V Itálii byl nalezen účinný lék na koronaviry   
Pridal tk Čtvrtek 19 březen 2020 - 11:52:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Coronavirus COVID-19 byl úspěšně vyléčen v italských nemocnicích experimentálním lékem. K tomu lékaři používají lék Tocilizumab na revmatoidní artritidu (Tocilizumab). Uvádí La Repubblica.

Podle Vincenza Montesarchia, specialisty na infekční choroby v Neapolské nemocnici, nemocnice již zažádala Italskou lékařskou agenturu (AIFA) o stanovení léčebného plánu. Uvedl, že čtyři pacienti přijatí do nemocnice v Neapoli ve dnech 14. a 15. března absolvovali léčbu tímto přípravkem velice úspěšně.

Vědecký experiment byl schválen, a dalších 11 pacientů již tuto léčbu podstoupilo a výsledky jsou nadmíru působivé. Lék byl navíc použit na „komplexní pacienty“, kteří byli po hospitalizaci ve vážném stavu v intenzivní péči.

„Čtyři pacienti v intenzivní péči jsou mnohem lepší. U prvního pacienta čekáme na vyhodnocení resuscitátoru, než začneme s jeho extubací. Tři ze čtyř pacientů, kteří dostávali „Tocilizumab“, reagovali na léčivo nadmíru pozitivně.“

Úspěšná léčba „těžkých“ pacientů byla hlášena také ve městě Cosenza a v oblasti Apulie. Výrobní společnost již vydala asi 600 baleních léku do různých nemocnic v zemi.

„Mechanismus, který je příčinou poruchy COVID-19, je velmi podobný mechanismu léčby rakoviny. Také jsme hovořili s čínskými lékaři, kteří již lékem léčili 21 pacientů a 20 mělo významné zlepšení,“ uvedli italští lékaři.

Zdroj: La Repubblica
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://mobile.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27781
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1092 sec,0.0471 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,049kB