Ve Francii můžete, když jste muslim, de facto beztrestně napadat a urážet Židy   
Pridal tk Čtvrtek 03 říjen 2019 - 04:31:29 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Profesor Pařížské univerzity a autor 27 knih o Francii a o Evropě Guy Millière upozorňuje, že díky sluníčkářskému prezidentovi Macronovi a islamizaci Francie v této zemi stoupá antisemitismus a Židé jsou zde dokonce i vražděni. Masově Francii opouští. Ve Francii můžete, když jste muslim, de facto beztrestně napadat a urážet Židy. Ale Hamáček z ČSSD o nás bude říkat, že extremisté jsme my v SPD. My, kteří ve skutečnosti proti extremismu bojujeme (zatímco Hamáček islám, tedy extremismus hájí). Nesmíme dopadnout stejně jako islamizovaná západní Evropa a musíme se bránit!

Pro nás v SPD není takové chování muslimů překvapením. Ostatně víme o tom, že nacisté a muslimové si navzájem projevovali sympatie. Existovaly muslimské jednotky SS, Hitler i Himmler islám velice oceňovali a spolupracovali i s velkým muftím jeruzalémským Amínem al-Husajním. „Strom volá, skrývá se za mnou Žid, jdi a zabij ho. Kámen volá, skrývá se za mnou Žid, jdi a zabij ho,“ píše se v Sunně, což je tradice výroků a života prorok Mohameda.

Podle Millièra je Macronovi a francouzské vládě osud Židů lhostejný. Ti čelí vzestupu antisemitismu a obávají se soudních rozhodnutí implementujících podřízení se násilnému islámu, a proto Francii masově opouštějí.

Kobili Traore, muž, který v roce 2017 zavraždil Židovku Sarah Halimi, a odříkával přitom súry z Koránu a křičel, že Židé jsou „Sheitan“ (arabsky „Satan“), nebyl shledán vinným. Traore před vraždou kouřil marihuanu, a soudci rozhodli, že za své činy není zodpovědný… Traore bude brzy propuštěn z vězení. Co se stane, až si opět zakouří či bude opět číst súry z Koránu?

Několik týdnů po této vraždě byli zase tři členové jedné židovské rodiny napadeni, mučeni a drženi jako rukojmí skupinou pěti mužů, kteří jim říkali: „Židé mají prachy“ a „Židé musí zaplatit“. Pachatelé byli zatčeni, všichni byli muslimové. Soudce, který je soudil, ale oznámil veřejnosti, že jejich činy nebyly „antisemitské“.

25. července 2019, když hrál izraelský fotbalový klub Maccabi Haifa zápas ve Štrasburku, omezila francouzská vláda počet izraelských fanoušků na stadionu na 600, a ani o jednoho víc. Letenky do Francie si přitom již kvůli zápasu zakoupilo přibližně tisíc lidí. Francouzská vláda též zakázala izraelské vlajky na stadionu i kdekoliv ve městě. Francouzské ministerstvo vnitra ve jménu „svobody projevu“ povolilo před stadionem protiizraelské demonstrace, na kterých byly palestinské vlajky a transparenty s nápisy jako „Smrt Izraeli“.

Den před zápasem bylo v restauraci poblíž stadionu brutálně napadeno několik Izraelců. „Demonstrace proti Izraeli úřady schválily ve jménu svobody projevu, ale fanouškům Maccabi Haifa úřady zakázaly si zamávat vlajkou. To je nepřijatelné,“ prohlásila velvyslankyně Izraele ve Francii Aliza Ben Nun.

Millière také upozornil, že nedávno přistálo v Izraeli letadlo plné francouzských Židů, kteří se z Francie vystěhovali a mnozí další je budou brzy následovat… Není divu.

Takže, jak jsme viděli, ve Francii můžete, když jste muslim, de facto beztrestně napadat a urážet Židy. Ale Hamáček z ČSSD o nás bude říkat, že extremisté jsme my v SPD, kteří ve skutečnosti proti extremismu bojujeme (zatímco Hamáček islám, tedy extremismus hájí). Nesmíme dopadnout stejně jako islamizovaná západní Evropa a musíme se bránit!

Jiří Kohoutek

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=25984
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2019
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1009 sec,0.0394 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,286kB