Zákaz domobrany je sebevraždou státu, měst i obcí!   
Pridal tk Sobota 11 leden 2020 - 06:46:14 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Zákaz domobrany je sebevraždou našeho státu, měst a obcí. A tak vládní a unijní nesmysl pohřbívá poslední zbytky obrany našeho národa. Budou tedy vznikat no-go zóny, proti nimž budou řádní občané úplně bezmocní. Hlavně že se musejí v předstihu...

Zákaz domobrany je sebevraždou našeho státu, měst a obcí. A tak vládní a unijní nesmysl pohřbívá poslední zbytky obrany našeho národa. Budou tedy vznikat no-go zóny, proti nimž budou řádní občané úplně bezmocní. Hlavně že se musejí v předstihu vyprázdnit věznice plné zločinců!

Nepřizpůsobiví budou mít žně, spolu s migranty znásilňovat, vraždit a okrádat původní obyvatelstvo českého národa! My si tady stěžujeme, že na nic nejsou peníze, když současná vláda málo trestá vážné zločiny špatnou legislativou, a tak si přímo může podat ruce s prohnilou justicí a apatickou policií!

Zákaz domobrany bude mít dále na svědomí lidské oběti na životech. Za chvíli se zakážou motyky, srpy, kuchyňské nože a další užitečné nářadí. Opět padnou nesmysly na úrodnou půdu, Evropská unie se baví, jak náš stát úplně zničit - jak hospodářsky, tak i na životech.

Andrej Babiš si tedy hřeje Hamáčka na prsou jako jedovatou zmiji. Oba se chovají v politice zbaběle jako politici demokratického bloku a hnutí Miliónů chvilek.

Vážení občané, toužím po silném státě, který bude chránit své řádné občany, abychom nezkrachovali morálně a ekonomicky. Hnutí ANO musí jednoho dne zaniknout, vzbouřit se proti Babišovi, stejně tak musí zaniknout na smetišti dějin demokratický blok s hnutím Milión chvilek.

Chcete zničené nádražní budovy, neobyvatelná sídliště, vandalismus, no-go zóny, vysávání sociálního systému nepřizpůsobivými a migranty? Já tedy ne! Proto vystoupení z Evropské unie je namístě, personální změny též.

Václav Kovalčík, Zlín
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26965
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1009 sec,0.0684 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,040,776B