Americké ministerstvo financí zrušilo označení Číny za manipulátora směnného kurzu   
Pridal tk Středa 15 leden 2020 - 04:55:17 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Pokud jde o zrušení označení Číny za manipulátora směnného kurzu americkým ministerstvem financí, mluvčí čínského ministerstva zahraničí Geng Shuang (Keng Šuang) 14. ledna na tiskové konferenci v Pekingu řekl, že Čína ve skutečnosti není manipulátor směnného kurzu. Poslední závěr Spojených států je v souladu se skutečnostmi a se shodou mezinárodního společenství.

Americké ministerstvo financí zveřejnilo 13. ledna místního času pololetní zprávu o politice směnného kurzu, ve které zrušilo označení Číny za manipulátora směnného kurzu. Mluvčí Geng Shuang k tomu řekl, že poslední hodnocení Mezinárodního měnového fondu dospělo k závěru, že úroveň směnného kurzu RMB je obecně v souladu s ekonomickými základy, což se rovná objektivnímu popření, že Čína je manipulátor směnného kurzu. Za druhé, Čína je odpovědná velká země. Opakovaně jsme zdůraznili, že nepřistoupíme ke konkurenční devalvaci měny a nebudeme používat směnný kurz jako nástroj pro řešení vnějších problémů, jako jsou obchodní spory. Za třetí, Čína bez odchylek prohloubí reformu marketingu směnných kurzů a bude nadále zlepšovat systém pohyblivého směnného kurzu založeného na tržní nabídce a poptávce, aby udržovala v podstatě stabilní směnný kurz RMB na rozumné a vyvážené úrovni.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27006
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0641 sec,0.0289 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,041,120B