Pohlaví jsou pouze dvě; ale ano, psychických odchylek, může být klidně i 40!   
Pridal tk Sobota 30 listopad 2019 - 05:26:31 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Neměli bychom asi zaměňovat různé věci, neměli bychom míchat jabka s hruškama! A to je přesně to, co se dnes odehrává v LGBT komunitě a co tak vadí většině, přirozeně orientovaných lidí. Ano, přirozenost je to, oč tu běží, zdá se.

Šílenství doby, Sodoma - Gomora, taky zvrhlost a bezesporu i morální úpadek a podobné komentáře, je možno asi celkem logicky očekávat, jako reakci na podobná prohlášení, že dnes už rozlišujeme až 40 pohlaví. Zmýlená a taky obrovské nedorozumění? Možná tak jako tomu je skoro vždy, a které je vždy přítomno na obou pomyslných stranách barikády, ať už jde o cokoliv; nebo jsou nějaké opodstatněné a prokazatelné ... tedy i zcela nové vědecké poznatky o dalším pohlaví? No, možná že je vše mnohem prostší, než se zdá. Pohlaví je prostě samčí a samičí, tečka. Ale nedá se vyloučit, že zde platí, prostému vše prosté; nemám s tím většího problému, neb na prostotě, vskutku nespatřuji vůbec nic pohoršlivého

Fyzicky, samozřejmě existují pouze dvě pohlaví, a to mužské a ženské - žádné třetí, či dokonce další pohlaví prostě reálně neexistuje. V přírodě, která nám v tomto může, mohla by být a hlavně měla by být velmi nápomocná - ostatně, slovo přirozenost, je přeci odvozeno právě z ní, zcela samozřejmě najdeme i hermafrodity - tedy jedince oboupohlavní, například u hlemýžďů. Stále jde ale o přítomnost dvou pohlaví, nikoliv o nějaké třetí, páté nebo třicátedeváte. To už jsou jen psychické odchylky. Pohlaví jsou pouze dvě.

Termín pochází z řecké mytologie podle které Hermafrodítos, tedy syn bohů Herma a Afrodity, srostl s nymfou Salmakis, v jedinou oboupohlavní bytost. Nymfa Salmakis, milující nade vše Hermafrodíta, uprosila bohy, aby s ním mohla splynout v jedinou bytost. Stalo se, když se koupal u pramene, ve kterém nymfa žila; každý, kdo se pak v premeni vykoupal, stal se hermafrodytem.

"K těmto neuvěřitelným věcem se počítá i oboupohlavní rasa, která má pravý prs mužský, aby nebránil v práci, a levý prs ženský ke kojení nemluvňat. Podle některých svědectví se mezi sebou navzájem páří a tak se rozmnožují." Liber monstrorum (8.století)

V přírodě, uvedu tedy snad jen pro zajímavost a jako příklad, se také vyskytují různé odchylky; a gonochorismus, tedy jednopohlavnost se vyskytuje až u vývojově dokonalejších živočichů, jako jsou samozřejmě všichni obratlovci, tedy i my. Různé odchylky přesto i zde existují, najdete dokonce i příklady "pannobřezosti" tedy tzv. partenogeneze - kdy jediný známý příklad v celé lidské historii, který jistě dobře všichni znáte, je případ Panny Marie, která přivedla na svět Ježíše Krista. Tedy pominuli řecké báje, kdy Herákles (Herkules), měl také podobný původ; tedy božského otce, Dia. Nu, to nám ovšem moc světla do "našeho problému" vskutku nepřinese. Ale například homosexualita, byla známá i v dávné historii, a v řecko-římské, která nejvíce může a ovlivňuje i moderní západní společnost, pak tím spíš.

***

Zdá se tedy, že v dnešní moderní době, a nedá se vyloučit, že i díky vývoji v chemii a biologii, rozvoji lékařství - díky lékům, antikoncepci atd., výzkumům a pokusům s úpravami DNA nejen u plodin, ale i na zvířatech a především pak díky uplatnění v potravinářství, dochází k nějakým nezvratným změnám, o kterých toho moc nevíme; velmi pravděpodobně se zvyšuje i výskyt počtu právě homosexuálních jedinců. Četl jsem v pojednání o vzniku rakoviny v souvislosti s výživou a mým článkem o kouření, který jsem zrovna psal, a kdy jsem hledal, jak je to s prokazatelností vlivu kouření na vznik různých typů rakoviny, právě o tom; někteří vědci, odhadují tento vliv a nárůst u populace, ze 4 až na 12%; snad tedy varovných, pokud by to bylo snad bráno v potaz, jako že není. Podobně, jako jsou asi vždy podceňovány i další vědecké a varovné poznatky, například v souvislosti se změnami klimatu.

Nesmíme samozřejmě ani pominout vliv celé moderní doby jako takové, a to právě na psychiku člověka; a to v celé její šíři, ve všech možných, a někdy spíš i nemožných oblastech a aspektech; od různých módních trendů počínaje, samozřejmě přes film, hudbu, umění vůbec, až po takové věci, jako jsou třeba mystika, čarodějnictví, satanismus, astrální a jen bůhví jaké další úlety a manýry, končíce vše vlivem drog na psychiku a podobně. Neumím to všechno ani vyjmenovat. Jde tedy v rovině psychologické, snad o jistý přenos, vcítění se a nejspíš jen o ukojení vlastní touhy, představy a podobně. Mluvím zde tedy o psychice člověka, nikoliv o jeho fyzickém založení. Zkráceně by se také dalo říct, že někteří jedinci, už jen prostě nevědí, co "roupama" (co se sebou). A tak trochu zmatení, často nudící se a nespokojení jedinci, plácající se v životě i v sobě samém "ode zdi ke zdi", vše možná jen z psychické nevyrovnanosti a zmatenosti, možná dokonce vyšinutí, nebo jen proto, abych byl vůbec něčím jiný, něčím zajímavý, něčím originální a něčím výjimečný; aby si mne někdo vůbec všiml, třeba i v tom záporném smyslu. Nedostatek pozornosti zaneprázdněných rodičů, společnosti? Nemůže to vše hrát právě zde, nějakou vážnější roli? Nebo jen nechuť, podobat se třeba právě jim? No, nevím, opravdu nejsem psycholog, nechám tedy na hlavě, a jen si tak nahlas přemýšlím. Nic netvrdím.

Pozor, opravdu zde nyní nemluvím o homosexuálech, gayích a lesbách, tam je to celkem jasné. Když chlapce už od dětských let, přitahují chlapci a činnosti běžné u dívek, když děvče opět přitahují děvčata, jedná se sice o odchylku od normálu, ovšem odchylku i v přírodě, zhruba ve 2 - 4% celkem běžnou i u jiných vyšších obratlovců, a tedy i pochopitelnou a tím i přijatelnou. O lidech, kteří se cítí být v cizím těle, tedy transgender osobách (transsexuálech), také ne. A pochopil bych asi i bisexualitu - viz hermafrodit (?), tedy jakousi pohlavní nevyhraněnost. Zde už ale vidím veliké riziko možného zneužití, třeba jen omluvy vůči vlastnímu morálnímu selhávání; myslím třeba mladíky poskytující sexuální vyžití starším pánům, právě homosexuálům a za úplatu. Třeba jen proto, aby měli na drogy. A tedy ne na 100%, ale ta možnost tu prostě existuje. Mluvím zde o těch dalších různých pseudoidentitách, činících si nárok na další různá pseudopohlaví - to už je spíše jen čirý výmysl, možná výmysl bujné fantasie, a spíše než co jiného, pak psychická úchylka, často jen nudících se pubescentů, tak trochu zmatených a ztracených v dnešním trochu zvráceném světě.

"Sorry jako ... hele, buď si klidně jakési podivné "Emo", či co (sorry, ale neorientuji se opravdu a ani omylem ve všech těch pseudoientitách, a nehodlám to ani dohledávat) ... ale neomlouvej svou vlastní zvrácenost a především nudu, nějakým pětatřicátým pohlavím, to už je vskutku totální pakárna! " Možná vidina a představa sjetého či nadopovaného feťáka, a nebo tak trochu zmateného a vnitřně rozháraného jedince, který asi nemá nic lepšího na práci či na starosti, ani žádný jiný vážný zájem, než pozorovat sám sebe a hledat nějakou svou zvláštnost, výjimečnost. Mnohdy za každou cenu, což je jev daleko rozšířenější i u jiných tzv. "normálních" lidí.

Problém a to ten zcela zásadní je, když podobní lidé, chtějí tuto svou "vyšinutost" legalizovat, vnutit někomu své vlastní představy o jiném, 3 - 40 pohlaví. A problém je, když pseudohumanisté, začnou vyvíjet tlak na zákonodárce, aby upravili zákony, vyhlášky, normy společenského chování a jednání, vlastně a často jen z podobných důvodů, jako ti vyšinutí. To je zájem společnosti, snad jakýsi pofidérní vliv, jakási platnost a pak i společenské uznání; a pro mnohé podobné "aktivisty", studenty sociologie a dalších podobných oborů, také možnost svého vlastního uplatnění. Zde je pak asi zcela pochopitelné, že něco podobně přitaženého vždy za vlasy, něco tak neprokazatelného, popravdě i trochu šíleného, vyvolává v celé společnosti značný odpor. Ať si žije každý po svém, říkám si, ať si chodí oblečený a upravený jak se mu zlíbí, ale ať nevnucuje nikomu představu, že existuje až 40 pohlaví, nebo že malé dítě, jakkoliv u něj samozřejmě sexualita ještě není nijak vyhraněna, má být snad vychováváno jak bezpohlavní jedinec, který se až v dospělosti rozhodne, čím chce vlastně být, a to bez ohledu na svůj fyzický předpoklad. To je opravdu nehorázná blbost! Tím spíš, co vše už bylo výše zmíněno.

Malé děti je samozřejmě potřeba vychovávat už od mala, od narození, ale ne je nutit, aby byli někým jiným; jste jim vždy příkladem a máte je podpořit v tom, čím už v té době jsou. Chce-li si snad hrát kluk s panenkami a děvče s autíčkem, ještě to nemusí vůbec nic podstatného znamenat; z chlapce může být módní návrhář, krejčí ... co já vím, a děvče může být třeba automobilovou závodnicí, ale to nutně neznamená, že budou i homosexuálem či transsexuálem, tedy že mají nějaký problém se sexualitou. Předpoklad, že většina kluků si hraje spíš se stavebnicí a autíčky, a děvčata zase s panenkami a kočárky, je naprosto normální, a tedy není ani nutné nikomu vnucovat jinou roli, ale ani mu za zákona vnucovat možnost výběru. To už samo o sobě může vlastně vyvolávat pochyby. Nechte to jednoduše na přírodě, na přirozeném výběru, a nestavte se mu prostě do cesty, chcete-li aby vaše děti byly šťastné a spokojené. A přijměte je pak vždy s láskou, takové jaké jsou. Je to vlastně všechno velmi prosté, řekl bych.

*****

- krá -

Autor: Karel Ábelovský

Zdroj: https://abelovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=735548
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26539
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1125 sec,0.0399 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,308kB