Lejno přiznává, že propaganda Jourové byla důležitější, než umírání lidí Evropy   
Pridal tk Úterý 07 duben 2020 - 09:23:05 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Čekali jste ty zvěrstva po roce 1989?

Vážně Lejno z vyloučené lokality Brusel (německy Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyen) přiznává, že se komisařka Jourová místo ochrany životu a zdraví občanů Evropy věnovala útokům na občany Evropy? Hnus!

Prezident České republiky Miloš Zeman ve svém rozhovoru pro deník Blesk obvinil ze selhání v řešení pandemie přímo von der Leyenovou, která se vyslovila proti uzavírání hranic.

„Navzdory pomalému startu Evropa nyní stojí pevně pospolu" Tím je myšlena vyloučená lokalita v Bruselu, které už opět útočí na svobodně zvolené vlády evropských zemí, vyhrožuje a vydírá. Itálie se připravuje na ukončení členství v EU po vzoru Velké Británie, protože extremisty z EU už nechtějí nadále poslouchat. Právě za „pomalý start“ v řešení pandemie bývá Evropská unie často kritizována. Na Itálii se komisařky vykašlaly, zalezly strachy pod stůl nebo někam do kanálů a nyní zase vyhrožují!

Lídr „Ligy“ Matteo Salvini nazval Evropskou unii „doupětem zmijí a hyen“, neboť není možné čekat 15 dní, jestliže lidé již umírají v důsledku nemoci „a zítra mohou začít umírat chudobou“. Dodal, že Itálie, až porazí koronavirus, začne přemýšlet o odchodu z EU a po něm rozhodně „žádná slova díků nevysloví“. Předsedkyně strany „Bratři Itálie“ Giorgia Meloniová nazvala EU „bezohlednou“ a vyjádřila přesvědčení, že „jediným smyslem takovéto Unie je hned zítra přestat existovat“.

Už zase vylézají z kanálů...

A co dělá nikým nezvolená, samozvaná komisařka Jourová za půl milionu měsíčně?

Evropská komise nyní přezkoumává nouzová opatření ve všech členských zemích, kterých se to týká, aby zjistila, jestli některá nejdou proti demokratickým hodnotám a základním právům. Kritizované zatím v tomto ohledu bylo především Maďarsko, jehož premiér Viktor Orbán může díky novému zákonu zemi v době nouzového stavu řídit pomocí dekretů. Maďarský zákon počítá s až pětiletým trestem odnětí svobody v případě šíření dezinformací. Právě toto neurčitě formulované ustanovení podle kritiků může představovat nebezpečí pro nezávislé novináře. Což znamená, že lži v z Bruselu v Maďarsku nepřipustí a to má být zločin.

Takže když vyhrožuje Jourová s Vrábelem občanům naší země, že bránit Českou republiku a kritizovat Evropskou unii je jako jít proti bolševikům za totality, tak to je demokratické. Když Orbán udělá totéž, ale je to na obranu Maďarska jako svrchované země Evropy, tak vyloučená lokalita Brusel Maďarům tvrdí, že je to antidemokratické?

To přece musí celá Evropa slušných lidí, co není závislá na dotacích a neokrádá pracující, vidět!

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3196-lejno-priznava-ze-propaganda-jourove-byla-dulezitejsi-nez-umirani-lidi-evropy
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28037
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1021 sec,0.0367 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,286kB