Německý úředník zveřejnil článek na německých webových stránkách „European Times" s názvem „Nenechte Hongkong upadnout do chaosu"   
Pridal tk Středa 14 srpen 2019 - 01:41:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Bývalý ředitel pro evropské a mezinárodní záležitosti v německém Hesensku Dr. Michael Borchmann nedávno zveřejnil článek na německých webových stránkách „European Times" s názvem „Nenechte Hongkong upadnout do chaosu".

V článku se uvádí, že Dr. Michael Borchmann je právník. Už během období na univerzitě se zaměřil na veřejnou moc, zejména na státní instituce. Bez pevných státních institucí by lidstvo i svět upadly do chaosu. Některé nedávné změny v Německu ho přiměly k obavám. Během summitu G20 v roce 2017 došlo v ulicích Hamburku k teroristickému zločinu. V září tohoto roku může nastat ještě větší chaos. Arogantní skupina oznámila, že bude bránit hladkému průběhu autosalonu ve Frankfurtu a veřejně mobilizovala lidi na internetu k páchání zločinů.

Potvrzuje, že Ústava zaručuje svobodu projevu a shromažďování, ale to neznamená, že lze používat násilí k omezování svobody druhých. Demonstranti v Hongkongu mohou veřejně vyjádřit různé názory na návrh zákona státní agentury, ale nemohou vyvolat v Hongkongu chaos a nepokoje. To je pohrdání státním pořádkem!

Pokud jde o situaci v Hongkongu, německá média ji ve svých nedávných zprávách popisují výrazem „velká stávka". „Stávka" znamená přerušení práce, ale současný problém v Hongkongu zahrnuje násilí. „Demonstranti" v Hongkongu zablokovali železniční tratě a vlaková nádraží, což způsobilo přerušení železniční a autobusové dopravy, silnice jsou neprůjezdné a hongkongské letiště bylo nuceno zrušit 200 letů.

Schvalování návrhu zákona bylo pozastaveno, ale chaos stále pokračuje. Od tohoto bodu je jasně vidět, že radikálům nejde o konkrétní zákon.

Mluvčí kanceláře čínské Státní rady pro záležitosti Hongkongu a Macaa Yang Guang (Jang Kuang) řekl, že násilníci by neměli podceňovat pravomoc policie a soudů Zvláštní administrativní oblasti Hongkong. Zločinci by neměli považovat zdrženlivost čínské vlády za slabost. Tito násilní zločinci budou nakonec potrestáni.

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25521
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0631 sec,0.0283 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,042,656B