Děsivé záběry z pohřbívání rakví s obětmi nákazy COVID-19 na Hartově ostrově v New Yorku...   
Pridal tk Sobota 11 duben 2020 - 06:25:12 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Děsivé záběry z pohřbívání rakví s obětmi nákazy COVID-19 na Hartově ostrově v New Yorku odhalily na kameře z dronu alarmující nesrovnalost se skutečností a realitou, na kterou naši redakci upozornil dlouholetý zaměstnanec pohřební služby! V těch rakvích mají buď malé děti, anebo jsou úplně prázdné, podívejte se, jak pouze dva chlapi nesou metrákovou rakev s tělem jako lehkou krabici od bot! Radnice New Yorku začala na ostrově pohřbívat tisíce rakví do masových hrobů, práce provádí trestanci z místních věznic v biohazard kombinézách, jde prý o tisíce mrtvých, ale bez příbuzných! A co ty prázdné nemocnice v Německu?

Celý svět dnes oblétly děsivé obrazové záběry z Hartova ostrova v New Yorku, kde místní radnice zřídila masové pohřebiště pro tisíce mrtvých, kteří jsou v obyčejných dřevěných rakvích sendvičově na sebe pohřbíváni do vybagrovaných příkopů. Samotnou ukládku provádí trestanci z místních věznic, kteří jsou navlečeni v biohazard kombinézách a nakladač v příkopu přiváží rakve a trestanci je ukládají do výkopu a zahrnují zeminou ze shora, a to ručně lopatami.

Hartův ostrov sloužil jako psychiatrická léčebna pro ženy, dále sloužil jako karanténa pro nemocné se žlutou zimnicí v roce 1870 a také jako léčebna tuberkulózy, následně na ostrově vyrostl pasťák a věznice pro nezletilé delikventy. Později byly na ostrově rozmístěny rakety protivzdušné obrany Nike Ajax. Největší a nechvalné slávy ostrov dosáhl počátkem 80. let minulého století, kdy na tomto ostrově byly pohřbeny první oběti nákazy AIDS na světě. Ostrov je od té doby opuštěn a slouží jako pohřebiště při epidemiích.

Dva pracovníci překládají rakev jako bedničku s jablky. Video zachycuje celou situaci ještě výstižněji.

VIDE ZDE: https://vimeo.com/406183660

Záběry pohřbívání rakví se zemřelými na nemoc COVID-19 však zachytily něco, co asi mělo zůstat skryto. Do redakce se nám dnes ozval jeden z našich čtenářů, který pracuje v Plzni už dlouhá léta jako zaměstnanec pohřební služby. Dnes viděl v médiích záběry z New Yorku, jak vězni na Hartově ostrově ukládají rakve se zemřelými do vyhloubených příkopů, ale hned na první pohled ho zarazil jeden naprostý a z jeho pohledu fatální nesmysl, který nedává smysl. V určitém čase videa je vidět situace, kdy nakladač na vidlicích přiváží dvě dřevěné rakve a pracovníci v bílých kombinézách je zvedají z nakladače, přenáší kousek dál a ukládají v příkopu vedle dalších již uložených rakví. Pro obyčejného laika na tom není nic divného, ale pro profesionála z pohřební služby to byl okamžitě šok, co na videu spatřil.

Metráková rakev lehká jako krabice od bot

Dva muži totiž zvedli z nakladače metrákovou rakev ve dvou lidech, jako kdyby to byla krabice od bot a lehce ji položili k ostatním rakvím. Čtenář nám k tomu napsal, že kdokoliv někdy zvedal a nesl rakev s mrtvým tělem člověka, tak ví, jak těžce se taková rakev vůbec zvedá ve dvou lidech, s jakým zakloněním musí dva lidé ten metrický cent nést a není možné ohýbat záda při nakládání a skládání metrákové rakve. Na videu je vidět, jak muž vpravo na záběru opatrně a pomalu při ohnutých zádech pokládá, a to bez podřepu, metrákovou rakev. Náš čtenář nám k tomu napsal: “Nechci, abyste to brali jako konspiraci, mohu se mýlit v tom, že v rakvi mohla na těch záběrech být nějaká dost lehká oběť, možná dítě, ale dospělý člověk v té rakvi nemohl být ani náhodou.

Rakev stlučená z prken má asi 20 až 25 kilogramů a mrtvá váha dospělého člověka je tak 80 až 90 kg, je to podle výšky a stáří. Takže v ruce dva chlapi nesou 100, i přes 110 kilo váhy, vím, co to je. Ne, že by se nedalo, ale je to taková hmotnost, že se to zvedá úplně jinak než na videu a pokládá se to v podřepu. Když byste se ohnul v zádech, praskne vám v bederní páteři a skončíte na pohotovosti. Nevím, co v těch rakvích ukládali, ale určitě to nebyla těla dospělých Amíků. To by si ti dva týpci na videu pěkně mákli, prohnuli by se v kolenou při zvednutí i položení rakve, a nenesli by tu rakev jako papundeklovou krabici. Doufám, že vás to zaujme a napíšete o tom článek, možná to bude někoho zajímat. Váš čtenář z Plzně.”

Detail, který unikne 99% veřejnosti, a přitom to mají všichni na očích

Upozornění našeho čtenáře nás opravdu zaujalo, a tak jsme se vydali pátrat. To video jsme snadno našli, jsou to uniklé záběry, které od dnešního rána kolují po celém internetu a našli jsme přesně ten inkriminovaný úsek, o kterém náš čtenář psal. A když se na to podrobně podíváme, zůstaneme úplně v šoku. Je to přesně tak, jak nám napsal. Záběr v čase videa 00:57 zachycuje, jak dva muži přenáší z nakladače rakev tak snadno, jako by v ní nic nebylo, a pokud ano, tak opravdu nějaké malé a hodně lehké tělo. Všimněte si, jak pomalu a snadno muž vpravo pokládá rakev, ohýbá záda a pomaličku pokládá na zem. Američané nejsou žádní hubeňouři, ani ženy, mluvíme zde skutečně o hmotnosti dřevěné rakve plus hmotnosti těla, což je hmotnost spolehlivě nad jeden metrák. A chlap pokládá rakev s opatrností, jako kdyby skládal bedničku s porcelánem. Profesionální funebráci, kteří mají léta zkušeností se zdviháním a pokládáním rakví, při pohledu na záběry z videa nevěřícně zírají na ty borce v bílých kombinézách.

Položme si tedy znovu šokující a znepokojivou otázky, co se to sakra doopravdy děje? Opravdu v New Yorku umírají tisíce lidí denně? Radnice oficiálně uvádí, že márnice v New Yorku jsou přeplněné, nestíhají, a tak přednost v márnicích dostávají zemřelí, kteří mají pozůstalé. Lidé, kteří zemřou a nikoho neměli, tak jdou do masového hrobu na Hartově ostrově. Jenže informace z Hartova ostrova hovoří o tisících rakví, a máme věřit tomu, že tisíce lidí tak zemřeli v naprostém osamocení a bez nikoho, kdo by chtěl jejich těla pohřbít do rodinného hrobu, nebo zpopelnit.

Radnice uvedla, že rakve budou v zemi jen dočasně a později se přesunou na jiné a důstojnější místo. To bude ale zahrnovat exhumaci a bude záviset na době, jak dlouho rakve ze dřeva budou v zemi. New York City je obrovské město, kde je mnoho lidí, kteří žijí single, tak by se dalo říct, není to vyloučené, ale když uniknou na veřejnost záběry z Hartova ostrova a zaměstnanci pohřebních služeb si začnou všímat nesrovnalostí, že ty rakve musí být sakra nějak moc lehoučké, tak naše podezření se začne prohlubovat. A podezření se prohlubuje i v Německu.

Prázdná nemocnice v Berlíně, která podle německých médií má úpět pod náporem pacientů s Coronavirem

Německý blogger Billy Six vyrazil do berlínské nemocnice Virchow, která je ve městě vyčleněna pro ošetřování těch údajných tisíců a tisíců nakažených Němců v kritických stavech. Alespoň takto dramaticky to líčí zdejší německá média. Jenže, když se Billy vydal do nemocnice natáčet, našel jenom liduprázdnou kliniku, bez jediného pacienta, v hlavním městě Německa. Média jsou zaplavena hororovými příběhy o tisícovkách nových případů, Berlín pomalu by šel označit za morovou ránu, jenže v nemocnici, která se má o ty tisíce nebožáků starat, je prázdná a místní zdravotní personál mimo kameru z obav o ztrátu zaměstnání přiznává, že média přehánějí, žádná katastrofa a ani krize se nekoná.

VIDEO ZDE: https://vimeo.com/406218463

Jediné, co připomíná krizi, jsou sedačky v čekárně, kde jsou nápisy, že lidé si mají sedat dále od sebe. Jinak ale nikde nikdo, naprosto bizarní ticho všude a žádné kašlání nemocných lidí, žádný spěch a zmatek lékařů a sester na chodbách, prostě vůbec a naprosto nic. A najednou získáte podezření, že co když ty rakve na Hartově ostrově v New Yorku jsou opravdu tak lehké proto, že jak v New Yorku, tak i v Berlíně prostě ta krize a katastrofa v reálu neodpovídá té katastrofě vykreslované v médiích. A co v dalších zemích, co třeba u vás ve městě v nemocnici? Kolik tisíců nemocných se tam nachází každý den v čekárnách? Něco tady opravdu nehraje a nesedí.

Záznam pořadu na Svobodném vysílači CS


-VK-Šéfredaktor AE News
Zdroj: https://aeronet.cz/
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28080
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2021
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1283 sec,0.0621 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,100kB