Jeffrey Epstein spáchal “sebevraždu” jen několik dnů poté, co byl na příkaz neznámé osoby z vedení vazební věznice přemístěn z jednotky intenzivního dozoru pro sebevrahy do obyčejné cely...   
Pridal tk Neděle 11 srpen 2019 - 04:42:10 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Jeffrey Epstein spáchal “sebevraždu” jen několik dnů poté, co byl na příkaz neznámé osoby z vedení vazební věznice přemístěn z jednotky intenzivního dozoru pro sebevrahy do obyčejné cely, oběsil se na roztrhaném ručníku, umíral asi přes 4 hodiny! Bill Clinton si oddechl, usvědčený pedofil již mluvit nebude, kdo všechno byli jeho zákazníci! Epstein byl po červencovém neúspěšném pokusu o “sebevraždu” ve speciální cele s nepřetržitým kamerovým dozorem! FBI spustila vyšetřování, kdo nařídil Epsteinův přesun ze Suicide Watch Unit!

Usvědčený pedofil a obchodník s nezletilými dívkami Jeffrey Epstein dnes spáchal ve vazební věznici v New Yorku údajnou sebevraždu. Jeho sebevraždu okamžitě začala vyšetřovat FBI, protože Jeffrey Epstein byl na příkaz neznámé osoby dne 29. července přemístěn z jednotky pro sledování sebevrahů do obyčejné cely. Kdo dal příkaz k tomuto přesunu, není známo a věc začala vyšetřovat FBI, protože přemístění sebevraha zpět do normální cely je podle amerických zákonů možné jen po vydání posudku odborného lékaře a o přesunu musí být informována i strana žalobce. Nic takového však neproběhlo. Jeffrey Epstein se již 23. července údajně pokusil o jinou sebevraždu, byl ovšem nalezen v cele na zemi a v bezvědomí. Jakým způsobem se měl pokusit poprvé o sebevraždu, není dodnes jasné a je to předmětem jiného vyšetřování FBI.

Podle exkluzivních informací, které zazněly na Infowars, se měl Jeffrey Epstein dnes oběsit a podle informací k tomu měl použít na proužky roztrhaný a do provazu svázaný látkový ručník. Dozorce měl Epsteina najít po 4 hodinách při kontrole cely ráno v čase 06:30, obličej Epsteina byl promodralý, ale ještě žil. Podle listu The New York Times Byl okamžitě převezen do nemocnice, kde však následně lékaři již jenom konstatovali smrt.

Nikdo z odpovědných činitelů netušil a nevěděl, že Jeffrey Epstein již od 29. července není umístěn v Suicide Watch Unit, tedy v jednotce pro dozor nad sebevrahy, kde jsou senzory pohybu, kamery a zvukové snímače. FBI se proto začala zajímat o to, kdo nařídil, že Jeffrey Epstein byl po pouhých 6 dnech po prvním pokusu o sebevraždu v tichosti umístěn zpátky do samovazby.

FBI zahájila vyšetřování, kdo nařídil přesun Epsteina z dozorové jednotky do obyčejné cely

Vyšetřování zahájí i generální prokuratura, která je šokována, že Jeffrey Epstein se zabil ve federální vazbě jen dva týdny po svém prvním pokusu. Od začátku bylo jasné, že hlavním cílem Deep State je umlčení Jeffreyho Epsteina, protože výměnou za spolupráci a snížení trestu by mohl začít spolupracovat a začít rozkrývat masivní pedofilní kruh, který zasahuje až do nejvyšších politických pater ve Washingtonu a v okruhu královské rodiny v Londýně. Celé to nakonec povede k tomu, že nějaký lékař nebo zaměstnanec věznice bude obviněn z nedbalosti, že nařídil přesun Epsteina do normální cely. Přijde kázeňský postih, možná nějaké snížení platu, ale to jistě je úplně to poslední, to je ten nejmenší problém. Kdokoliv toto nařídil, velice se zavděčil velmi mocným lidem.

Prokázaným klientem Jeffreyho Epsteina je Bill Clinton. Více jak 20x použil jeho služby a letadla při cestách do Evropy a do Afriky. Epsteinovy aerolinky totiž nabízely úplně jiné “občerstvení” během letu, takže tato letadla získala mezi americkou politickou a podnikatelskou smetánkou velkou oblibu.

Servírovány byly během letu lolitky, které uměly splnit všechna přání. Dalším zákazníkem podle Epsteinových záznamů byl i britský princ Andrew, třetí syn královny Alžběty. Stejně tak byla zákaznicí i jeho pozdější manželka, Sarah Ferguson, vévodkyně z Yorku. Klientem byl i Charles Althorp, bratr zesnulé princezny Diany. Všechny tyto 3 osoby jsou zmíněny v tzv. Epsteinově Black Booku a informuje o tom list The New York Times.

Létající bordel, kde se jako hlavní menu podávaly lolitky všeho druhu

Celý Epsteinův business fungoval na geniálním nápadu poskytování sexuálních služeb v mezinárodním vzdušném prostoru, kam se nevztahují americké teritoriální zákony. Lolitky byly podle informací servírovány klientům jeho aerolinek po opuštění vzdušného prostoru USA a před vstupem do vzdušného prostoru jakéhokoliv jiného státu v Evropě, s výjimkou Afriky. Během letu se podávala vybraná jídla a nápoje, ale tím hlavním chodem byly pokaždé lolitky, k čemuž sloužily malé apartmány přímo na palubě Lolita Expressu, tedy Boeingu 727, který spadá do Epsteinovy flotily a jenž pilotuje slovenská rodačka. Služeb Jeffreyho Epsteina využívaly stovky světových politiků, obchodníků, ale především i šlechticů a bankéřů.

Jeffrey Epstein musel zemřít, protože během soudu by začal práskat a mluvit o tom, jak šlechtici z britské královské rodiny a bývalí prezidenti USA podváděli své manželky a v Epsteinových letadlech se oddávali radovánkám s nezletilými lolitkami, které Jeffrey Epstein hledal po celém světě. Zákazníci si potom vytipovali své favoritky a do Evropy či přes Pacifik do Austrálie už potom létaly jenom s Epsteinovým Lolita Expressem.

Pokud by toto vyšlo najevo, tito šlechtici a bývalí prezidenti by stanuli před soudy, protože pedofilie je v jejich zemích trestná, i když ne ve všech případech šlo o pedofilní styky, protože mnoha lolitkám bylo více než 15 let. Ovšem v USA je minimální věk pro sexuální styk 16 let, což v mnoha případech Epsteinova cestovka ani náhodou nesplňovala. Na palubě byly dívky ve věku už od 12 let.

První údajná sebevražda, která nezanechala na krku Epsteina žádné stopy, byla provedena zřejmě igelitovým sáčkem nebo igelitovou taškou

Nejprve se tedy pokusili odstranit Jeffreyho Epsteina 23. července, ale to se nepovedlo. Není jasné, co se tehdy stalo, protože podle informací neměl na krku žádné známky zranění, pouze ležel na zemi v bezvědomí, jako kdyby ho někdo dusil igelitovým sáčkem nasazeným na hlavu. Pachatel si zřejmě myslel, že uspěl, když Jeffrey Epstein padl na zem, že je udušený, a tím to prostě hasne. Jenže Jeffrey Epstein to poprvé přežil.

Zastavení dechu totiž ještě neznamená smrt, do 5 až 7 minut lze totiž člověka znovu oživit. Ihned po tomto údajném pokusu o sebevraždu byl Epstein přesunut na jednotku intenzivního dozoru pro sebevrahy, ale tam pobyl jenom 6 dní. Pod kamerami a dozorem to zkrátka nebylo možné zopakovat a dokončit.

Epsteinova smrt je velkou úlevou pro Demokratickou stranu v USA, která by v případném procesu s Epsteinem mediálně trpěla nejvíc, protože bývalý demokratický prezident Bil Clinton by byl vláčen bulvárem těsně před prezidentskými volbami v USA příští rok. Vzhledem k tomu, že obžalovaný zemřel, dojde k ukončení vyšetřování a vedení procesu. Samozřejmě, že FBI může paralelně k tomu rozjet vyšetřování Epsteinových klientů, to samozřejmě není vyloučené, ovšem vzhledem k tomu, že ke službám s lolitkami docházelo mimo území USA ve vzdušném mezinárodním prostoru, bude těžké hledat důkazy.

Konec vyšetřování, zhasněte a zapomeňte!

Jeffrey Epstein sice měl své budovy v USA, kde probíhala náborová činnost pod záminkou modelových agentur pro mladé dívky, ale vzhledem k tomu, že se nejednalo o místa, kde docházelo k pohlavnímu styku, bude pro FBI problematické někoho z něčeho obviňovat. To bylo možné jenom majitele tohoto businessu, ale ten je teď mrtvý. Deep State tak znovu ukázal, že je nad zákon.

Zákony platí i v USA jen pro někoho. Ale ruku na srdce, nejen v USA. Vždyť totéž se děje i v ČR, viz. česká dívka v Praze, která se prý zasebevraždila 13 údery kuchyňského nože do hrudi, a z toho 3x za sebou do vlastního srdce. Pachatel nebyl ani obviněn, v pohodě odcestoval. Takže, zatímco v USA mají svého Epsteina oběšeného prý na ručníku, v Česku máme Anetu, která se třikrát bodla do srdce a potom ještě desetkrát do jiných oblastí hrudníku. V Americe mají Deep State, v Česku máme zakošerovanou Mafii. A tím je to dané!

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/news/jeffrey-epstein-spachal-sebevrazdu-jen-nekolik-dnu-pote-co-byl-na-prikaz-nezname-osoby-z-vedeni-vazebni-veznice-premisten-z-jednotky-intenzivniho-dozoru-pro-sebevrahy-do-obycejne-cely-obesil-se/


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25506
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1008 sec,0.0346 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,220kB