Budou starosta Kolář a Novotný souzeni za hanobení symbolu osvobození 1945 maršála Koněva stejně jako za hanobení symbolu holokaustu?   
Pridal tk Neděle 26 duben 2020 - 17:03:37 Cist komentare / psat: 0 | Trackbacks: 0   Tisknout  LAN_NEWS_24 
Stejně se chovala sudetoněmecká strana Konrada Henleina

Připomeňme si mediální lynč těch, kteří jenom náznakem zpochybnili cikánský pracovní tábor v Letech. A dokonce byli souzeni. Za názor. V opilství. Zde padala nejen zpochybnění o konci druhé světové války a urážky od obou aktérů na osvoboditele koncentračních táborů, ale dokonce v době vyhlášení nouzového stavu starosta Ondřej Kolář zneužil prakticky "stanné právo" zákazu shromažďování a jako zločinci v tajném nočním zasedání rozhodli bez vůle lidu o likvidaci sochy maršála Koněva, který byl symbolem osvobození Československa v roce 1945!

Spravedlnost nesmí být slepá

Jestliže policie pronásleduje lidi za názory byť "ostřejšího kalibru" na internetu a zpochybňuje svobodu slova, zde se jednalo přímo o akt promyšlený, vědomě urážející v osobě Novotného přímo mezinárodně skandálního, u Ondřeje Koláře jako starosty a zastupitelů to byl nejen akt vědomý, ale dokonce v tajném zasedání. Jako zločinci v noci a ještě v době nouzového stavu zlikvidovali sochu jako symbol vítězství nad fašismem, sochu symbolu osvobození koncentračních táborů a sochu symbolu mnoha set tisíc vojáků Rudé armády, kteří položili životy za naši svobodu společně s československými vojáky pod vedením generála Ludvíka Svobody!

Může ještě být větší vědomý zločin proti českému národu, proti československým občanům a hlavně větší pohrdání nad oběťmi hrůzostrašné druhé světové války vedené Adolfem Hitlerem?

Urážky, nenávist, sprostota a likvidace sochy symbolu osvobození Prahy a Československa

Má právo Rusko soudit tyto zločince?

Samozřejmě má právo pojmenovat skutky, pojmenovat viníky a všechny lidské hanobitele a pohrdače osvobození 1945 a vydat trest dle ruských zákonů. Pouze však symbolický, odpovídající skutkové podstatě. Ale naše justice je povinna zahájit trestné řízení jako proti všem, co uráží a zesměšňují osvobození koncentračních táborů a osvobození Československa v roce 1945. Vědomě a nenávistně.

A můžeme k tomu přidat Novotného horování pro nacisty bojující po boku Hitlera, aby na konci války na chvilku obrátili zbraně proti němu, aby si zachránili životy a dokonce jim Řeporyjec Novotný postavil mohylu či pamětní desku: Hitlerovi Vlasovci osvobodili Řeporyje.

Jestliže si má Česká republika zachovat svou hrdou tvář v roce 75 let výročí od osvobození od nacismu, nesmí toto projít beztrestně. Jinak budeme pohrdat sami sebou a omlouvat se nad hroby našich otců, kteří za nás a naši svobodu bojovali.

Zdroj: http://www.skrytapravda.cz/domaci/3242-budou-starosta-kolar-a-novotny-souzeni-za-hanobeni-symbolu-osvobozeni-1945-marsala-koneva-stejne-jako-za-hanobeni-symbolu-holokaustu

Sdilet na:   Facebook MySpace Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUponZpětná adresa pro váš příspěvek: http://infokuryr.cz/e107_plugins/trackback/trackback.php?pid=28255
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
Žádné zpětné odkazy pro tento příspěvek.
Hledat Info kuryr
Novinky pro 2020
PoÚtStČtPaSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
 
Facebook KURÝR

Wedos

www.otvoroci.com

www.slovane.orgwww.slevyusteckykraj.czTOPlist


© www.infokuryr.cz
Vygenerováno za:0.1115 sec,0.0432 z toho dotazů.Dotazů v DB:18. Použitá paměť:1,346kB