„Toto v mediálním sorosovském mainstreamu nehledejte.“ Rafaj ukázal, jak vypadá „multikulturní obohacení“ v praxi   
Pridal tk Neděle 12 leden 2020 - 12:22:00 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Bývalý předseda Slovenské národní strany (SNS) Rafael Rafaj sdílel na svém facebookovém účtu video, které pojednává o situaci v Řecku. Celou věc označil za „multikulturní obohacení v praxi“. Oč se jedná?

Na videu, o které se politik podělil na sociální síti, je zobrazeno, jak to nyní vypadá v Řecku. Na záběrech jsou vidět Afghánci, kteří podle místních každý dej bijí Syřany a Iráčany. Tamní obyvatelé také mluví o tom, že již nemohou žít jako dříve.

Rafaj ve svém příspěvku uvádí, že tohle v mediálním sorosovském mainstreamu nemáme hledat, protože to tam ani není. A čím to vysvětluje? Podle jeho slov jde o angažovanou „pokrokovou“ autocenzuru slovníku politické korektnosti.

„Tak jako veřejnost nevidí dopady experimentů v praxi, lidé nevidí ani dopady, co se může stát, když zvolí „nový“ experiment „změny“ i u nás. Trochu bych zapojil mozek, když půjdeme s krvavými očima a zacpanýma ušima k volební urně a budete si měřit, kdo má většího... Abyste si totiž nepředplatili svým rozhodnutím i svou urnu,“ burcuje Rafaj a připomíná, že se lidé jedno už takhle „spálili“, a to v prezidentských volbách.

Pokud jde o tu urnu, hovoří nejdříve o té kulturní. „Jménem liberální demokracie budete muset obětovat svou kulturní identitu. Poté, podobně jako v sousedním Česku i své sociální jistoty, dokonce je na „evropské úrovni“ odevzdáte jiným, a to jménem našeho kulturního „obohacení“,“ srovnává situaci.

„Tomu ti, které progresivně nebo z křesťanské lásky k bližnímu zvolíte nebo kteří už jsou v Bruselu, tomuto byznysu říkají „KAPITALIZACE (jejich) ZISKŮ“. No a vám zůstane druhá strana rovnice, neboť vše se musí ve společnosti i ve vesmíru vyrovnat. To je základní Zákon všech našich malých pozemských zákonů. Vám/nám zůstane na krku „SOCIALIZACE ZTRÁT“. Asi tušíte, kdo tyto experimenty nakonec zaplatí,“ dodává s tím, že ne jednou už za 30 let takto ztráty socializovali.

Rafaj taktéž poukazuje na to, že národňáři již 30 let říkají, že „košile je blíž než kabát“ a je to i křesťanské, i lidské, i správné. Dle politika se nic na této moudrosti našich předků nezměnilo. „Rádi pomůžeme cizím tam, kde to potřebují – ale v jejich zemi, kterou si nechali rozvrátit. Velmi rádi jim ji postavíme opět na nohy, aby tam byli šťastní, protože tak jako my tu máme své kořeny, oni tam mají své,“ píše.

Otevřít dveře „sorosovskému vlkovi“?

Dále se bývalý předseda Slovenské národní strany ptá, proč by tedy měli otevírat dveře sorosovskému vlkovi, který klepe na jejich dvířka stejně, jako tomu bylo v té pohádce o kůzlátkách.

„V té naší liberální pohádce nám tento vlk říká: „Kůzlátka, kůzlátka, otevřete mi svá vrátka, abyste měla otevřenou občanskou společnost...“ A pusťte tam nejen mě s mou smečkou z třetího sektoru, která se už infiltrovala i do politických stran (už se jdou chopit moci), ale pusťte tam i všechen ten chaos, který mé experimenty ve světě vyvolávají,“ dodává.

Ponaučení na závěr

Rafaj v závěru vysvětlil, jaké z tohoto videa, které vypovídá o realitě, plyne ponaučení.

„Takové svobodné, transparentní „movie“ jako je tohle je k něčemu dobré. Jak říkali naši předkové: „Lépe jednou vidět, než stokrát slyšet.“ ...Tedy podlehnout hlasu vlka, aktivistů, médií a „expertů“ z mimovládního sektoru nebo „novým“ politikům takové „úžasné“ změny „tiché“ revoluce a tiché kulturní války... Můžeme to zastavit, bratři. U nás. Čas běží. Den „D“ bude už za 48 dní!“ vyzývá.

Zdroj: https://sptnkne.ws/AYjr
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26978
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1123 sec,0.0589 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,025kB