Thunberg vyhodila na konferenci v Lausanne ze sálu novináře, protože prý psali fake news a nepravdivě informovali o průběhu juvenilní konference o klimatu! Jenže po 7 minutách se novináři do sálu mohli vrátit, protože mediální poradce Gretě volal na telefon, že se chová jako Trump, když vyhazuje novináře! Ta holka to dělá jako Trump, ale stydí se za to, protože nesmí kopírovat jeho procesy řízení! Úsměv pro budoucnost se na konferenci nedostavil, za frustraci delegátů prý mohou mainstreamová média!

Švédská nezletilá klimatická aktivistka Greta Thunberg se postarala ve švýcarském Lausanne na juvenilní konferenci o klimatu o pořádný skandál. Konference s názvem Úsměv pro budoucnost je novým formátem tzv. juvenilních konferencí v rámci juvenilní justice a juvenilní globální agendy, kdy nezletilé děti jsou zapojeny do politických a klimatických procesů. Jenže na této konferenci panuje velká skepse a frustrace, protože juvenilní aktivisté z celého světa na konferenci tvrdí, že kromě mediálního zájmu o protesty nedochází jinak ze strany světových vlád k žádným jiným změnám. Část delegátů navrhuje zostřit klimatický boj, zahájit protestní stávky ve školách, zablokovat silnice, dopravu, přivázat se řetězy k benzínovým pumpám apod.

S tímto zostřením boje nezletilců ovšem část účastníků konference nesouhlasí. Novináři o tom ihned zčerstva informují, že mezi delegáty konference jsou samozřejmě i dospělí, ale nesoulad v postojích, jak dál pokračovat v klimatické agendě prý média nafukují a označují to za rozkol v juvenilním hnutí Grety Thunberg, což prý není pravda. Greta se tudíž přihlásila o slovo a vyzvala účastníky aktivu, aby odhlasovali vyloučení novinářů z konference. Návrh prošel a novináři byli ze sálu vysáčkováni. Jenže, po zhruba 7 minutách se otevřely dveře, a že prý novináři se mohou vrátit. Někteří už přitom byli na odchodu a chtěli o tom napsat, že byli Gretou vyhozeni. Hotový sólokapr.

Manažer Grety zvedl telefon a domluvil jí, aby novináře zavolala zpátky

Na Facebooku se totiž provalilo, k čemu došlo. Asi 2 minuty po vyhození novinářů zazvonil Gretě Thunberg telefon. Byl to její mediální poradce Ingmar Rentzhog, což je klíčová figura jejího mediálního týmu. Ingmar není na místě, je pracovně ve Francii, ale ihned dostal prý na telefon echo, že Greta udělala chybu. Někdo z dohlížitelů, kteří na mentálně postiženou Gretu Thunberg dohlížejí (má diagnostikovánu Aspergerovu poruchu), zřejmě ihned dal echo jejímu mediálnímu poradci. Greta prý kývala do telefonu a po skončení hovoru řekla: “Musíme je sem poslat zpátky, novináře prý vyhazuje jenom Trump. Zavolejte je zpátky.” A novináři se mohli vrátit. Tato epizoda pouze ukazuje, že jakkoliv může být Greta schopná, v žádném případě nerazí klimatickou agendu sama o své vůli, ale je naprosto oddanou loutkou PR poradců a mediálních manažerů.

Dělejte to jako Trump! Tohle heslo bylo v roce 2016 hlavním leit motivem všech politických procesů pro alternativní strany, ale jak se zdá, je velmi snadné tyto procesy kopírovat a nezkušená Greta zkrátka zareagovala jako Donald Trump a jako alternativa. Pokud novináři informují zaujatě a nepravdivě, není důvod je zvát na akce. Koneckonců, podobně se zachovala i SPD po volbách 2017, když nepustila mainstreamové novináře do svého volebního štábu. A podobně se zachoval i Miloš Zeman v roce 2018 po svém druhém zvolení prezidentem. Zkrátka, byli pozváni jen ti novináři, kteří nepsali lži a bláboly o prezidentovi. A takových novinářů bylo požehnaně.

Greta kvůli mentální poruše nemá cit pro politiku a komunikaci s médii, potřebuje neustálý dozor

Jenže Greta Thunberg je nástrojem globalistů a jejím úkolem je mít mainstreamové novináře na své straně. Takže chudák Ingmar Rentzhog, když mu zavolali, co Greta Thunberg provedla za věc, okamžitě musel hasit situaci. To je právě ten problém s autisty, protože mají problém s emocemi a jejich kontrolou. Nad těmito lidmi proto musí být neustálý dozor a kontrola, protože tito lidé nechápou politiku a její důsledky. Mainstreamoví novináři jsou nástrojem globalistů a Greta Thunberg je nástrojem globalistů, takže Greta a novináři musí spolupracovat. Jakmile Greta Thunberg začne novináře vyhazovat, začíná se tím chovat jako Donald Trump a jde proti mainstreamu. Toto je právě důsledek toho, že Greta Thunberg má Aspergerův syndrom a tyto souvislosti a nuance nechápe.

Samotná agenda juvenilní politiky a juvenilního aktivismu je velmi nebezpečnou formou zaangažování nezletilých dětí do globalistických procesů proti dospělým lidem a mnohdy i proti rodičům. Globalisté postupně dávají dětem volební a rozhodovací práva, ale nebezpečí je v tom, že děti jsou velmi snadno ovladatelní. To jsou sice i dospělí, ale u dospělých lidí to není tak efektivní, a hlavně, u dospělých to není zadarmo.

Děti se ale nechávají lehce zmanipulovat úplně grátis, prostě jenom tím, že se ulejou ze školy a místo toho jdou ven protestovat a ještě jsou v televizi a jsou slavní. No, kdo z dětí by to nebral? V tomto ohledu globalčiky uvažují geniálně a nic je to nestojí. Inu, židovský sionistický proces řízení se zde nezapře, za málo peněz hodně muziky. Jenom se musí ty děti pořád hlídat, aby neprovedly nějakou botu, jako třeba se stalo dnes s vyhozením novinářů.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/greta-thunberg-vyhodila-na-konferenci-v-lausanne-ze-salu-novinare-protoze-pry-psali-fake-news-a-nepravdive-informovali-o-prubehu-juvenilni-konference-o-klimatu-jenze-po-7-minutach-se-novinari/Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25500
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1574 sec,0.0569 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,477kB