Zasedání ministrů zahraničí zemí G7 se nepodařilo vydat společné prohlášení   
Pridal tk Čtvrtek 26 březen 2020 - 13:11:24 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Na zasedání ministrů zahraničních věcí skupiny G7, které se konalo dne 25. března, bylo hlavním tématem celosvětové šíření, prevence a kontrola epidemie nového koronaviru. Ministři zahraničí různých zemí se dohodli na tom, že budou spolupracovat na omezování šíření viru.

Podle zprávy CNN se americký ministr zahraničí Mike Pompeo na zasedání pokusil vepsat označení „wuhanský virus" do společného prohlášení členských států G7, ale ostatní země jeho návrh odmítly, a proto se zasedání nepodařilo vydat společné prohlášení.

Mike Pompeo stále nazývá nový koronavirus „wuhanským virem", i když toho jeho jednání ostře odsoudily bývalé americké politické osobnosti a učenci. Bývalá poradkyně amerického prezidenta po národní bezpečnost Susan Riceová uvedla, že takové chování je omezené a politováníhodné. „Současná vláda je naprosto hrozná," dodala Riceová.


Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27892
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.0750 sec,0.0309 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,107kB