P.C.Roberts: Centrum koronaviru New York   
Pridal tk Čtvrtek 26 březen 2020 - 13:22:40 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
P.C.Roberts: Centrum koronaviru New York s 56 procenty všech amerických onemocnělých dovoluje lidem z města vycestovat a tak šířit nákazu.

Ukazuje se, že americké úřady jsou neochotny a/nebo/ neschopny kontrolovat šíření viru.

Web THE HILL k tomu ve svém článku, nadepsaném titulkem:

Trumpovi úředníci doporučují lidem opouštějícím New York, aby si sami na sebe uvalili karanténu, píše:

Dr. Deborah Birxová, členka koronavirového komanda Bílého domu, vydala toto doporučení během tiskové konference v čase, kdy počet lidí nakažených virem v New Yorku každou hodinou rychle roste.

„Každý, kdo New York navštívil, by měl sám na sebe uvalit 14 denní karanténu, čímž zajistí, že se virus nebude šířit dál, a to bez ohledu na to, zda namíří na Floridu, Severní Karolínu nebo Long Island“, řekla Brixová.

Poprvé tak jeden z amerických oficiálních činitelů doporučil Američanům, cestujícím po území USA, aby sami sebe uvedli do karantény. Což lze označit za jeden ze signálů toho, jak se nálada v New Yorku, který se stal epicentrem epidemie v USA, zhoršila:

56 procent všech případů onemocnělých Američanů pochází z oblasti newyorského metra, čímž se toto místo stalo oblastí vysokého rizika, řekla Birxová.

Dr. A. Fauci, ředitel Národního institutu alergie a infekčních chorob, prohlásil, že počet nemocných na koronavirus je v New Yorku až desetkrát větší než v jiných částech země. „Je to velmi vážná situace. Ti lidé strašně trpí“ řekl Fauci. A guvernér New Yorku A. Cuomo řekl, že nákaza ve městě zdvojnásobuje každé tři dny a vrcholu dosáhne do dvou či tří týdnů. Teď jev New Yorku 22 000 nakažených a 157 lidí zemřelo.

Překlad: Lubomír Man

Zdroj: P.C.Roberts: New York the Centre of the virus outbreak with 56% of the national cases is allowing people out to spread the vire

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=27894
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1060 sec,0.0589 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,106kB