Ano, bude hůř? Výzkumníci ze Šanghaje publikovali alarmující závěry z výzkumu...   
Pridal tk Středa 08 duben 2020 - 18:53:28 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Ano, bude hůř? Výzkumníci ze Šanghaje publikovali alarmující závěry z výzkumu, že celá třetina uzdravených osob po prodělání nemoci COVID-19 má minimální a v některých případech dokonce nulové objemy vytvořených imunitních protilátek! Tito lidé tak ani po prodělání nemoci nezískají imunitu a mohou během několika hodin po propuštění z nemocnice znovu onemocnět a znovu šířit nákazu v novém cyklu! Velký otazník teď visí nejen nad léky proti této nemoci, ale i nad vakcínami, které až pro třetinu populace nebudou fungovat! Stane se to záminkou globalistů pro konec svobody pohybu osob a cestování po celé planetě a pro rozdělení světa do oddělených clusterů podle vize New World Order a ságy The Hunger Games?

Skupina výzkumníků z Fudan University v čínské Šanghaji právě před několika dny odpálila informační bombu, která v následujících dnech otřese plány všech krizových národních štábů ve všech zemích na této planetě. První a spolehlivý výzkum svého druhu byl právě dokončen a potvrzuje obavy, které před několika dny začaly v předstihu zaznívat od mnoha virologů na světě, mezi nimi i od šéfa českých epidemiologů Romana Prymuly.

Tým výzkumníků provedl analýzu vzorku 175 pacientů propuštěných po uzdravení z místní nemocnice Shanghai Public Health Clinical Centre a výsledky výzkumu jsou opravdu bez přehánění děsivé. Celá třetina pacientů má extrémně nízký objem protilátek po prodělání nemoci COVID-19, což v důsledku znamená, že tyto osoby nemají vytvořenou imunitu proti Coronaviru a mohou kdykoliv znovu onemocnět po propuštění z nemocnice. V některých případech výzkumníci dokonce nenašli v tělech pacientů žádné protilátky, prostě v těchto případech není po prodělání nemoci v jejich tělech prostě žádná obranná struktura.

Výzkumníci jsou si vědomi závažnosti svého nálezu a uklidňují veřejnost, že je třeba provést ještě další výzkum, nakolik tato třetina osob bude náchylná k reinfekci, a že se jedná zatím jenom o předběžný výzkum na malém vzorku pacientů. Jenže výzkum zkrátka odhalil to, čeho se epidemiologové obávali, že Coronavirus je opravdu jiný a nemusí být nikde zaručeno, že promořením populace se získá imunita a protilátky v tělech obyvatel.

Výzkum uvádí, že tato imunitní a protilátková nedostatečnost (antibody deficiency) se týká celých 30% uzdravených pacientů z daného vzorku. Postupně s tím, jak protilátky v těle postupně mizí s postupem času, se dá už teď prohlásit, že tato skupina lidí může znovu onemocnět, a to buď okamžitě po propuštění z nemocnice, anebo v řádu několika týdnů po propuštění, podle toho, jak nízký objem protilátek v těle je a jak malý objem dokáže ještě zabránit nemoci, a který objem to již nedokáže.

Třetina pacientů si po prodělání nemoci COVID-19 nevytvoří imunitu

Všichni pacienti ve vzorku se nedávno zotavili z mírných příznaků nemoci a většina pacientů s nízkou hladinou protilátek byla mladá. Výzkumníci vyloučili pacienty, kteří byli přijati na jednotky intenzivní péče, protože mnozí z nich již měli protilátky z darované krevní plazmy. Protilátky jsou vytvářeny imunitním systémem a mají jedinečné chemické struktury, které inhibují specifické patogeny. Protilátka proti Coronaviru zachytí protein špičky na virové obálce, aby se zabránilo vazbě s lidskými buňkami. Vědci uvedli, že byli překvapeni, když zjistili, že hodnota protilátky zvané “titer” u přibližně třetiny pacientů byla nižší než 500, což je úroveň, která může být až příliš nízká na to, aby poskytla ochranu.

Nález uvádí, že u 30% pacientů se po infekci COVID-19 nepodařilo vyvinout vysoké objemy “titrů”, tedy neutralizačních protilátek. Trvání nemoci u těchto pacientů však přitom ve srovnání s ostatními pacienty bylo podobné, uvedli výzkumníci. Tým také zjistil, že hladiny protilátek rostly s věkem, přičemž lidé ve věkové skupině 60–85 let vykazovali více než trojnásobné množství protilátek než lidé ve věkové skupině 15–39 let. Nízké množství protilátek by mohlo negativně ovlivnit hromadnou (stádovou) rezistenci vůči nemoci mezi běžnou populací.

“Toto bylo klinické pozorování, které jsme provedli v první linii. Co to bude znamenat pro imunitu stáda, to bude vyžadovat více údajů z jiných částí světa,“ uvedl v úterý profesor Huang Jinghe, vedoucí týmu. Huang uvedl, že 10 pacientů ve studii mělo dokonce přítomnost protilátek tak nízkou, že v laboratoři nemohla být dokonce ani detekována. Tito pacienti přitom zažili typické příznaky COVID-19, včetně horečky, zimnice a kašle, ale mohli odrazit virus jinými nástroji imunitního systému, jako jsou např. T-lymfocyty nebo cytokiny. Jak k tomu ale došlo, to stále není nejasné. “Vývojáři vakcín budou možná muset těmto pacientům věnovat zvláštní pozornost,” řekl Huang. Pokud totiž skutečný virus nemohl vyvolat protilátkovou odpověď, oslabená verze vakcíny už tím spíš nemusí fungovat ani u těchto pacientů. Objem 30% pacientů s takto nízkými objemy protilátek je přitom doslova alarmující.

Promoření populace by bylo rozsudkem smrti až pro třetinu obyvatel planety, druhé onemocnění by nezvládli

Mnoho otázek o viru zůstává nezodpovězeno, včetně toho, jak virus údajně způsobil skok ze zvířete na člověka, jak tvrdí oficiálně virologové, a proč někteří lidé umírají na COVID-19 a jiní jsou asymptomatičtí, a proč někteří zotavení pacienti jsou znovu pozitivně testovaní a mají nemoc znovu jen pár dní po vyléčení. Profesor Wang Chen, vedoucí vědecký poradce čínské vlády, řekl v pondělí státním sdělovacím prostředkům, že je příliš brzy vyhlašovat vítězství nad nemocí v Číně, kde je situace prozatím pod kontrolou. “Kdo ví, jestli se z toho stane něco jako sezónní chřipka nebo chronické onemocnění, něco jako je hepatitida B, nebo to prostě zmizí jako SARS?” Wang Chen uvedl, že zatím nikdo netuší, jakým směrem se COVID-19 bude ubírat, a že je potřeba počítat se všemi variantami.

Ve světle těchto zpráv se najednou nápad na promoření populace jeví jako z hororu, protože při tak obrovském objemu nulové imunitní zpětně vazby, kdy si až třetina populace během promoření nevytvoří protilátky, je de facto návodem na genocidu populace, protože z biologie víme, že pokud si tělo po prodělané nemoci nevytvoří protilátky a nemoc se vzápětí vrátí a napadne tělo, které je stále oslabeno z předchozí nemoci, potom to lidský organismus nemusí vydržet a zkolabuje.

Druhé onemocnění v řadě tak může mít velmi děsivý a rychlý průběh s následkem smrti pacienta. A pokud zde mluvíme o třetině populace, je to příliš velké číslo na to, aby se dalo spoléhat na vakcínu a očkování. Právě očkování totiž spoléhá na odezvu imunitního systému, že si je systém schopen sám vyrobit protilátky poté, co přijde do kontaktu s oslabeným virem z vakcíny. Pokud se však imunitní reakce a tvorba protilátek nenastartuje ani při kontaktu s plně aktivním virem, potom je jasné, že ani oslabený vir z vakcíny tuto tvorbu protilátek nevyvolá.

Až třetina populace by zůstala doma, anebo v izolovaných clusterech, krajích, regionech, v naprosté izolaci a vytvořila by novou třídní společnost spolu s novou ekonomikou a novým průmyslem

A to by vedlo jen k jedné jediné věci, k léku na nemoc, proti které se nedá očkovat. A tím lékem je, nebo lépe řečeno má být… chvilka napětí, ano… Remdesivir! A jsme doma. Vakcína by sice byla fajn pro farma lobby, ale nemoc, proti které až třetina populace nebude mít vakcínu, protože organismus těchto lidí si nevytvoří protilátky, bude logicky vyžadovat lék na již propuklou nemoc, a to pokaždé, když nemoc propukne a vrátí se, např. na sezónní bázi, každý rok. Jenže, i tato léčebná varianta může být limitní. Co by potom znamenalo v reálu pro procesy krizového řízení, resp. pro procesy konceptuálního řízení globálního supersystému planety? Došlo by pouze k jedné a jediné věci, k nutnosti označkovat lidi pomocí vírových průkazů, pomocí certifikátů, pomocí Covid pasů. Lidé, kteří budou mít protilátky, ať už z očkování nebo po prodělání nemoci, budou moci cestovat.

Lidé bez schopnosti vytvořit si imunitu a náchylní k nákaze nebudou smět cestovat, myšleno nejen do zahraničí, ale nikam, ani pomocí MHD po městě. Až třetina populace by skončila v Home Work a v Home Office lokaci natrvalo. Uvažte sami, každý třetí člověk v populaci, v průměru 1 člen v rodině. Uzemnění jedné třetiny lidí by znamenalo až třetinové snížení emisí CO2 a NOx na globální úrovni. Pokud třetina populace by nevyjížděla ráno auty, nevracela se auty z práce, nejezdila by MHD z práce a do práce, takže by bylo potřeba o třetinu méně vozů MHD, potom by snížení CO2 a NOx bylo opravdu v globálním měřítku tak obrovská, že by byl nejen splněn Kjótský protokol, ale i ten Pařížský a několikanásobně by byl splněn závazek Green Deal, ke kterému bylo vyzváno v Davosu ze strany Grety Thunberg.

Hollywood již v předstihu nastínil, jak bude svět vypadat po instalaci NWO. Svět bude rozdělen do clusterů, regionů, distriktů, resp. krajů, které od sebe budou izolovány, ale navenek budou mít globální vládu a společné řízení. Regiony budou spojovat jen rychlovlaky

Jestliže pro třetinu lidí nebude vakcína a v případě retrocyklu nákazy by jim hrozila smrt, a to i v případě nasazení různých antivirotik, potom se celá civilizace zresetuje a přepne do nové éry digitální ekonomiky, protože všechno najednou bude třeba řešit jinak pro třetinu populace, pro masivní armádu lidí, která bude doma a bude digitálně komunikovat se zbytkem světa. Tento monstrózní reset a digitální perestrojka vytvoří úplně nový průmysl, nový segment trhu, který bude vyžadovat nové postupy, nové technologie, nové způsoby komunikace s úřady, dopravu zboží, nákupů, nové dronové systémy, robotizované a automatizované prvky dopravy těmto lidem bez kontaktu s živým řidičem MHD, který by se mohl nakazit od těchto lidí. Postupně je světová populace, krok za krokem, připravována na nevyhnutelné, na realizaci NWO v podobě oddělených clusterů, mezi kterými nepůjde volně cestovat, jako ve filmové sáze The Hunger Games, kde společnost je rozdělena do “krajů”, resp. distriktů, které se liší právy, povinnostmi a hlavně nucenou a mizerně placenou prací.

V jednom regionu se vyrábí potraviny, v dalším se vyrábí stroje, v jiném regionu se šije oblečení atd. Je to neuvěřitelné, ale sága The Hunger Games přesně popisuje plánovanou strukturu dělení a členění naší planety v rámci NWO. Pouze hranice nebudou jenom geografické, ale budou i sociální a epidemiologické. Co je společné a co je děsivé, to je i fenomén zábavy. Když jsou lidé doma, režim jim pouští filmy, spouští nové reality show, nové televizní stanice, poskytuje zábavu zdarma během krize, a mezitím mocní v kapitolu odřezávají občanům svobody ze seznamu jejich práv.

Zatímco lidé civí na zábavu, režim plánuje změny pravomocí ČNB a dalších centrálních bank. Ve jménu krize, onoho a tohoto. Třetina lidí se stane záminkou pro permanentní hrozbu, která bude vyžadovat nové, perestrojkové procesy řízení. Digitální ekonomika, MHD bez živých řidičů, robotizace, automatizace, drony, zákazy a omezení pohybu bez certifikátů o bezinfekčnosti. A to všechno kvůli viru, na který si až třetina lidí nikdy nevybuduje imunitu. Čelíme tak biologické válce na 5. prioritě. Včera bylo špatně, zítra bude hůř. Dnes se bav a zapomeň na starosti! Taková úderná hesla z The Hunger Games nabývají dnes děsivých obrysů reality.

-VK-
Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://ww12.infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28052
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1121 sec,0.0416 z toho dotazů.Dotazů v DB:15. Použitá paměť:1,312kB