Rothschildova banka čelí v New Yorku žalobě, že pomohla českému miliardářovi v nepřátelském ovládnutí lucemburské realitní firmy Orco Propety Group!   
Pridal tk Úterý 26 listopad 2019 - 18:10:45 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Rothschildova banka čelí v New Yorku žalobě, že pomohla českému miliardářovi v nepřátelském ovládnutí lucemburské realitní firmy Orco Propety Group! Okradenými jsou američtí židovští obchodníci z Kingstown Capital, kterým Radovan Vítek prý ve spolupráci s Rothschildy vytuneloval investice, když cenné assety prodal pod cenou schránkovým společnostem, které přitom sám ovládal přes bílé koně! Lucemburská komise pro cenné papíry zajistila utajenou korespondenci mezi aktéry podvodu a v New Yorku padla žaloba! Židé se okradli mezi sebou, ale kdo to teď zaplatí?

Americká agentura Bloomberg dnes přinesla opravdu pikantní informaci, která je dokonalou ukázkou tzv. války mezi židy a Židy. O kauze následně informovala i česká média, např. zde: https://www.lidovky.cz/byznys/firmy-a-trhy/banka-rothschildu-se-mela-zaplest-do-spiknuti-s-druhym-nejbohatsim-cechem-tvrdi-obzaloba.A191126_124656_firmy-trhy_ele Na tomto příkladě si ukážeme procesy řízení v této válce a mnohé z vás překvapí, že to zdaleka nejsou jenom gójové, kteří doplácí na finanční a investiční podvody. Kauza realitní společnosti Orco možná mnohým z vás nic neříká.

Česká divize této nadnárodní realitní společnosti patří mezi největší realitní společnosti v České republice a pokud jste někdy hledali nemovitosti, určitě jste na tuto společnost narazili, minimálně na její název. Společnost Orco Propety Group vznikla v roce 1991 v době rozbíhající se ekonomické transformace v Československu, ovšem byla založena v Lucembursku s ohledem na daňové optimalizace. Realitní organizace působí hlavně v zemí V4, konkrétně v Praze, ve Varšavě, v Budapešti a rovněž na Slovensku a v Chorvatsku. Postupem času se firma stala jednou z největších realitních a developerských společností.

Společnost v roce 2014 začala stahovat své akcie z pražské burzy cenných papírů, protože o akcie nebyl příliš velký zájem a od roku 2005, kdy byla akcie uvedeny na Pražskou burzu, nedošlo k naplnění očekávání přílivu financí z veřejného obchodování akcií. Místo toho však do firmy přišly investice z hedgeových fondů z USA, a to konkrétně od Kingstown Capital Management L.P. z New Yorku. To je židovský investiční fond, který ovládají a kontrolují dvě osoby, Michael Aaron Blitzer a Guy Scott Shanon. A právě tento fond podle Bloombergu právě podal na Rothschildovu banku žalobu za pomoc s vytunelováním majetku z Orco Property Group v mamutí výši 1 miliardy amerických dolarů.

Rothschildova banka čelí žalobě, že se podílela na vytunelování jedné z největších developerských společností ve Střední Evropě

Žaloba byla podána u soudu v New Yorku a obvinění se odkazuje na informace a nálezy lucemburského regulátora pro cenné papíry, který získal písemné důkazy a komunikaci, kde figurují Radovan Vítek, Jean-François Ott jako CEO, majitelé a zástupci Rothschild & Co. a další osoby a zástupci třetích stran, kde se měli domlouvat na nepřátelském převzetí Orco Propety Group, vytěsnění ostatních akcionářů a na následném vyvedení veškerého cenného majetku z takto ovládnuté společnosti do nastrčených schránkových firem s bílými koňmi, které ovšem má podle žaloby ovládat právě Radovan Vítek.

Radovan Vítek navíc v dubnu tohoto roku přejmenoval Orco Property Group na CPI FIM. Další Vítkova společnost nazvaná CPI Property Group SA je prý rovněž v žalobě jmenována. Vytěsňování zahraničních investorů je tradiční, avšak špinavá praktika z 90. let z dob tzv. divoké transformace. Modus operandi takové akce spočívá v tom, že do průměrně fungující firmy je přiveden velký zahraniční kapitál, za jehož peníze firma zvýší svůj obrat, získá nemovitosti, zesílí a stane se velmi silnou.

V tom okamžiku však přichází násilné převzetí neznámou třetí stranou, která uplatní vůči firmě neexistující pohledávku v mamutí výši, kterou vedení firmy nelogicky uzná a nabídne fingovanému věřiteli postoupení kontrolního podílu. Věřitel souhlasí, převezme kontrolu a vzápětí začne za směšně podhodnocené ceny rozprodávat majetek dopředu založeným firmám s bílými koňmi, kteří figurují v pozici kupujících. Za nimi však ve skutečnosti stojí jednatelé a manažeři ovládnuté společnosti, kteří tak majetek firmy vyvádějí sami sobě.

Kingstown Capital Management se ocitl v podobné situaci jako CME Ronalda Laudera v ČR koncem 90. let

Zahraniční investor se o tom obvykle dozví až velmi pozdě, kdy je všechno hotovo. Peníze, které nainvestoval do firmy, jsou pryč a majetek z firmy je také pryč. Zůstává jen prázdná schránka. Aby tento proces proběhl a byl legální, obvykle se do takové operace přizve banka, která hraje roli věřitele. Zpochybnit nárok banky jako falešný nebo fiktivní si nikdo nedovolí, takže si dovedu představit, že něco podobného mohlo proběhnout i v této zmíněné kauze. Rothschildova banka se stala prostředníkem, který garantoval uplatnění pohledávky a následné vyvedení majetku z Orco Propety Group nastrčeným a ovládaným firmám s bílými koňmi.

Okradení investoři z Kingstown Capital Management L.P. tak teď budou stát proti Rothschildově bance a budou ji žalovat, že kryla podvod a krádež, znehodnocení investic a vyvedení majetku z firmy. Banka navíc čelí obvinění ze spiknutí, protože podvod měl probíhat ve více lidech a pomocí více nastrčených firem. Pokud jsou však papíry mezi Orco a Rothschildovou bankou dobře sepsány, potom se klidně může stát, že soud neshledá nic nelegálního na této operaci. Toto není poprvé, kdy zahraniční investor byl okraden českými podnikateli. Všichni si pamatujeme na kauzu TV Nova a žaloby americké CME na CET21, která se nakonec změnila na žalobu proti českému státu za zmaření investic a český daňový poplatník odklonění TV Nova z rukou amerických investorů nakonec zacvakal.

Pro vyvedení majetku zdravé firmy je potřeba partner, nejlépe banka, která naoko poskytne úvěr, který následně firma úmyslně nesplatí

Tyto divoké procesy však probíhají mezi židy a Židy. Rothschildové zastupují sionisty, zatímco investoři z židovského fondu v New Yorku jsou Židé. V tomto případě to tudíž vypadá, že židé okradli Židy a hraje se o částku 1 miliardy dolarů. To není zanedbatelná suma. Účetní snížení hodnoty firmy vytvořením fiktivního zadlužení s domluveným věřitelem, který pomůže ve své roli sehrát inscenaci a vyvést majetek z jinak úplně zdravé firmy, je praktika z počátku 90. let z dob divoké transformace.

A jak je vidět, američtí Židé s těmito praktikami zjevně stále nemají zkušenosti, zato Rothschildova banka se podle všeho na podobných operacích a transakcích ráda podílí. Každopádně celá věc je nebezpečná v tom, že americký soud může začít označovat země v EU, které Kingstown Capital Management L.P. neochránily investice a na konci to může skončit tak, že soud v New Yorku nařídí vládám jednotlivých zemí vyplatit poškozenému židovskému fondu odškodnění.

Talmudické stanovisko o tom, kdo nahradí škodu, když se židé okradou mezi sebou, najednou nabízí děsivé souvislosti a konotace s ohledem na arbitráže v ČR

Vyvedený majetek, který je předmětem žaloby, jsou budovy, paláce, nákupní střediska, stavební parcely, nezkolaudované stavby, stavby těsně před a po dokončení v několika zemích EU atd. Soud může vyjmenovat konkrétní země, ve kterých se majetek nachází a nařídit místním vládám jeho zabavení. Pokud na to vlády nepřistoupí, skončí celá věc u mezinárodní arbitráže a dopadne to tak, jak stojí v Talmudu: “Když žid okrade žida, je gój povinen odškodnit obě strany!”

A když si vzpomenete na kauzu TV Nova a plán Vladimíra Železného na vystrnadění šéfa Světového židovského kongresu Ronalda Laudera a jeho CME z projektu, tak to nakonec CME a Lauderovi zaplatil v arbitráži český daňový poplatník, tedy gój a Vladimír Železný, který se narodil v Samaře v Sovětském svazu v židovské rodině, tak za odklonění TV Nova Ronaldu Lauderovi nikdy nezaplatil ani cent, to musel zaplatit český gójský daňový poplatník. Vladimír Železný v roce 2015 uspořádal výstavu fotografií z návštěvy Jeruzaléma, v článku na DigiNeff se přiznává, že i když je Žid, tak se nepovažuje za ortodoxního.

Za vytunelování Lauderových investic do TV Nova nikdy nepadlo v ČR žádné obvinění, sekyra za 10 a půl miliardy byla nakonec zatáhnuta z kapes gójů

Tím došlo k naplnění písma Talmudu o tom, co se má stát, když žid okrade jiného žida. Okradený Žid Ronald Lauder ze CME, kterého okradl jiný Žid, Vladimír Železný, nakonec dostal odškodnění od českého státu z kapes gójů, tedy daňových poplatníků. Okradený Žid došel narovnání toho, o co byl okraden, ale nevyrovnal to zloděj, nýbrž gój. Sionské protokoly i Talmud tak mluví pravdu a tento případ to dokazuje. A pokud máte krátkou paměť, tak jen připomenu, že ta krádež TV Nova a následné vyrovnání mezi dvěma Židy vyšlo daňové poplatníky na 10,5 miliardy korun. Vladimír Železný nikdy nebyl obviněn, natož odsouzen, aby škodu českým daňovým poplatníkům nahradil.

Nepadlo ani obvinění, všechno bylo zameteno pod koberec, ticho po pěšině. A potom se někdo směje a tvrdí, že Tamlud je prý lživý, Sionské protokoly jsou prý lživé a plně nesmyslů. Proboha, taková naivita. Fakta mluví jasně. V Izraeli uznávaní rabínové veřejně a bez utajování prohlašují, že gójové se rodí kvůli tomu, aby otročili a sloužili židovským pánům, ale poslanci v českém parlamentu schvalují usnesení na ochranu Izraele. Proto dopředu varuji, že kauza Orco má našlápnuto k další obrovské arbitráži, protože jsme tu znovu u stejné situace, kdy židé se okradli mezi sebou. Teď je otázkou, kdo z gójů to zaplatí.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26504
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1154 sec,0.0392 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,326kB