„Sluníčkářům se to v hlavě už úplně popletlo.“ Okamura se vysmál Milionu chvilek   
Pridal tk Úterý 03 prosinec 2019 - 06:43:22 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Předseda hnutí SPD Tomio Okamura sdílel na svém profilu na Facebooku příspěvek s krátkým videem. V něm se vyjádřil na adresu spolku Milion chvilek, který žádá odvolání jistých politiků, konkrétně Andreje Babiše a Marii Benešovou.

Okamura na začátku videa, které pojmenoval „Milion chvilek pro nedemokracii“, hovoří o tom, jak se díval na záběry z demonstrace, kterou uspořádalo hnutí Milion chvilek pro demokracii.

„Oni pořád žádají opakovaně o odstoupení či odvolání některých politiků. Aby třeba premiér odvolal Marii Benešovou, nebo aby Andrej Babiš odstoupil. A jak víte, na jejich demonstraci na Staroměstském náměstí vystupovali politici, přímo poslanci ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN a Pirátů,“ řekl ve videu předseda SPD a dodal, že tito poslanci vystupovali přímo na pódiu.

Okamura dále poukazuje na to, že těchto pět stran je proti odvolatelnosti politiků. Podle jeho slov právě tyto strany blokují zákon o odvolatelnosti a jak uvádí, nejde zde o demokracii.

Jde o moc

„Tady jde o moc, protože jinak by přece neměli problém podpořit tyto návrhy a naopak tam kritizují jiné, konkrétně nás, kteří tu přímou demokracii prosazujeme. Takže kdyby tyto strany se naopak spojily a společně jsme prosadili ten návrh zákona k té odvolatelnosti politiků, tak samozřejmě by to prošlo i v Senátu a ta změna by byla hotová, ale o tom už ta mainstreamová média, přestože to velice dobře ví, tak to schválně nenapíšou,“ říkal ve videu Okamura.

V popisu videa Okamura dodal, že v Česku došlo k neuveřitelné situaci, kterou následně vysvětlil.

„Ti, co blokují demokracii, sami sebe označují za demokraty – a naopak ti, co skutečnou demokracii prosazují, jsou těmito lidmi označováni za fašisty či populisty. Sluníčkářům se to v hlavě už úplně popletlo. Kocourkov. :-) Naštěstí se jim už nedaří většinu lidí oblbnout :-),“ doplnil závěrem předseda hnutí SPD.

Zdroj: https://sptnkne.ws/A8Gk
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26571
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1503 sec,0.0712 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,280kB