Jestli nám přisypou, budeme zlejší   
Pridal tk Čtvrtek 28 listopad 2019 - 06:37:09 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
A protože čučkaři si jich ani omylem nevšímají, naopak, vypadá to, že mají jejich naprostou podporu, ostatně tak, jako i jiní zlořádi, co chtějí zcela otevřeně státní převrat, destabilizaci společnosti, chaos, anarchii až tvrdý Majdan v našich ulicích a na našich náměstích, mohou si milionchvilkaři dovolit vyhrožovat zlem. Jednoduše řečeno tím, co naše slavná BIS jaksik opoměla (?) spomenout, uvést ve svém slohovém cvičení pro veřejnost, bezpečnostním rizikem pro občany této země.

Občan, daňový poplatník, si platí, z logiky věci civilizované, demokratické společnosti, své správce země, všechny složky a instituce, které mají pro něj zajišťovat normální chod státu a v neposlední řadě jeho, občana i státu, bezpečnost, normální, bezkonfliktní a ničím, nikým neohrožující život.

Málokdo z řad těch běžných, řadových občanů, má trpělivost, ale i chuť, se začíst do nějaké výroční zprávy Bezpečnostní informační služby, určené primárně prý pro veřejnost. Ostatně na co, vždyť silně zestručněné výcucy veřejnosti aktivisticky podává, dokonce na žluté liště jako mimořádnou zprávu, naše/jejich už ČT ve svém zpravodajském pořadu.

Takže občanstvo, na vědomost se naléhavě dává, že jste všichni ohroženi špiony! A ne tak ledajakými, jsou to špioni z Ruska a Číny. Tečka. Ohrožují vás hybridně, v kyberprostoru, ... Jo, taky narušují " ...oficiální mezinárodně-bezpečnostní postoje státu a vydávat přirozené atributy demokratického zřízení za jeho slabiny." Až tak, ale i jinak, té omáčky, těch prázdných a už stokrát omletých floskulí je v té zprávě několik mnoho stran popsaného papíru. Stejně by se v tom ten řadový občan přestal vyznávat a začal by se v tom klišé ztrácet, což, mám za to, byl cíl kolektivu autorů.

Ale ani zmínka o skutečném, opravdovém bezpečnostním riziku právě pro ty řadové občany, které spočívá v narůstajících, otevřených už snahách politické opozice, politických aktivistů, fašistických spolků jako např. Kaputin, milionchvilkařů atd, podporovaných politickámi neziskovkami. Všichni tito totiž usilují o státní převrat, sesazení řádně, svobodně a demokraticky zvolených nejvyšších představitelů státu, zneplatnění výsledků voleb, jejich nerespektování. Což je vědomé a otevřené pohrdání volby většiny občanů, snaha o nastolení diktátu menšiny, v podstatě zavedení nové totality.

Výzvy, ultimáta, ale i výhrůžky řádně zvoleným nejvyšším představitelům země, dokonce výhrůžky smrtí prezidentovi republiky s nechutnými podrobnostmi provedení, oficiální vyjádření některých politiků ve státní správě, že by někoho chtěli věšet, "rozkopat mu držku" a jiné libůstky, to je zřejmě, dle, občany placené Bezpečnostní informační služby, jenom taková nezajímavá lapálie, kterou nemá cenu se nějak zabývat. Stejně jako ty snahy o státní převrat.

Běžný, řadový občan této země nechce ale být omračován nějakými špionážními pseudohistorkami, ty tady (ale i všude jinde ve světě) byly, jsou a budou. Toho občana zajímá, bytostně, jaká bezpečnostní rizika mohou ovlivnit jeho každodenní život, existenci, svobodu. Zda jím volený prezident není ohrožen podřezáním a pokud mu takto někdo vyhrožuje, proč ta bezpečnostní služba už nezasáhla a toho vyhrožovatele neeliminovala, nenechala postavit před soud a ten ho neposlal do vězení. Občan také nechce, aby jeho volba, byla-li většinová, byla pošlapána nespokojenou menšinou a došlo k převratu, aby byl "zle" sesazen premiér vzešlý z výsledku voleb většiny a tím byl zde nastolen chaos, cochcárna, společnost destabilizovaná nikým nevolenými aktivisty.

Toto je velké bezpečnostní riziko, které umocňují různé spolky s fašistickými metodami jednání. Bezpečnostním rizikem je třeba i spolek Pražský Majdan z.s., v poklidu uznán Ministerstvem vnitra, když přitom je obecně známo, co Majdan znamená, co za zvěrstva, krvavé události, převrat na Ukrajině způsobil ten Majdan v Kyjevě, ale i v Oděse např.

Všechna tato, výše popsaná, bezpečnostní rizika zcela zřejmě naši, občany placenou Bezpečnostní informační službu, nezajímají, nezabývá se jimi, hlavně že se pokouší (marně) strašit nějakými špiony za mnoha bukama, hlavně těma správně v azimutu narostlýma.

Nezabývá-li se BIS těmito bezpečnostními riziky, a že nezabývá, protože se o nich nezmiňuje ve své výroční zprávě, jsou v ní všichni, správně a výstižně panem prezidentem nazvaní, čučkaři. Zbytečně nás strašící nějakými špiony z východu, ale nešímající si, že třeba milionchvilkaři vyhrožují, že budou zlejší. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podnikatel-popsal-uvahy-chvilkaru-Muzeme-byt-trochu-zlejsi-604782?fbclid=IwAR21G0ywTNtOUS4MXG5nlE0f2i5SY388CjBRcqN9gFr5C6FemphXzfIBPqw

Občané nechtějí žádné zlo v této zemi a povinností bezpečnostních složek státu je chránit je před každým, i takovým, milionchvilkařským zlem. Anebo se BIS k nim přidá a čeká nás daleko horší zlo?

Růžena Chrastekova
Řadová občanka, zajímající se o politicko - společenské dění v naší zemi
Zdroj: Vaše Věc

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26525
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1101 sec,0.0447 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,293kB