Lavina důchodových deforem v Evropské unii   
Pridal tk Neděle 12 leden 2020 - 07:53:03 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Hrozbami důchodovými reformami ve formách zvyšování všemožných daní a posouvání věku odchodu do důchodu si vlastně státy Evropské unie veřejně přiznávají, že jejich rozpočty krachují, padají na dno, když si nabraly...

Hrozbami důchodovými reformami ve formách zvyšování všemožných daní a posouvání věku odchodu do důchodu si vlastně státy Evropské unie veřejně přiznávají, že jejich rozpočty krachují, padají na dno, když si nabraly problémové migranty a nepřizpůsobivé.

Jak chtějí dělat důchodové reformy, když neumějí zajistit bezpečí svých řádných obyvatel? Něco na důchodových reformách v Evropské unii zapáchá, aby nadále docházelo k potlačování řádných demonstrací beztrestně dál. Tím jsou porušována lidská práva, neboť nastupuje další otrokářství, další disparity – sociální rozdíly, aby se aparáty jednoduše nažraly již zmíněnými důchodovými deformami.

Ve svém životě jsem na straně všech demonstrantů v Evropské unii, kteří chtějí lepší, slušný a spravedlivý svět. Evropskou unii vedou většinou bezmozci, kteří zaprodají i vlastní rodiče, děti, vnoučata, pravnoučata kriminálním migrantům a gangům.

Už ne demokracie, ale demografie vlastně tvoří demokratické rozhodování ve volbách. Jednoho dne nám v Evropě vzniknou chálífáty a no-go zóny s krutým právem Šária!

Předkládaná lavina důchodových reforem, vlastně deforem, je cestou do pekel, vždyť na ni doplatí jen ti slušní, a tak si kriminálníci budou válet v no-go zónách své koule na štědrých sociálních dávkách.

Na pracující, starobní a invalidní důchodce nezbude pak téměř nic. To jste to dopracovali, Evropská unie, Andreji Babiši, a celý demokratický bloku spolu s Miliónem chvilek! Jste ostudou 21. století!

Václav Kovalčík, Zlín

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26975
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1036 sec,0.0510 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,040,520B