Holandský Rotterdam, děti začínají nosit do školy nože kvůli sebeobraně. Úřady, “je to vina rodičů, nikoliv imigrantské kriminality”   
Pridal tk Úterý 03 březen 2020 - 04:05:15 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Stále více dětí v holandském přístavním městě Rotterdam začíná do školy nosit nože kvůli sebeobraně před dětskými gangy z jiných čtvrtí. Je to obzvlášť patrné ve čtvrtích s vysokým podílem multikulturního obyvatelstva.

Podle starostky městské části Haarlemmermeer Marianne Schuurmans-Wijdeven (Strana lidová) je ale prý na vině puberta, nikoliv imigrace (jak jinak, že). Primárně prý se o bezpečnost dětí a jejich chování mají starat rodiče. Proto starostka zavádí nový zákon, který může rodičům pokutu až 2 500 EUR, pokud jejich dítě opakovaně přinese do školy nůž.

Myšlenka, že by úřady začaly stíhat masovou kriminalitu imigrantů a problematické imigranty vyhošťovaly, starostku asi nenapadla. Podobný problém ale mají další holandská města jako Amsterodam, Hague a další. Stejně jako velká města v Británii.

Imigrace je zkrátka obohacení, ono není nad nůž v zádech, že neomarxističtí soudruzi!

J.B.
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27552
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0931 sec,0.0427 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,104kB