Další průser ministra Petříčka (ČSSD) ze zasedání OBSE? Zatajil protest jedenácti států proti dezinformacím!   
Pridal tk Středa 11 prosinec 2019 - 17:53:44 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Další důkaz (ne)věrohodnosti masmédií včetně České televize: ona nedezinformují, ona prostě neinformují vůbec. Jak za bolševika: také zamlčela a pak zaútočila na Václava Havla! A zoufalé mlčení nahrazují útokem na ty, kteří informují.

Na facebooku probleskla zpráva o protestu jedenácti států z překrucování historie, v mnohém dokonce úplného vymazání dějin. Pak se někteří zarputilí obránci začali bránit, že je to vymyšlaná lež dezinformačních webů a prý si to vymyslel nejdezinformovanější z nejdezinformačních webů Sputnik, napojen na Putina. Protože zpráva Petříčka to neobsahuje.

Podívejme se však, kde je lež a kde pravda, a kdo odřízl občany České republiky od další závažné informace.

Zde o protestu ani slovo. Proč?

Ministr Petříček jednal v Bratislavě s kolegy z OBSE

05.12.2019 / 16:49 | Aktualizováno: 06.12.2019 / 09:09

Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček zastupuje Českou republiku na 26. zasedání Ministerské rady Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě (OBSE) konaném v Bratislavě ve dnech 5. – 6. prosince 2019.


Ministr Petříček jednal v Bratislavě s kolegy z OBSE

https://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/tiskove_zpravy/x2019_12_05_ministr_petricek_jednal_v_bratislave_s.html


Tak se podívejme na oficiální weby protestujících států: proč to ministr Petříček zatajil?

7.12.19
Совместное заявление министров иностранных дел Азербайджанской Республики, Республики Армения, Республики Беларусь, Республики Казахстан, Кыргызской Республики, Республики Молдова, Российской Федерации, Республики Сербии, Республики Таджикистан, Туркменистана и Республики Узбекистан по случаю 75-летия Победы во Второй мировой войне на 26-й встрече Совета Министров иностранных дел государств-участников ОБСЕ (г.Братислава, 5-6 декабря 2019 года)

V překladu a zpráva celá

Společné prohlášení ministrů zahraničních věcí Ázerbájdžánské republiky, Arménské republiky, Běloruské republiky, Republiky Kazachstán, Kyrgyzské republiky, Moldavské republiky, Ruské federace, Srbské republiky, Republiky Tádžikistán, Turkmenistánu a Republiky Uzbekistán u příležitosti 75. výročí Vítězství v Druhé světové válce na 26. setkání Rady ministrů zahraničních věcí zúčastněných států OBSE (Bratislava, 5.-6. prosince 2019)

V roce 2020 budeme slavit 75. výročí Vítězství v Druhé světové válce - jednoho z nejkrutějších a nejkrvavějších konfliktů v dějinách, který si vyžádal desítky milionů životů a způsobil lidstvu strašlivá utrpění.

Zvítězit nad nacizmem se podařilo díky neotřesitelné jednotě
a semknutosti našich národů, společnému boji zemí protihitlerovské koalice. Pamatujeme si všechny ty, kteří projevili ojedinělou odvahu na frontě i v týlu a zachránili naši civilizaci před záhubou. Skláníme své hlavy před památkou hrdinského činu protifašistické ilegality, obětí vyhlazovacích táborů a blokád mírových měst.

Naší posvátnou povinností je chránit historickou pravdu. Považujeme za rouhání jakékoli projevy neúcty k pomníkům vojáků a vojevůdců Rudé armády, zneuctění hrobů těch, kteří položili svůj život za osvobození Evropy od nacistů. Vandalismus vůči takovým memoriálním objektům nelze omluvit. Vyzýváme všechny země, aby ctily památku hrdinů-osvoboditelů a udržovaly válečné hroby v náležitém stavu.

Rázně odsuzujeme pokusy o falšování výsledků Druhé světové války. Jsme rozhořčení snahami některých zemí o rehabilitaci a glorifikaci nacistických zločinců a jejich kompliců. Vycházíme z nutnosti bezvýhradného dodržování rozsudků Mezinárodního vojenského tribunálu v Norimberku, které nemají promlčecí lhůtu. Zamlčování zločinů z nenávisti na základě etnické příslušnosti a náboženství nevyhnutelně přivede svět k nové katastrofě.

Zdůrazňujeme důležitost přijetí na 74. zasedání Valného shromáždění OSN rezoluce Boj proti glorifikaci nacismu, neonacismu a jiným druhům praxe, které přispívají eskalaci moderních forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a spojené s nimi nesnášenlivosti.

Historie ukázala nebezpečí podporování nacionalismu, nesnášenlivosti, diskriminace, extremismu a nenávisti na etnickém, rasovém a náboženském základě. Uznáváme význam Úmluvy OSN o zabránění a trestání zločinu genocidia z roku 1948 jako důležitého mezinárodního nástroje.

Potvrzujeme oddanost myšlence svobodného, demokratického, společného a nedělitelného euroatlantického a euroasijského bezpečnostního společenství. Hrdinské činy vojáků, kteří zvítězili v Druhé světové válce, a jejich bezmezná obětavost musejí být věčným poučením budoucím generacím - upevňovat svět na základě spravedlnosti, rovnosti a nedělitelnosti bezpečnosti.

Měl by být Petříček vyražen s funkce ministra, že tuto zprávu totálně utajil? Kdo zodpovídá za úplné znění na MZ, ČTK a pro veřejnoprávní média? Nebo to média věděla a zoufale to tají? Premiére Babiši, Petřiček by se měl zodpovídat: my občané máme právo na úplné informace - nezkreslené, nezatajené!

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2906-dalsi-pruser-ministra-petricka-cssd-ze-zasedani-obse-zatajil-protest-jedenacti-statu-proti-dezinformacim
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26655
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.2048 sec,0.1577 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,029kB