Odmítáme kriminalizaci domobrany v České republice. Vystupme z NATO   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:08:23 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Národní demokracie je znovu znepokojena vyhrocenou mezinárodní situací, kdy americké vedení nařídilo a následně armáda USA 3. ledna 2020 spáchala mimosoudní popravu vysoce postaveného generála Íránu. Spojené státy tak učinily bez konzultace se svými spojenci v NATO, mezi něž bychom měli patřit i my. To znovu potvrzuje aroganci a nadřazenost amerických elit, které se neohlížejí na zájmy svého lidu, ani zájmy svých tzv. spojenců. Kvůli tomu jsou i občané ČR neustále jen krůček od vtažení do světové války, o níž zde v České republice nemá 99 procent občanů zájem. Případně jsme zase blíže nekontrolované migrační vlně z Blízkého východu a z Afriky.

Znovu a ještě s větší naléhavostí tak do popředí vystupuje program Národní demokracie a zejména bod číslo 1 – vystoupení z EU a z NATO. Oněch 99 % mírumilovných občanů bohužel nemá ve vládě ČR, ani v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR dostatečné zastoupení vlasteneckých a pronárodně uvažujících politiků. Úřad vlády totiž zveřejnil na sněmovním serveru jména předkladatelů návrhu zákona o nakládání se zbraněmi. V něm je de facto kriminalizována domobrana, u jejíhož vzniku v ČR stála i Národní demokracie.

Mnozí příznivci SPD Tomia Okamury budou asi šokováni tím, že jedním z předkladatelů tohoto protinárodního zákona je i přední představitel SPD Jiří Kobza. I sám Okamura se za zákon postavil a dokonce lživě tvrdil, že SPD domobranu podporuje. Analýzou problematiky se zabýval podrobně ve svých článcích AE News. Tento portál jednoznačně usvědčuje předsedu SPD ze lži a z útoku na národní bezpečnost. Dnes je již všem vlastencům a národovcům, kteří nemají klapky na očích zřejmé, že u SPD se nejedná o stranu pronárodní, ale pouze o tzv. fiat alternativu neboli řízenou opozici vůči naší vládě.

Vždyť každému občanovi se zdravým rozumem, který trochu sleduje bezpečnostní situaci, je jasné, že pokud má Armáda ČR jen několik tisíc příslušníků a ještě část z nich hájí cizí zájmy v Afghánistánu, Mali, Estonsku apod., pak se těžko může naše země ubránit jakémukoliv vpádu na naše území, a to i neozbrojenému vniknutí migrantů, ke kterému dochází neustále, týdně v počtu jednotek, ale zatím ne naštěstí v počtu tisíců. Ovšem, zejména díky agresivní rozkladné politice USA, jež praktikuje celosvětově poslední desetiletí, dnes tedy v Iráku a snahou o rozpoutání války s Íránem, se těchto počtů můžeme brzy dočkat. A kdo se jim potom na hranicích postaví? Kdo bude bránit naše ženy a děti ve vnitrozemí, když nám naši zaprodaní politici, včetně SPD, svazují ruce připravené se bránit!

Založení domobraneckých uskupení jako Národní domobrany, Zemské domobrany a Československých vojáků v záloze pro mír bylo určitým signálem a nadějí, že český národ neztratil pud sebezáchovy. To ale asi předkladatelům zákona o nakládání se zbraněmi, včetně pana Kobzy z SPD, vadí. Tito poslanci a ti, kteří zákon obhajují, se definitivně odkopali a ukázali, na čí straně ve skutečnosti stojí. Nejsou to občané ČR, ale jsou to jejich páníčkové z globalizovaného světa, kteří jim umožňují jejich kšefty – provozovat cestovní kanceláře nebo dovážet do ČR košer vína z Izraelem okupovaných území.

Národní demokracie tento návrh zákona jednoznačně odmítá a vyzývá poslance všech sněmovních stran, kteří si chtějí ještě zachovat jakous takous důvěryhodnost, aby tento zločinný návrh zákona nepodpořili. Naopak, aby připravili zákon, v němž bude výslovně s domobranou v ČR počítáno a ta bude mít státem garantovanou ochranu a podporu. Pokud bude mít Národní demokracie po příštích volbách do Parlamentu ČR v Poslanecké sněmovně své zastoupení, její poslanci téma domobrany zvednou a legalizaci domobrany budou prosazovat. Ostatně tak, jak to Národní demokracie má ve svém programu – https://narodnidemokracie.cz/z-noveho-programu-nd-2018-ochrana-statu-a-naroda-strucne-teze/

V Praze dne 9. 1. 2019

Předsednictvo Národní demokracie
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26982
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0965 sec,0.0387 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,247kB