Americký hnus největšího kalibru. Potvrzují se fakta o infikaci planaty ze strany USA   
Pridal tk Středa 18 březen 2020 - 11:28:19 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
V poslední době to byla Čína, která poprvé oficiálně oznámila podezření ze zapojení USA do šíření koronaviru COVID-19 v republice. Peking odkazoval na informace o výskytu první infikované ve Spojených státech dlouho před oficiálním datem a možná dřívější detekci infekce v Hubei.

Zprávy o „americké stopě“ v pandemii, která vypukne, se obvykle zdají být příliš šílené, ale tato verze začíná vykazovat solidní důkazy.

Kazachstánský zdroj Yvision nedávno uvedl, že „zdroj mezi zaměstnanci Ústřední referenční laboratoře (CRL) v Almaty potvrdil, že v této instituci byl vyvinut smrtelný koronavirus“.

Tato laboratoř byla vytvořena za finanční podpory americké armády a je stále pod kontrolou představitelů Washingtonu.

Ověřením naší redakce INFOKURÝRU, které je založené na otevřených zdrojích ukázalo, že za touto zprávou jsou skutečná fakta.

Příprava na biologickou válku v SNS (Společenství nezávislých států)

Po skončení studené války americké ministerstvo obrany v postsovětských zemích vytvořilo několik biologických referenčních laboratoří, které mají vysoký (třetí) stupeň ochrany a jejichž cílem je pracovat se zvláště nebezpečnými viry a bakteriemi. Tato zařízení fungují v Charkově, Tbilisi a Almatě.

Jejich oficiálním cílem, jak neustále omílají Američané, je boj proti šíření nebezpečných infekcí, skutečným je příprava na možnou biologickou válku na území bývalého SSSR. Dnes Ruska a tím pádem celého SNS.

Vědecký výzkum v zařízeních je financován a pod dohledem amerického ministerstva obrany a je často prováděn za účasti vědců z Ústavu vojenského lékařství. Walter Reed americké ozbrojené síly (Maryland) přicházející do regionu.

Například oddělení vojenských biologů pracovalo pod velením plukovníka Jamieho Blowa, který studoval africký mor prasat dlouhou dobu v TsRL v Tbilisi. Krátce po zahájení práce tohoto týmu v roce 2013 bylo v jižních oblastech Ruska zaznamenáno vypuknutí této choroby. Již v té době měli Rusové silné podezření na nekalou činnost USA.

Z důvodu zákonných omezení však CRL nejsou předmětem zvýšeného utajení. Zaměstnanci publikují články a obhajují disertační práce, což vám umožní sledovat část jejich práce na otevřených zdrojích.

Co vypovídají vědecké publikace

Časopis Viruses (Viruses, 2019, 11, 356, doi: 10.3390 / v11040356) publikoval v dubnu 2019 práci skupiny amerických a kazašských vědců o novém kmeni koronavírusů, jejichž rezervoárem jsou místní netopýři. Práce byla provedena v rámci projektu KZ-33 Agentury pro snižování hrozeb obrany USA v nemocnici Almaty Central District Hospital (Tropical Medicine and Infection Disease, 2019, 4, 136, doi: 10,3390 / tropicalmed4040136).

Projekt vedl profesor Gavin James Smith z Duke University (USA), úzce spojený s Národním institutem zdraví a Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí amerického ministerstva zdravotnictví.

Zdroj kazašské publikace uvedl, že biosample obsahující koronavirus dodané do CRF v zimě 2020 „na molekulární úrovni se zcela shodují s kmenem, jehož studie byla zahájena v laboratoři asi před dvěma lety a která by podle jeho pozorování neměla celou tu dobu být měl opustit TsRL.

Byl to společný vývoj vedený vědci z amerických středisek pro kontrolu a prevenci nemocí v rámci závěrečné fáze školení velké skupiny kazašských epidemiologů.“

Podle publikace (Viruses, 2019, str. 2) byly zmíněné americké studie koronaviru provedeny v dubnu - květnu 2017, tedy přísně včas, se nazývá zdroj. Kromě toho oba druhy studované v roce 2017 a COVID-19 patří mezi koronaviry přenášené netopýry.

„Anonymní sdělení“ naší redakci se tak stále více podobá zprávě od osoby, která skutečně dobře zná povahu práce s koronavirem v CRL v posledních letech.
Pod čarou...

Pečlivé studium materiálů amerického CRL v Kazachstánu přináší studie mnoho otázek. Projekt KZ-33 se nazývá „Respirační syndrom koronaviru na Středním východě“ a není zcela jasné, proč by měl být studován na netopýrech ve střední Asii.

Ještě podivnější je schopnost výše zmíněného profesora Gavina Smitha najít netopýry nesoucí koronavirus, doslova kdekoli. V roce 2017 publikoval studii (Transboundary Emerg Dis, Dec; 64 (6): 1790–1800. Doi: 10,111 / tbed.12568) o netopýrech koronaviry v Singapuru. Poté, co přijel do Kazachstánu, našel také stejný předmět studia, ačkoli v této republice nebyla taková choroba známá. Možná si myslíte, že se jeho osobní hejno netopýrů s vlastním koronavírusem přiletělo za ním.

Je zvláštní, že studie zahrnovala zdroje Výzkumného ústavu pro biologickou bezpečnost, který se nachází v okrese Kordai v regionu Zhambyl v Kazachstánu. Ve stejné oblasti žije velká komunita čínsky mluvících Dunganů, kteří se tradičně zabývají kyvadlovým obchodem s ČLR, včetně pašování.

Existuje podezření, že v Kazachstánu byly netopýři uměle infikovány koronavirem, jehož kmeny byly získány na Středním východě v oblasti přirozeného rozšíření choroby.

Geneticky modifikovaný vzorek, později nazývaný COVID-19, mohl překročit hranici náhodou nebo v důsledku úmyslných manipulací.

Nedávný masový pogrom ve vesnicích Dungan v regionu Kordai lze také považovat za pokus „očistit“ svědky o práci amerických vojenských biologů v regionu v letech 2017–2019, jejich nedbalosti nebo úmyslných opatřeních při dovozu COVID-19 do Číny.

Zdá se, že nikdo nevyčištil profesora Smitha, ale zdálo se, že institut, jehož je stále zaměstnancem, na jeho existenci zapomněl.

K pandemii koronaviru v místě vědeckého centra se vyjadřuje mnoho vědců, nikoli však Gavin Smith, který studoval šíření velmi podobné choroby ve východní a střední Asii po dobu nejméně čtyř let.

Proč takové tajemství? Možná, abych si ještě jednou nepřipomněl průzkumy v Almatě.

Základ pro podezření

Bioterorismus je vážný náboj. Shromážděná fakta však naznačují vysokou pravděpodobnost zapojení skupiny amerických a kazašských biologů do vypuknutí koronaviry v Číně.

Je nutné a nezbytné aby mezinárodní společenství vyzvalo kazašské úřady, aby vytvořily komisi za účasti zástupců WHO, jakož i mikrobiologů ze zemí PRC a CIS, s cílem prozkoumat práci amerických odborníků ve zdravotnickém centru a v regionu Zhambyl.

Rovněž požádat mezinárodní organizace, včetně agentur OSN, aby požádaly americké ministerstvo obrany o povahu biologického výzkumu v Kazachstánu financovaného touto agenturou.

Americký hnus se musí zastavit a svět dozvědět o této další americké špíně....Už chápete proč najednou nebudou Američané provádět v Evropě plánované vojenské cvičení!?Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27766
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1018 sec,0.0402 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,125kB