Sprosťáctví Topolánka, klauna z Řeporyj a Kalouska   
Pridal tk Středa 22 duben 2020 - 08:35:13 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Víkendový rozhovor prezidenta Zemana galvanizoval na Frekvenci 1 k naprosto nechutným a sprostým výlevům na sociálních sítích několik výtečníků, kteří sami sebe považují za politiky seriózní pravice. Dost dobře nechápu, jak se někdo, kdo sám sebe považuje za konzervativního a slušného politika, může otírat o prezidenta republiky, tedy o prvního občana státu, tak neslýchaně sprostým způsobem, jako to na sociálních sítích učinili tři výše jmenovaní výtečníci.

Zdá se, že také pan prezident byl poněkud okouzlen v rozhovoru na Frekvenci1 svou vlastní inteligencí a poněkud volněji pracoval s bonmoty než by měl. Na druhé straně však jeho výroky nebyly vulgární, snažily se jen konstatovat pravý stav věcí.

Například neschopnost či neochotu starosty Prahy 6 udělat něco v konkrétní záležitosti týkající se vzhledu městské části, která by jej měla zajímat. Možná, že bonmot pana prezidenta s případně chcíplým čuníkem kancléře Mlynáře nebyl příliš vtipný. Ale opět, nebyl za hranicí vulgarity.

Naopak, bývalý předseda hlavní konzervativní strany v zemi, ODS, Topolánek, ve svém vyjádření hází vulgárními výrazy jako by se nechumelilo.

Klaun z Řeporyj, nedávný zájemce o funkci prvního místopředsedy nejvýznamnější konzervativní strany v zemi, ODS, nazývá prezidenta „drzým dědkem“ a přeje mu de facto ukončení činnosti v prezidentském úřadu „biologickou cestou“. Nebývá součástí obvyklé politické kultury západoevropského typu, přát smrt politickému odpůrci. To je obzvlášť odporné a zavrženíhodné. To si pak člověk musí říkat, zda si onen klaun zrovna nešňupnul něčeho peprnějšího, než je šňupací tabák.

Předseda poslaneckého klubu další konzervativní strany, TOP 09, má tak odporný komentář na twitteru, že jej nehodlám ani opakovat či parafrázovat, pro jeho naprostou nechutnost.
Zkrátka naši pravičáci se opět předvedli. Zbývá jen dodat jediné slovo: fujtajbl!

Jiří Paroubek

Zdroj: Vaše věc
Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28203
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1576 sec,0.0885 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,340kB