V zemi vládne …….. státní zástupce   
Pridal tk Pondělí 13 leden 2020 - 06:17:06 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Státní zástupci se postupem času stali nedotknutelnou skupinou. Ta už před poměrně dlouhou dobou prakticky převzala v ČR moc.

Když policejní komando v roce 2013 vtrhlo na Úřad vlády a sesadilo tehdy úřadujícího premiéra Nečase, mnozí lidé to uvítali.

Vážná obvinění vůči premiérovi, která snad mohla ospravedlnit takový nebývalý zásah do Ústavy, se ale ukázala jako neopodstatněná.

Státnímu zástupci Ištvánovi, který k útoku dal příkaz, se kupodivu nestalo vůbec nic.

Státní zástupci se vzájemně chrání, a to i za cenu pokřivení Ústavy, demagogie a pozměňování a padělání důkazů. Pokud se jim někdo vzepře, dokážou ho dehonestovat, zahájit proti němu trestní stíhání, úplně ho zničit. Takových případů jsou už stovky.

Pokud se náhodou stane, že dojde k jejich vyšetřování, dozorují sami sebe, což je vrchol absurdity. Mnoho policejních vyšetřovatelů, pracovníků prokuratury i řadových policistů bylo odvoláno poté, co zdokumentovali trestnou činnost vysoce postavených, státními zástupci chráněných lidí. Následně se sami ocitli v roli obžalovaných.

Většina státních zástupců je dnes propojena s organizovanými zločineckými skupinami a také některými soudci a vedením policie. Jsou na výplatních listinách kmotrů a obvykle plní jejich zadání. Tak byl např. zlikvidován Útvar na odhalování organizovaného zločinu.

Dnes se státní zástupci baví tím, že pořádají hon na Babiše. Kdo bude jejich obětí příště?

Na této situaci má největší podíl nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Proto se lidé poškození justicí spojují a zahájili kampaň za odvolání P. Zemana a nápravu justice.

Slávek Popelka

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=26984
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0627 sec,0.0256 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,044,152B